Page 384 of 548 FirstFirst ... 284334374380381382383384385386387388394434484 ... LastLast
Results 9,576 to 9,600 of 13693

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2025]

  1. #9576
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,040
    Thanks Thanks Given 
    1,367
    Thanks Thanks Received 
    1,097
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    https://www.pobjeda.me/clanak/pes-i-...vanu-karadzicu



    Kad su se PESovci mlađi kasnije izjasnili?
    Šta je teško glasati za ovo? Jer je DPS predložio?
    Teško je glasati protiv svojih idola

  2. The Following User Says Thank You to coldplay For This Useful Post:


  3. #9577
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,829
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/drustvo/borba-za-...ivih-sest-dan/

    Ponekad i udarni portal zna da ubode neku pricu odnosno vijest. Ali samo ponekad. Ne valja cesto.


    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-potapali-brod

    I cuvena drzavna imovina cuvene drzave Crne Gore. Od industrijskog parka Radoja Dakica, KaPa, brodogradilista do brodova. Neka su srecni novim vlasnicima. Neka su srecni i Telekom, Jugopetrol, Sveti Stefan i ostalo. Tako je to kad zivis medju gromade ljudske i ljute domacine. Neugasle patriote.

    https://www.cdm.me/politika/sjednica...isto-ratkovic/

    Ima li ko u Lil Montenegru da nije dobio kakvu nagradu. Tako je to kad u svakom Crnogorcu i Brdjaninu chuchi po jedan Sekspir. Pa ni voznja taksijem ne bude dosadna.
    Polinezija gospodo.

  4. #9578
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,752
    Thanks Thanks Given 
    24,012
    Thanks Thanks Received 
    9,869
    Thanked in
    7,378 Posts

    Default

    Kad će Radovan doći na dodjelu nagrade priča li se što?I pitaju li mu ovi za zdravlje dok trune tamo u Britiš tvorza.

  5. #9579
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,829
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    A nije problem u Radovanu, no je problem u polizat ono sto si prosuo.
    Polinezija gospodo.

  6. #9580
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,752
    Thanks Thanks Given 
    24,012
    Thanks Thanks Received 
    9,869
    Thanked in
    7,378 Posts

    Default

    Hu kers enivej.Bacanje prašine u oči.

    I ova im je epizoda genijalna.

    Last edited by Bluemoon; 02-10-25 at 22:56.

  7. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  8. #9581
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    691
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Vijesti pisi protiv Alabara, pravi kriticke emisije o njemu i poslovima...eno Eagle Hills Montenegro glavni sponzor sportske rubrike na TV Vijesti.
    Ne znam uopste ni sta znaci sponzor sportskog dijela informativne emisije...daje platu voditeljima?
    Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  9. #9582
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,913
    Thanks Thanks Given 
    18,987
    Thanks Thanks Received 
    8,854
    Thanked in
    4,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Treba do kraja čuti ovu izjavu, što više ljudi da čuje šta priča omiljeni advokat klanova, PI
    Ovaj priča ono što misli 99% ostalih advokata.Onaj 1% što ne misli tako ne jede ljeba od advokature

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  10. #9583
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,768
    Thanks Thanks Given 
    26,016
    Thanks Thanks Received 
    8,358
    Thanked in
    4,104 Posts

    Default

    Najvjerovatnije, ali ovo izjaviti javno i javno urgirati da se smanje kazne za ovakva djela je ono baš ispod svakog nivoa

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  11. The Following 3 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  12. #9584
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    691
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Hu kers enivej.Bacanje prašine u oči.

    I ova im je epizoda genijalna.

    Gledao sam neku epizodu, ne znam je li ova, dje tuzilac iz Roterdama kaze da se u Roterdamu, prema nekom istrazivanju, u 24h usmrce 42.000 crta kokaina...

    Tu je kvaka i fundamenat, navodne, sustinski lazne i fingirane borbe protiv svjetske trgovine drogom, u kojoj ustvari ucestvuju vlade svjetskih drzava, sluzbe bezbijednosti, mafija, raznorazni nevidljivi centri moci, interesi, trgovina drogom je prosto receno nezvanicno legalni dio ekonomija, privreda, svjetski obrt kapitala raspodijeljen na razne drzave...

    Cini mi se na osnovu jedne epizode ovog serija koji sam vidjeo, da je akcenat na svercu droge koja zavrsava na trzistu zapadne, sjeverne Evrope je l tako?

    I kako se oni "bore protiv" toga?
    Tako sto su napricali price i price o zapljenama, detektorima droge, obucenim psima, senzorima, spektakularnim akcijama, nindza kornjacama, neustrasivim tuziocima koji fataju clanove mafije, klanova, razbijaju enkripcije itd itd itd...

    Sustina je sasvim drugo...

    Zasto je droga, pogotovo kokain - legalan u istoj toj zapadnoj Evropi?
    Bukvalno pitam, najbukvalnije...zasto je kokain legalan i zasto ima da se kupi na svakom koraku?
    Kako se ti boris protiv necega - a i dalje mozes da ga kupis dje oces?

    Tako sto se "boris" protiv nekih klanova, zaista pohapsis neke ljude, zaplijenis drogu, istovremeno pustas neku drugu na trziste. Kota policije, sudstva, tuzilastva - ispunjena, nosici zapadnih Evropljana jos ispunjeniji belim!

    Elem, da razoblicimo laznu licemjernu borbu zapadnjaka protiv sverca droge - ne bori se protiv toga tako sto hapsis, neke kriminalce - nego tako sto hapsis krajnje konzumente.

    I tako sto im dosudis takvu kaznu...da zazali sto se rodio. I tako kazni one ulicne dilere na najnizem stepenu hijerarhijske organizacije i tacka.

    Nema konzumenata, nema dilera, nema sverca! Sto bi rekao jedan bivsi premijer - "bas je jednostavno!"

    I u CG je takodje kokain legalna droga, smrcu je od djece do penzionera doslovno, imas da je kupis maltene na trafiku, ovamo se hapse neki, prave se neke zapljene, banane, tone, desetine kilograma - medjutim i dalje imas da je kupis na svaku trafiku...

    Ne bore se vlade protiv drogiranja. Naprotiv njima takav trebas...jer od takvog tebe - oni politicki profitiraju. A neki i materijalno.
    U tom kontekstu droga je samo jedno od iskusenja i zupcanika u cijelom mehanizmu kontrole svijesti i oblikovanja nasih zivota. Iskusenja pred koja moras pasti i puzati.

    Takvi im trebaju.
    Sa takvima je lakse...
    Last edited by Platinum; 03-10-25 at 07:33.
    Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  13. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  14. #9585
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,752
    Thanks Thanks Given 
    24,012
    Thanks Thanks Received 
    9,869
    Thanked in
    7,378 Posts

    Default

    Nije sporno može se pogledati i izvještaj sve to stoji.

    https://www.euda.europa.eu/data/sour...25/complete_en

    Problem je što je Balkan u problemu kao tranzit i što evo u Crnoj Gori zbog tog tranzita na ulicama stradaju u obračunima i drugi.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  15. #9586
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,599
    Thanks Thanks Given 
    6,167
    Thanks Thanks Received 
    5,810
    Thanked in
    3,361 Posts

    Default

    150 eura drzava placa placa advokatu posjetu klijentu u Spuz.! Pa jel to posteno od drzave!!!

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  16. #9587
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Aaa, da sam znao ko je ne bih kliknuo ni u snu Sad neću ni ja napisat o kome se radi, da zayebemo još nekoga.
    E kakve ste pogani i jedan i drugi, vratilo vam se ovo da se ne možete pošteno istovarit 3 dana
    Forever young, i want to be forever young

  17. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  18. #9588
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,913
    Thanks Thanks Given 
    18,987
    Thanks Thanks Received 
    8,854
    Thanked in
    4,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Najvjerovatnije, ali ovo izjaviti javno i javno urgirati da se smanje kazne za ovakva djela je ono baš ispod svakog nivoa

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Ja čekam političara koji će javno reći ono što misli 100% političara

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  19. The Following 5 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  20. #9589
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,315
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,417
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    E kakve ste pogani i jedan i drugi, vratilo vam se ovo da se ne možete pošteno istovarit 3 dana
    Ako se to desi, samo cu pogledat ovaj video jos jednom i problem rijesen.

  21. The Following 3 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  22. #9590
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,752
    Thanks Thanks Given 
    24,012
    Thanks Thanks Received 
    9,869
    Thanked in
    7,378 Posts

    Default

    Tvoj danak neiskustvu,avet njega uvijek postavi.Izvini avet,ali tako je.

  23. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  24. #9591
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    А ђе баш данас да ухапсе Свилановића, идола Сава Кентере?! Саво би руку за поштеног Драга дао.
    Оће ли Саво одложити оно своје у Будви, зна ли се шта? Ово је директан напад на евроатлантске интеграције и Сава Кентере лично.
    P.s. Прича се да долазе Швеђани у Бијело Поље да виде процедуру и да одузму Нобела Кнуту Хамсуну.

  25. #9592
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,752
    Thanks Thanks Given 
    24,012
    Thanks Thanks Received 
    9,869
    Thanked in
    7,378 Posts

    Default

    Ja reko oće da mu dodjele neku nagradu nisam znala ni na kraj pameti da mu je oduzimaju.

  26. #9593
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Спичановића
    Пребаци ми тастатура на оно шпијунче

  27. #9594
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/kolumne/ulazimo-li-u-izbornu-godinu/


    Greška 1: Ne ulazimo u izbornu godinu. Već smo ušli u godinu finalnog rješavanja, ključnih stvari.

    Neki dan jedan Luksemburžanin iz Austrije, (vrhunski poštovan intelekt širom EU, uz to ubjedljivo ponajbolji poznavalac savremene istorije Srbije i Crne Gore u kosmos, za kojeg bih umro da ga dovedem ovđe na Istoriju), izjavi u Podgoricu da ''...evropski političari vode suviše pragmatičnu politiku...''
    Zvuči kao oksimoron, evropska politika i pragmatizam, jel da?
    Mislio je konkretno na EK, odnosno na izvršni dio EU, koji neko vrijeme unazad bukvalno grabi u proširenje, vojno-bezbjedonosno jačanja, i učvršćivanje funkcionalnih veza unutar, ali i izvan postojećeg sastava EU.
    Mislio je na Martu Kos koja, poslije onog standardnog političarenja na Bledu, ide pravo u Beč, u zemlju sa najmanjim procentom podrške proširenju EU, i tamo sa ministarkom spoljnih daje blizanačku izjavu, nevjerovatno direktnu, otvorenu, nisko-diplomatsku, konkretnu, totalno nekonvencionalnu za uobičajene evropske standarde, koja se svodi na jednu jedinu rečenicu, da parafraziram suštinu:
    Kritična stvar za opstanak Evrope je bezbjednost, kritičan faktor bezbjednosti Evrope je proširenje, i ono je aksiom. ''A must''. Stabilizaciju, asocijaciju, stanbdarde prije članstva, niko nije pomenuo.
    Crnu Goru jesu. Da će do kraja 2026 završiti posao, a da će ''poslije toga evropski funkcioneri odraditi svoj posao''. Nađite te dvije izjave, ne prenešene nego u originalu na engleskom jeziku, i obratite pažnju na formulaciju i izbor riječi. Jer je strahovito nekonvencionalna i direktna i totalno neuobičajena za evropske standarde politike. Obratite pažnju i da Marta Kos (žurnalista, literata) u Briselu važi za osobu koja ubjedljivo, ubjedljivo, najpažljivije formuliše izjave, i da je čuvena upravo po tome.
    Mislio je i na Ursulu von der Leyen, koja ispred EP ne drži govor o EU, već o Evropi, i to Novoj Evropi. Priča o ratu, o neprijateljskim silama a ne sili, o početnim milijardama eura u bezbjedonosnim akcijama, a ne pričama.
    Mislio je na Kaju Kalas, koja kritičnim funkcionalnim faktorom Evropske bezbjednosti- evropskom obavještajno-bezbjedonosnom službom, upravlja direktno,efektno, i konkretno- akcijom, a bez mnogo priče.

    Digresija: Nemojte da vam promiču ovakve stvari https://www.cdm.me/politika/janovic-...put-crne-gore/
    Jer su mnogo bitnije od većine kojima se posvećujete. Nemojte ni da ne znate odakle je Kaja Kalas.


    Ali dalje, ono na šta dobri Florian Biber nije mislio taj dan, je recimo da upravo taj dan EP izlazi sa najbitnijim dokumentom u ko zna koliko vremena- Platformom za organizaciono-funkcionalne reforme EU. Kojom je direktno, najdirektnije moguće, podržao upravo sve navedeno, tj. tu ''isuviše pragmatičnu politiku'' izvršnih organa EU. Akcionu politiku. I dao im otvorena vrata da mogu da rade, umjesto da političare.
    Takođe, nije obratio pažnju da trenutno živi u zemlji u kojoj je, nekoliko godina unazad, obavještajni direktorat gradske policije Beča, oružanom silom opkolio i na kraju uletio u zgradu uprave obavještajne službe države. Nakon čega je ista prestala da postoji- rasformirana i organizovana nova, bukvalno start-up, a obavještajno-bezbjedonosne poslove države Austrije u osnovnom preuzela ona evropska služba kojom danas rukovodi Kaja Kalas. Btw, razlog ovog epskog i holivudskog sukoba na ulicama Beča je bila totalna infiltracija ruskih službi u bezbjedonosni (i u popriličnoj mjeri državni) sistem Austrije. Odnosno, nije primjetio da je vrijeme priča odavno prošlo. Kognitivna disonanca, izgleda nije samo naša stvar
    Na kraju, nije nažalost dobri Florian obratio pažnju ni u kojoj državi iznosi takve stavove, ni koliki je njen realni kapacitet razumijevanja, a naročito usklađivanja sa svjetlosno nastajućim situacionim promjenama.
    Jer, npr., u to isto vrijeme se u Podgorici, naveliko i naširoko, raduje jednom najavljenom ugovoru o zajedničkoj proizvodnji dronova, sa jednom renomiranom američkom firmom. Wow
    Naravno, u isto vrijeme, u Podgorici niko živ ne registruje da se u Kongresu USA već treći put žestoko lamentira kako je moguće da USA toliko zaostane u razvoju dronovskih tehnologija, za svima, da im se dronovi bukvalno isprduckaju na terenu u Ukrajini, i da ih Rusi sa toliko lakoće neutrališu da im se presmijavaju, a da ih Ukrajinci više ne koriste. I kad Stejt Dipartment svom silom kreće da dronovske tehnologije traži i usvoji tamo đe su ubjedljivo, nesravnjivo, kosmički najbolje- u Ukrajini. Nažalost, jasno je valjda zbog čega.
    Tek dobri Florian Biber, slično kao i dobri Stejt Dipartment neko vrijeme, a tek naročito dobra Crna Gora danas (kao i vazda), nije uočio da je Evropa već izdvojjila nekih dvjestotinak milijardi eura (početnih), u konkretne programe bezbjednosti u konkretne evropske zemlje, od kojih je lijep dio otišao u dronovske tehnologije, isključivo bazirano na saradnji i korištenju ukrajinskog (nesravnjivo, dijamantski vrijednog) iskustva i vladanja istim. I da će čak i jedna ne-članica, Albanija, kroz sporazum zaključen sa Zagrebom i Ljubljanom, povući jedan lijep dio tih lijepih fondova. I tako ući u maltene primarni operativni cilj Evrope u početnim fazama- Ultrarazvoj dronovskih tehnologija, evropskim (ogromnim) parama na temelju ukrajinskog (preogromnog i nesravnjivog) iskustva. I da je to jedno od prerijetkih mjesta đe je čak i USA drastično zakasnila.
    Odnosno, nije dobri Florian Biber shvati da dobra Crna Gora funkcioniše od danas do sutra, i da joj dobra vlast nije vlast no kolekcija pijačnih prodavaca i pro-ruskih igrača, kojoj je uočavanje najočiglednijih globalnih (strateških ali čak i operativnih) dešavanja daleko koliko i treći kamen od sunca.


    Greška 2: Biće dosadno.

    Ahahahahahaha, sve će bit osim toga. Nažalost, ili na sreću, viđećemo.

    Na Botun će se činjet revolucije, to je već odavno očigledno. Tamo će ili postojat Država, ili je neće bit, toliko je jednostavno.
    Na spomenike raznorazne će ili postojat Država, ili je neće bit. Ono što je izvjesno, postojaće (sve jača i agresivnija) ugroženost crkve, vjere, Srba i srpstva, i povratne akcije.
    Postojaće NSD, DNP, DCG, i bitan dio PES, na kontra-državnoj strani. U smislu da je Država ona koja jedina reprezentuje interes svih nas, zbog čega je njen interes isključivi i jedini mogući ispravni.
    Postojaće još gomila sličnog, sve više.
    Ukoliko zbog toga uđemo u izbore, bićemo direktno otvoreni na ruski (i susjedne nam proksije) hibrid, takav da će Moldavija mala bit. Jer u Moldaviju Moskva nije imala prostor u efektivnoj vlasti (naročito ne u sistemu bezbjednosti) a kod nas ga ima. I u NSD, i u DNP, ali i u DCG i PES. I to su fakti. I zbog toga bi izbori u narednoj godini bili košmar, prije no bilo što drugo.
    Ukoliko kroz postojeću strukturu vlasti, na Botun, spomenike, i sve slične stvari koje se otvaraju i koje će nam se neumitno otvorit, dođe do prestrojavanja i polit-izolacije onih koji drže kontra-državnu stranu, spasićemo se. Ovo, jednostavnije rečeno, konkretno znači pregrupisanje jednog dijela vlasti i većeg dijela opozicije na istu stranu, po istim konkretnim pitanjima.
    Ukoliko to ne učinimo, već je sasvim izvjesno da će neko drugi učinjet umjesto nas. Trenutno, prije Evropa nego Rusija i Srbija. I valjalo bi da smo bar mrvicu svjesniji (i zahvalniji) zbog toga.

    A i dalje je najfascinatnija stvar koliko i dalje ne znamo ni đe smo, ni u što smo. I pičimo po svojim standardnim pogrešnostima, dok nas po glavi već kreću lupat stvari koje i ne konstatujemo.

    Moderacijo, izvinjenje, znam da je ovo tamo za EU integracije prije no ovđe, sam ću ga prebačit poslije
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  28. The Following 5 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  29. #9595
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,529
    Thanks Thanks Given 
    6,090
    Thanks Thanks Received 
    6,643
    Thanked in
    3,171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Tvoj danak neiskustvu,avet njega uvijek postavi.Izvini avet,ali tako je.
    Прекршен темељни уговор.

    https://x.com/Dajkovic/status/197376...L5x9GKmhQ&s=19
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  30. #9596
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,752
    Thanks Thanks Given 
    24,012
    Thanks Thanks Received 
    9,869
    Thanked in
    7,378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Прекршен темељни уговор.

    https://x.com/Dajkovic/status/197376...L5x9GKmhQ&s=19
    Elementarna nepogoda.

  31. #9597
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,572
    Thanks Thanks Given 
    1,559
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Crnogorska policija ne smije da ulazi u SRPSKE hramove? Ja mislio da su crnogorski… bili nekad možda. Ma ajde,neka budu pravoslavni,jel doslo vrijeme pomirenja ili nije…
    @Avet,ti bas ne preskačeš nijednu njegovu izjavu,bogami ni da je neko bitan u drzavU,a ne neko ko ne moze cenzus da predje. Samo ga treba pustit da laprda i ne pridavat mu na značaju,jer mu je upravo to cilj,da konstantno privukuje paznju svojim izjavama.

  32. #9598
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Сад сам се сјетио
    Кентера легенда Саво је тврдио да су га намјерно смијенили на Путинов рођендан 😂
    А данас му на дан организовања оне трибине у Будви хапсе десну руку, старог криминалца Спичановића.
    А ође се ругају демократама због датума

  33. #9599
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,599
    Thanks Thanks Given 
    6,167
    Thanks Thanks Received 
    5,810
    Thanked in
    3,361 Posts

    Default

    Oslobodise rudare ...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  34. #9600
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,687
    Thanks Thanks Given 
    1,229
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Znači niko nije kriv za tunel.

Page 384 of 548 FirstFirst ... 284334374380381382383384385386387388394434484 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2024]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17031
    Last Post: 01-01-25, 10:50
  2. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •