pozdrav zanima me ako neko ima iskustva sa ovim motorom Honda - NC750XD automatik
moze li kod nas u cg da se ``spusti`` na 35kw da bude po jacini za a2 kategoriju. do sad sam samo skutere vozio i vidjeh da postoji ova masina pa bi je mozda probao ako je nadjem jer je rijetka po nasim oglasima....
P.S. dignete li 2 prsta likovima sto to voze
Nemam licna iskustva ali sudeci po tome sto sam vidio i procitao o istom ako ti takva vrsta motora treba, mislim da je ozbiljna opcija
Bookmarks