Е, добро је. Морам да те похвалим, коначно си се оставио увреда и почео си да дискутујеш. Можда и успијемо да развијемо цивилизовану расправу, ко зна.
Ти кажеш:
Smijesno ne izmisljaj, svudje jasno odvaja Srbe i Crnogorce, opisuje Srblje, jer su oni donijeli pravoslavlje u Duklju, a on upraznjava pravoslavlje koje su oni donijeli, pa ih mora opisivati.
ОК, разумијем, сад то већ има логике. Само ми одговори зашто онда каже:
На овом избору била је сва српска господа, осим зетског и црногорског херцега...
Због чега убраја црногорског херцега у српску господу?
Најгоре је - бити између.
Слава је - бити изнад.
Bookmarks