U kom pravcu da se mijenjam? Nije mi tesko, samo moram da dobijem upute
Pa... Da se ponasas prema forumasima kao da si jedan od njih, a ne iznad njih?
Inace je glavni problem moderatora na koje se forumasi ucestalo zalo - sto u nedostatku argumenata koriste moderatorske privilegije. I to rade isuvise cesto
Bookmarks