Page 2715 of 2715 FirstFirst ... 1715221526152665270527112712271327142715
Results 67,851 to 67,875 of 67875

Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #67851
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,973
    Thanks Thanks Given 
    8,708
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A vidis li da ti cuvam pare jer sa 64 godine (ako imas kao moj tata) nema sanse da dizes na mrtvo dizanje 120kg ili benc 100kg, ili cucanj 110. Opustite se gospodine, nidje vas nisam pomenuo, opet se pronalazite dje ne treba

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk

    Čuvaš mi pare? :

    Sinko,ja sam te izazvao,sad se ne izvlači na finjaka,ako ne smiješ,nije sramota...no si uletio sa pričom kako džak plače od tvojih šaka,itd

    Dižem opkladu,znači koju god vježbu ti izabereš,ja za 1 kom makar više,po 2 ljubičaste,ispod neću,sad sam ozb!
    ...

  2. #67852
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,331
    Thanks Thanks Given 
    1,921
    Thanks Thanks Received 
    1,429
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    @Tica ovoga u Srbiji nema ovako nešto aaaaa već sam se iznervirala.
    Ćega ba nema? Od Srbije i muško-ženskih odnosa, volim kako me Beograđanke pečatno odmjeravaju na ulici, valjda ne znaju da li da me muvaju ili vrate u zoološki vrt.

  3. #67853
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Ćega ba nema? Od Srbije i muško-ženskih odnosa, volim kako me Beograđanke pečatno odmjeravaju na ulici, valjda ne znaju da li da me muvaju ili vrate u zoološki vrt.
    A kako sam te ja gledala ahahhahaha.

    A pušti foliranciju baš ali baš ne podnosim.
    Ako normalno ne znaš direktno da pričaš s čovjekom bilo kojim na planeti ne kapiram čemu te zajebancije jebene.Sorr na rEčnik.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 24-06-26 at 23:56.

  4. #67854
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,331
    Thanks Thanks Given 
    1,921
    Thanks Thanks Received 
    1,429
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    A čuš, dva funkcionalna alkosa sjeli na kafu a naručili po pivo i motali svak svoj duvan

  5. #67855
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    A čuš, dva funkcionalna alkosa sjeli na kafu a naručili po pivo i motali svak svoj duvan
    Hahahha.

    Perfekt.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  6. #67856
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    ...moram samo da priznam da ti bolje motsš.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  8. #67857
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,352
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Sinko,ja sam te izazvao,sad se ne izvlači na finjaka,ako ne smiješ,nije sramota...no si uletio sa pričom kako džak plače od tvojih šaka,itd

    !
    Dobro, i sto te pogodila ta prica pa si morao da reagujes?


    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #67858
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,057
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,933
    Thanked in
    4,313 Posts

    Default

    Spava ti on jos
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. The Following 4 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  11. #67859
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    sjeli na kafu a naručili po pivo i motali svak svoj duvan
    Ovo ti je prvi leveL igrice prošao si inicijaciju.

    Sljedeći level gajba Piva u onu tvoju vukojebinu kilo duvana i flajka Vinjaka.

    Hahaha a što pušiš sad?

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  12. #67860
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    E kako volim mog kolegu sa Zabjela...ahahh veli vratila se moja sreća da ti pričam priču kako je baba Lacmanka odžeparila Zabjelčanina u hotel all inkluzive..ahahha ja bi takve priče na onu temu pričica dana.
    A od izvještaja mi traži pričaj kakve su krčme tamo i što si pila..eeeee.

    Znači pratim parolu u raju je raj ali u pakao je dobro društvo. @Tica ovo nešto ahahahah što su reka otišli na kafu naručili Pivo.



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  13. #67861
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,973
    Thanks Thanks Given 
    8,708
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Dobro, i sto te pogodila ta prica pa si morao da reagujes?


    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Dobro jutro

    Ako te kopka,što su dvije ljubičaste danas,odu na hranu za mjesec dana...

    Biraj vježbu,ne nudim ti box meč,ipak si mi mio,i da ti ne kvarim...botox
    ...

  14. #67862
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,331
    Thanks Thanks Given 
    1,921
    Thanks Thanks Received 
    1,429
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Hahaha a što pušiš sad?
    Što sam budala Otkrio prije koji mjesec da na trafike ima'u Virginia duvan za motanje, sasma dobar i meni dosta. Mnim da ću da batalim brzo, počelo to g*** ozbiljno da smeta.

  15. #67863
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,973
    Thanks Thanks Given 
    8,708
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Što sam budala Otkrio prije koji mjesec da na trafike ima'u Virginia duvan za motanje, sasma dobar i meni dosta. Mnim da ću da batalim brzo, počelo to g*** ozbiljno da smeta.
    Tako sam ja jedno 7,8 PUNIH godina istraživao SVE o vapingu,i samo jednog vrelog julskog dana,prije 9 g,odlučio,i to me je SPASILO!!!
    ...

