Pazi da se ne zeznes stavili su 13 mjeseci i ako ti ne podjes da otkazes ugovor kad istekne oni ce smatrat da si zadovoljan uslugama i produzit ugovor, to su mi drugu uradili za adsl on mislio kad prodje ugovor oni ce mu ga ugasit.
Pazi da se ne zeznes stavili su 13 mjeseci i ako ti ne podjes da otkazes ugovor kad istekne oni ce smatrat da si zadovoljan uslugama i produzit ugovor, to su mi drugu uradili za adsl on mislio kad prodje ugovor oni ce mu ga ugasit.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks