Page 137 of 137 FirstFirst ... 3787127133134135136137
Results 3,401 to 3,402 of 3402

Thread: O motociklu...

  1. #3401
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    20 10 ulica
    Posts
    2,925
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    uzeo bih najradije ovaj zontes 368g NOV no dok stigne proci ce sezona...
    tutti quanti cantano e bevono per te!

  2. #3402
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,165
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,233
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bole_pfc View Post
    pozdrav zanima me ako neko ima iskustva sa ovim motorom Honda - NC750XD automatik

    moze li kod nas u cg da se ``spusti`` na 35kw da bude po jacini za a2 kategoriju. do sad sam samo skutere vozio i vidjeh da postoji ova masina pa bi je mozda probao ako je nadjem jer je rijetka po nasim oglasima....

    P.S. dignete li 2 prsta likovima sto to voze
    Nemam licna iskustva ali sudeci po tome sto sam vidio i procitao o istom ako ti takva vrsta motora treba, mislim da je ozbiljna opcija

Page 137 of 137 FirstFirst ... 3787127133134135136137

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •