Originally Posted by Buva+gacce Nego, bješe li ono tema popravljate li vi, a bez mene da dirate? Vidiš da brinemo o tebi tako da se ne raspustiš, pa da možeš da nam se vratiš na forum bez da se rumeniš Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Buva+gacce
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks