uzeo bih najradije ovaj zontes 368g NOV no dok stigne proci ce sezona...
tutti quanti cantano e bevono per te!
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
ma oni to reklamiraju preko citave godine kad sam ih zvao kaze bice 2,3 krajem jula...
no uzgred evo da vas pitam mozda je neko imao slican slucaj.
Prosle godine sam imao udes udario me lik sa strane ja kako sam se nesto iscimao tamo vamo ne znam ni sam dislocirao sam zglob 2 sarafa imam 6 mjeseci lezao doma... pocetkom maja sam tek otisao u njegovo osiguranje uniqu da naplatim stetu, sad to se otegnu cekam iduce sedmice od suda da dobijem rijesenje da je covjek sto me udario kriv i to predam u osiguranje. na motor po nekoj slobodnoj procjeni ima oko 2000 stete a on mozda ni ne vrijedi toliko ako cemo sve realno, vrijedi mozda 2000 2500
sad me zanima posto trebam da naplatim materijalnu i nematerijalnu stetu da li je neko imao slicnih iskustava i koji iznos da ocekujem?
tutti quanti cantano e bevono per te!
Naplatis svu tu popravku + svoje lomove operacije i to što te zadesilo.
Nadji na instagram stranicu Spasenje.me ima odlicnih savjeta
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks