Е, добро је. Морам да те похвалим, коначно си се оставио увреда и почео си да дискутујеш. Можда и успијемо да развијемо цивилизовану расправу, ко зна.

Ти кажеш:

Smijesno ne izmisljaj, svudje jasno odvaja Srbe i Crnogorce, opisuje Srblje, jer su oni donijeli pravoslavlje u Duklju, a on upraznjava pravoslavlje koje su oni donijeli, pa ih mora opisivati.


ОК, разумијем, сад то већ има логике. Само ми одговори зашто онда каже:
На овом избору била је сва српска господа, осим зетског и црногорског херцега...

Због чега убраја црногорског херцега у српску господу?