  16. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  17. #67864
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Što sam budala Otkrio prije koji mjesec da na trafike ima'u Virginia duvan za motanje, sasma dobar i meni dosta. Mnim da ću da batalim brzo, počelo to g*** ozbiljno da smeta.
    I meni drug, i meni drug.U srži su svi neđe Virdžinija sorta uzeh u Srbiji nije bio Pueblo..Marlboro Rolling tobacco..jedino mi je plus što se nikad na cigarete ne bi vratila ali taj miris kesice...a to je zajebano bukvalno kolega koji je ostavio mi veli molim te samo da pomirišem taj iz Srbije..hahahha mislim se samo još da ga vrnem na to blago meni a ja bi da batalim.No nije samo to duvan no cio jebeni ritual znaš i sam.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 14:14.

  18. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  19. #67865
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,973
    Thanks Thanks Given 
    8,708
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Ajmo curice,ajmo dječaci...studenti,djaci,milicajci...
    ...

  20. #67866
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,973
    Thanks Thanks Given 
    8,708
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Zna li ko koja je budala zadužena za reklame na rtcg???

    Kumare i ova što lovi signal,pa--- u 300 pm više
    ...

  21. #67867
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Tačno mi dođe da položim državni ispit i infiltriram se među ološ i s***** ih iznutra.

    Ovo je više postalo nepodnošljivo.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  22. #67868
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,638
    Thanks Thanks Given 
    6,189
    Thanks Thanks Received 
    5,817
    Thanked in
    3,367 Posts

    Default

    Tacno ce Andrijevica postati grad ...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  24. #67869
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Tacno ce Andrijevica postati grad ...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Kakva priroda dah oduzima.

    E podsjeti me jutros ono Bugijevo na EU integracije kako ja sve nešto specijalno e..reci Network jel ovo specijalno..bolje se družiti sa nekim ko svinje ima no sa funkcionerima ahahha

    Domaća.

    Uz kaficu i rakijicu.

    Ful.Nema to u EU.




    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  26. #67870
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,638
    Thanks Thanks Given 
    6,189
    Thanks Thanks Received 
    5,817
    Thanked in
    3,367 Posts

    Default

    Auu a ti si bogata ako imas "siroko" drustvo

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  27. #67871
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,331
    Thanks Thanks Given 
    1,921
    Thanks Thanks Received 
    1,429
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Tako sam ja jedno 7,8 PUNIH godina istraživao SVE o vapingu,i samo jednog vrelog julskog dana,prije 9 g,odlučio,i to me je SPASILO!!!
    Bi li mogao sad da batališ vaping ili bi bilo problematično? Vidim da se ljudi uz pomoć snusa (gadnog) lako skinu s cigareta ali se zato navuku na snus još grđe.

  28. #67872
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,331
    Thanks Thanks Given 
    1,921
    Thanks Thanks Received 
    1,429
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    No nije samo to duvan no cio jebeni ritual znaš i sam.
    A znam, no često pomislim na ono da je pušenje kao nošenje dva broja manjih cipela pa onda svako malo "merak" i "ritual" kad se izuješ

  29. #67873
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,859
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,633
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Bi li mogao sad da batališ vaping ili bi bilo problematično? Vidim da se ljudi uz pomoć snusa (gadnog) lako skinu s cigareta ali se zato navuku na snus još grđe.
    Sve mu diraj, vaping mu ne diraj...

    Edit: Izvinjavam se... I druga Tita.
    Last edited by Mylene; Today at 10:23.

  30. The Following User Says Thank You to Mylene For This Useful Post:


  31. #67874
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,872
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    A znam, no često pomislim na ono da je pušenje kao nošenje dva broja manjih cipela pa onda svako malo "merak" i "ritual" kad se izuješ
    Haha

    Ja bi nekog ubila kad upaljač ne mogu da nađem bolan.Tačno bi pećinski vatru zapalila kamen o kamen.Ili preko lupe na sunce.


    @NetworkMaster nađoh sir od krava koje pasu po pašnjacima između Mojkovca po recepturi pljevaljskog bruka dobar.Veli kolega neće ti moj zet dati moraš u red da staneš reko jel voli tvoj zet rakiju?Veli, voli i peče.Reko ne brini ti druže idem ja vazda preko reda.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Today at 11:25.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  33. #67875
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,973
    Thanks Thanks Given 
    8,708
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Bi li mogao sad da batališ vaping ili bi bilo problematično? Vidim da se ljudi uz pomoć snusa (gadnog) lako skinu s cigareta ali se zato navuku na snus još grđe.
    Bih,ali neću,uživam u njemu,a kako vidim nakon 9 godina punih nimalo mi ne smeta,valja imati neki porok,nikotin jeste narkotik kojeg je najteže ostaviti,ali valja i imati neki porok,bitno je da u tečnosti za el.cig.-parilicu,nema katrana i još hiljade otrovnoh sastojaka,kojih ima u običnim smrdušama,ima svega 4,slovima četiri sastojka.

    Akoćeš da probaš,vazda sam tu za tebe!

    @Myki,tako je
    ...

Page 2715 of 2715 FirstFirst ... 1715221526152665270527112712271327142715

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •