Sa srecom Majx
Sent from my iPhone using Tapatalk
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Ja trgovah voge 525 dsx, prvi motor... vozim par dana i bas sam zadovoljan...
https://ibb.co/1GB3J6Bh
a
Ja htjedoh v stroma ali ovog ljeta nece bit prilike da se pici daleko i na necu reci neograniceno vremena ali poprilicno vremena... Ako bog da dogodine...
Meni je prvi saltac posle 20god sigurno, malo mi je bilo da se naviknem, malo je i tezi motor i visoko se sjedi na njega(ili ja imam kratke noge) pa ne hvatam punom nogom pod ali navikne se covjek brzo..
Hvala svima na lijepim zeljama..
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Sve zavisi za sta ces motor, ako nisi nikad vozio prije bih ti preporucio skuter neki(Vespa NO1) ako ces 90% da vozis kroz grad i medjugradske ture, ako ces na dalje da ides onda kupis nesto jace(opet skuter), moras ciklistiku da savladas prvo jedno barem godinu dana pa onda da predjes na ozb motor...
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Nek su vam nazdravlje novi motori!
Samo po malo, pažljivo i 100 godina!
Prijavite se na trening.
Sent from my iPhone using Tapatalk
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Je li ovo ujutro ili popodne, ili cio dan?
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Teorija prvi dan par sati , poligon cio dan
Tako je bilo kad sam ja bio prije par godina . Vj sam pisao vec ali definitivno je ovaj trening nesto sto smatram da svako treba da prodje i da je srece u autoskolu bi se ovaj trening radio prije polaganja za A kategoriju
Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by Stivi; 19-06-26 at 13:47.
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Da ja odmorim malo sa novom mašinom. Sinoć ga malo provozah… što znam, ono ide, kotrlja se…
![]()
γνῶθι σαὐτόν
A sto ces, nije nesto ali bitno da se kotrlja![]()
Ima li neko ideju ili iskustvo kako prebaciti do Srđana u Bg sjedište za preradu
Vozom?
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Realno, najbolje bi bilo stavit ga na motor, sjest na njega i pravac BG, prva dolje ostale gore![]()
Ja gledam kako da odem do Sebe u Beograd za crash bar a nisam još spreman da vozim toliko.
Sent from my SM-S916B using Tapatalk
Realno mt450 sam vozio uglavnom asfalt i po ovim cg putevima i ja mu mane nisam vidio. Jako zabavan i pouzdan motor. Ciklistika mu je… ne znam sta bih rekao… nisam vozio upravljiviji motor. Sta sam jedne prilike izvukao to se kosi sa zakonima fizike. Normalnoj osobi ovaj motor je mjera. Jedno 5 ks mu fali al tako bih mogao 5 po 5 do 200.
Ja volim malo agresivniji polozaj. Vecu angazovanost. Najvise mi je falilo to sto kad sjednem u kafanu i parkiram ga pored on nista ne priča ako me razumijes sta zelim reći.![]()
γνῶθι σαὐτόν
Ovo tandrkalo, prelijepo bogami!!
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
pozdrav zanima me ako neko ima iskustva sa ovim motorom Honda - NC750XD automatik
moze li kod nas u cg da se ``spusti`` na 35kw da bude po jacini za a2 kategoriju. do sad sam samo skutere vozio i vidjeh da postoji ova masina pa bi je mozda probaoako je nadjem jer je rijetka po nasim oglasima....
P.S. dignete li 2 prsta likovima sto to voze![]()
tutti quanti cantano e bevono per te!
Ima je covjek u Bar je prodaje u odlicnom stanju, mali potrosac, nije neka snaga aman aman ali udoban motor...
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
taj sam i vidjeo sto cu kad sam ogranicen (A2)![]()
tutti quanti cantano e bevono per te!
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks