...
Last edited by Bluemoon; Yesterday at 23:56.
A čuš, dva funkcionalna alkosa sjeli na kafu a naručili po pivo i motali svak svoj duvan![]()
...moram samo da priznam da ti bolje motsš.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Spava ti on jos
nothing comes from violence and nothing ever could
E kako volim mog kolegu sa Zabjela...ahahh veli vratila se moja sreća da ti pričam priču kako je baba Lacmanka odžeparila Zabjelčanina u hotel all inkluzive..ahahha ja bi takve priče na onu temu pričica dana.
A od izvještaja mi traži pričaj kakve su krčme tamo i što si pila..eeeee.
Znači pratim parolu u raju je raj ali u pakao je dobro društvo. @Tica ovo nešto ahahahah što su reka otišli na kafu naručili Pivo.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)
Bookmarks