Page 4 of 30 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 734

Thread: Popravljate li seks?

  1. #76
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ne vala pa kad smo na temi zamisli lažiraš da ti je dobro da bi se on osjećao bolje. Ili prefarbaš auto a trokira ti motor.

    Ili staviš stikere a alternator ti šteka.

    Lažiranje, preslikavanje, prefarbavanje prikrivanje, i svaka druga neiskrenost, terminalna su bolest svega lijepog što postoji, pa čak i u ovako prostoj i površnoj temi.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  2. #77
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Hahaha, e ludačo.
    Zamisli kad mi se u glavu pojavio selfi Šaka polumente iz kreveta. Kakve si ti asocijacije u stanju da stvoriš...ja da sam na tvoje mjesto plašio bih se samog sebe...ili bi se stidio.




    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  4. #78
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Hahaha, e ludačo.
    Zamisli kad mi se u glavu pojavio selfi Šaka polumente iz kreveta. Kakve si ti asocijacije u stanju da stvoriš...ja da sam na tvoje mjesto plašio bih se samog sebe...ili bi se stidio.
    Samo da puštim moju i extrinu sliku iz kreveta pa da vas sve pogasimo...zajedno sa temom.
    Odoh ja sad da vidim đeci za ski opremu. "Kume, dosta je bilo. Ja sad idem..." Bješe li tako govorio Viljuška iz LSLG?

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Au, ovaj pospremljen izgleda Što načinjeh, ni tri me gripe oprat neće
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  5. #79
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Kolega, aksiom je- ako se ne popravlja, neće bit ispravno
    I što onda kad konstatuješ da je sve ispravno?
    Sa alatom i znanjem ideš u nove popravke i na nove objekte popravljanja?
    E, sad baš OT:
    Mislim da žene i kad je sve ispravno neće ti to dati do znanja nego će paliti neke lažne lampice "service/repair needed", čisto da bi ti samopouzdanje držale na tankom ledu i da ne bi pun samopoudanja krenuo u nove popravke po terenu ili čak otvorio neku garažu van mjesta stanovanja.


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  7. #80
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    I što onda kad konstatuješ da je sve ispravno?
    Sa alatom i znanjem ideš u nove popravke i na nove objekte popravljanja?
    E, sad baš OT:
    Mislim da žene i kad je sve ispravno neće ti to dati do znanja nego će paliti neke lažne lampice "service/repair needed", čisto da bi ti samopouzdanje držale na tankom ledu i da ne bi pun samopoudanja krenuo u nove popravke po terenu ili čak otvorio neku garažu van mjesta stanovanja.


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

    MIslim da ti, kad znaš što radiš i umiješ se posvetit onome što voliš, kako vidim da umiješ, lampice i ostali signali ne trebaju, jer već znaš sve što je za znati. I da si bezbjedan. Kad si se već upro da me izvučeš iz buncanja i uozbiljiš
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  8. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  9. #81
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,895
    Thanks Thanks Given 
    24,052
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Gore od žene koja lažira je muškarac koji to vidi i boli ga uvo.

    Tamo u ona privlačenja treba dodati još i ono da nije sebičan, ni u jednom smislu.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Pa problem je daleko iza seksa recimo da mu je kao stalo da lažira dok ona govori o nekom svom problemu.Ahahahahah sjetih se nekog druga mislim bili smo ono baš bliski pa je imao slobodu kad mi kaže JBT dva sata sam slušao o njenoj sestri ne bi li došli do kreveta. Tako da njemu je sigurno i svejedno jel lažirala nešto ili ne.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  11. #82
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Uf, meni je to jezivo. Mislim na to da je nekome svejedno, pa gleda da samo 'obavi'. Ne znam. Baš mi je crvena zastavica

    Možda da otvorim temu šta vas odbija

    Spisak postoji

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  13. #83
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,895
    Thanks Thanks Given 
    24,052
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Jezivo ili ne, njemu je do seksa pa kako god jedino što u cijeloj priči nije iskren no cilj ne bira sredstvo.U ovom slučaju bilo bi poštenije da je rekao evo ja samo želim da se kresnemo i toeto pa ako ona nije za to da nađe onu koja jeste.A ne da ispija pivo za pivom, dok ona ispovjeda svoju dušu i njoj nešto blisko to je već ružno.A mogla je i potencija da mu pane od toliko alkohola.

  14. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  15. #84
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Uf, meni je to jezivo. Mislim na to da je nekome svejedno, pa gleda da samo 'obavi'. Ne znam. Baš mi je crvena zastavica

    Možda da otvorim temu šta vas odbija

    Spisak postoji

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Jezivo ili ne, njemu je do seksa pa kako god jedino što u cijeloj priči nije iskren no cilj ne bira sredstvo.U ovom slučaju bilo bi poštenije da je rekao evo ja samo želim da se kresnemo i toeto pa ako ona nije za to da nađe onu koja jeste.A ne da ispija pivo za pivom, dok ona ispovjeda svoju dušu i njoj nešto blisko to je već ružno.A mogla je i potencija da mu pane od toliko alkohola.

    Uh, koliko anti-inspiracije ste na isto mjesto sastavile, ovo je čista sabotaža
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  16. #85
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Uozbiljile smo ti temu, šmrc

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  18. #86
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Koristite priliku dok je vas normalnih više od nas isćufalih Ali neka, oburdaćemo vas na iskustvo

    Znači, uozbiljeno sad, ipak se popravlja? I nije ONO kako treba ako nije sve ljepše i ljepše? Znao sam
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  19. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  20. #87
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Kad se već uozbiljih, poslije Ustava da oglasim i Himnu teme (od nas ćufalih, vama što za vas još ima nade):





    Jer je tema ipak, na kraju svega, izrazito pedagoške prirode

    Uz jedan konačni savjet: ako ikad razvijete onaj poremećaj da vas privlači i da vam se oće samo jedno i da za drugo ne znate i da drugo nećete i ne umijete, skačite naglavačke u neki isušeni bunar bar tri puta dnevno prije jela, to je mnogo lakše
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  21. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  22. #88
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,895
    Thanks Thanks Given 
    24,052
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Uh, koliko anti-inspiracije ste na isto mjesto sastavile, ovo je čista sabotaža
    Čuj sabotaža. Bolje upoznati pojedine muškarce preko drugova i cake i fore no na sopstvenoj koži. Mada ni ženski rod tu ne kaska.I tu ima ono cilj ne bira sredstva.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  24. #89
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Koristite priliku dok je vas normalnih više od nas isćufalih Ali neka, oburdaćemo vas na iskustvo
    Kako lijep način da priznaš da ti Joni već nedostaje

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  26. #90
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    I, konačno, jedan prikladan vic, za Moto teme:

    Riješi Mujo da popravi seksualni život sa Fatom, i pročita u neku stručnu knjigu za novu metodu: Tigrov skok.
    Predloži Fati, ona pita što je to, on joj pojasni: Ti se bo'na skineš, legneš na krevet i namjestiš fino, a ja se popnem na luster, skočim sa njega kao tigar, i sredim te!
    Složi se Fata, skine, legne, ponamjesti, i iščekuje sva ustreptala.
    Mujo se penje na luster gologuz onako, vješto kao tigar, vreba, vreba... skoči, promaši, zakuca direkt u pod, polomi se sav i čitav, jauče i dere se i buka na sav glas.
    Fata gleda, gleda, gleda, gleda, i na kraj rezignirano kaže:

    Hebeš ti b'an Mujo taj tigrov skok kad samo ti uživaš!!

    Zato pamet u glavu, i pazte što činite
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  28. #91
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Popušta li te temperatura ?

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  30. #92
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Čuj sabotaža. Bolje upoznati pojedine muškarce preko drugova i cake i fore no na sopstvenoj koži. Mada ni ženski rod tu ne kaska.I tu ima ono cilj ne bira sredstva.
    Vazda mi je bilo fascinatno kako se ovo u suprotnom smjeru ne može primjenit
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  31. #93
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Kako lijep način da priznaš da ti Joni već nedostaje

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Osjetljiv sam na dušu i lako se vežem a nikako razvezujem. Ko mu je kriv kad nije pazio
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  32. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  33. #94
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,895
    Thanks Thanks Given 
    24,052
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Kad se već uozbiljih, poslije Ustava da oglasim i Himnu teme (od nas ćufalih, vama što za vas još ima nade):





    Jer je tema ipak, na kraju svega, izrazito pedagoške prirode

    Uz jedan konačni savjet: ako ikad razvijete onaj poremećaj da vas privlači i da vam se oće samo jedno i da za drugo ne znate i da drugo nećete i ne umijete, skačite naglavačke u neki isušeni bunar bar tri puta dnevno prije jela, to je mnogo lakše
    Meni bi tačno libido pao uz ovu pjesmu.

    Za razliku od ove recimo:


  34. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  35. #95
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Popušta li te temperatura ?

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk



    Ko je pita
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  36. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  37. #96
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Meni bi tačno libido pao uz ovu pjesmu.

    Za razliku od ove recimo:

    Pa kad je ono bila pedagoška pjesma, a ovo tvoje više neka muzika uz rad
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  38. #97
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,895
    Thanks Thanks Given 
    24,052
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    A kakav ti je libido? Bolje kuvano vino da si uzeo no tu drogeriju.

  39. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  40. #98
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    volim seks i rado ga se setim.

  41. The Following 3 Users Say Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  42. #99
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,895
    Thanks Thanks Given 
    24,052
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Pa kad je ono bila pedagoška pjesma, a ovo tvoje više neka muzika uz rad
    Pa tebi bi sad legla ona Cecina 39 sa 2

  43. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  44. #100
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A kakav ti je libido? Bolje kuvano vino da si uzeo no tu drogeriju.

    Što bi reko žuangži- volim libido i rado ga se setim No je nevolja što on mene izgleda dobro pamti Vino nikad kuvano, dobru šljivu ponekad- kad znam da mi je umiju skuvat kako mi je baba kuvala, a kad sam bolestan isključivo vodu u hektolitre, limun kad ga ima, i ponekad ove ovakve lakše droge

    p.s.
    naravno da sam cijelo jutro preshjedio s kavom na terasu na -4C, i to pomaže
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

Page 4 of 30 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 12:09
  3. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  4. Seks na prvom sastanku
    By Grofica in forum Sex i erotika
    Replies: 69
    Last Post: 21-06-04, 13:12
  5. Durovic i Marovic rasvjetljavaju seks-aferu
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-04, 06:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •