Quote Originally Posted by Igi View Post
U kom pravcu da se mijenjam? Nije mi tesko, samo moram da dobijem upute... A i bilo bi fino da znam ko si i zbog koga to da radim...
kao prvo to neces raditi zbog mene nego radi sebe,jer si ti jedan od moderatora koji se obicni useri zale,jel tako ???
a kao drugo.......hm.....nema drugo to je to
pozdrav