Page 381 of 548 FirstFirst ... 281331371377378379380381382383384385391431481 ... LastLast
Results 9,501 to 9,525 of 13693

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2025]

  1. #9501
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,318
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    1,417
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Aaa, da sam znao ko je ne bih kliknuo ni u snu Sad neću ni ja napisat o kome se radi, da zayebemo još nekoga.

  2. The Following 12 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  3. #9502
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,926
    Thanks Thanks Given 
    8,671
    Thanks Thanks Received 
    3,839
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Aaa, da sam znao ko je ne bih kliknuo ni u snu Sad neću ni ja napisat o kome se radi, da zayebemo još nekoga.
    Zajebaste mene vec.
    ...

  4. The Following 10 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  5. #9503
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,538
    Thanks Thanks Given 
    6,092
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Aaa, da sam znao ko je ne bih kliknuo ni u snu Sad neću ni ja napisat o kome se radi, da zayebemo još nekoga.
    Ko ima problem sa stolicom obavezno kliknite na link i rijesite na prirodan nacin.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  6. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  7. #9504
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Mrtva trka u sto gorem bacanju fora izmedju Dajkovica i Jodzira

  8. #9505
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Možda, a možda si i rekao da su mu do sad mala bila... Neka sud utvrdi.
    možda nije forum pod budnim okom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  9. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  10. #9506
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,318
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    1,417
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    možda nije forum pod budnim okom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma da, kao da bi nekome bilo interesantno da ođe šalje botove. Oh, wait...

  11. The Following User Says Thank You to Tica For This Useful Post:


  12. #9507
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2025]

    padobranske jedinice botova naidju s vremena na vrijeme. imam omiljene, neke.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 30-09-25 at 18:48.
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  13. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  14. #9508
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,991
    Thanks Thanks Given 
    4,275
    Thanks Thanks Received 
    8,249
    Thanked in
    3,142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ovaj je skontao sistem vjecne opozicije i vjesto se nakacio na tu sisu.

    Njegos se prevrce u grob, da moze da vidi kakvi ga prisvajaju...

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  15. #9509
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    s obzirom kakve su splačine u ovom odboru čudi me da su ga podržali.

    https://etv.me/politika/pes-podgoric...glavnim-gradom


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  16. #9510
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,384
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Svi znamo da ova dva događaja jedan sa drugim nikakve veze nemaju.






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  17. #9511
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,644
    Thanks Thanks Given 
    3,561
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,811 Posts

    Default

    Simptomaticno je sto se ovo desava na odredjene datume i u biranim politickim momentima. Pametnome dosta rece li Boris Bogdanovic nedavno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  19. #9512
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    494
    Thanks Thanks Received 
    1,345
    Thanked in
    853 Posts

    Default

    Pogodi politicara:


  20. The Following 3 Users Say Thank You to nicky For This Useful Post:


  21. #9513
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Ma da, kao da bi nekome bilo interesantno da ođe šalje botove. Oh, wait...
    poprilično sam siguran da spasoje tomić ima nalog na forumu i da je bio aktivan u periodu kad se slikao sa i u šubarama

  22. The Following 4 Users Say Thank You to umart For This Useful Post:


  23. #9514
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Simptomaticno je sto se ovo desava na odredjene datume i u biranim politickim momentima. Pametnome dosta rece li Boris Bogdanovic nedavno.

    Lijepa paralela

    Da probamo još jednu. Zamislite situaciju:

    Država i Grad Podgorica spremni za radove na kolektoru. Papirologija odrađena, sve spremno.
    10+k građana Zete i pristalica iz ostalih krajeva stoje na put u blokadu. Sumnja se da imaju spremne molotovljeve, i da su spremni da do ekstremnog kraja brane svoj stav.
    Šaranovićeva policija u punoj opremi stoji naspram njih, spremna da interes i pravo države sprovede po svaku cijenu. Nažalost, kolektor je malo preveliki, i Krapovićeva vojska ga ne može helikopterom na mjesto spuštit, ili neki sličan desant načinjet.
    Možda Bato carević ovaj put ne bi dao mašine, ali ima i u pg firmi sa dovoljno tehnike.
    Neko mora popuštit.
    A neko mora svoj Alamo sačuvat.

    Što god mislili o Saši Mujoviću, a vjerovatno nemam mnogo ljepše mišljenje od vas, ovo je trenutak kad svaki građanin ove zemlje mora iza njega, do poslednjeg krvnog zrnca. A ne političkog. Jer je ovo trenutak kad je na tom čoeku ponajveća odgovornost za dobrobit ove zemlje i svih nas, u dugo vremena.

    Što god mislili o Jakovu Milatoviću, a sigurno nemam mnogo ljepše mišljenje od vas, ovo je trenutak kad svaki zdravi građanin ove zemlje mora iza Preshjednika. Jer je i na njemu ona ista odgovornost. A zanimljiva je situacija, ako bi se ona Evropa doshjetila da mu pune malo vjetra u jedra, taj čoek bi čak imao ponajviše otvorenog potencijala da nas sve iznenadi. Čak i lijepo možda.

    Što god mislili o Milojku Spajiću, a nemam lijepo mišljenje o njemu, ako napokon zauzme svoje mjesto i postavi ga u stranu ispravnosti i dobrobiti za sve, do poslednjeg krvnog zrnca idem iza njega. Za vas ne znam, ali ako čoek shvati da napokon mora birat stranu, i da nam je jedina valjana opcija da pušti da se na jednom kolektoru za hovanca izoluju DNP, i još poneko uz njih ko mu je do sad najbliskija adresa bio, ja ću tako.

    Što god mislili o Demokratama, a neću iznosit mišljenje o njima, ako slete s kosmosa i ukapiraju koliko je bilo priglupo i pomislit da možeš u jednu NATO zemlju svu bezbijednost krojit kako te volja i kuda te volja i u svoju stranu, i ako se ustroje u stranu dobrobiti svih, ja ću i za njima do poslednjega.

    Što god mislili o Crnoj Gori, i političkoj sceni u njoj, ona je takva kakva jest.
    I zvuči kao pretužna komedija, ali ova hipotetička priča o hipotetičkom kolektoru za hovanca, na kojem bi se hipotetički morale napokon strane uzimat, i hipotetički birat između pravog i nepravog, i hipotetički napokon izut igrači da se vidi na koju im stranu cipele okreću, je hipotetička prilika za sve nas da stanemo iza onoga što mislimo da nam je put.

    Zamisli to, kanalizacija da bude mjesto na kojem ćemo se napokon ''prečišćavat''

    A tek zamisli da umijemo iz ovih paralela što naučit, i iz ovih hipoteza shvatit đe je suština a đe ne. Đe bi nam bio kraj
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  24. The Following 7 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  25. #9515
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,607
    Thanks Thanks Given 
    6,170
    Thanks Thanks Received 
    5,813
    Thanked in
    3,363 Posts

    Default

    Ja sam se posvadjao sa komsijom jer sam moju septicku iskopao u njegovo dvoriste...


    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  26. #9516
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    I neka si, odnosno, neka te je snašo Jer je tvoja septička tvoja stvar.

    A nekakvi kolektor koji bi počistio i već otrovanu Podgoricu, ali i već otrovanu tu istu Zetu, ako bi se samo malo napregla da se doshjeti da joj nije cilj da ostane na svoje otrovne septičke, no da se prebači na neku centralnu kanalizaciju što bi joj napokon bilo omogućeno time, je svačija stvar.

    Inače, može ta stvar i obrnuto:

    Riješi Zeta da uvede centralnu kanalizaciju za sve. Složićemo se, prenapredna i predobra jedna stvar, I to ne samo za njih, no za sve nas, uzimajući u obzir da bi onda vjerovatno umanjila da tim septičkim truje i nas ostale kroz one rijeke i ono jezero.

    Đe će s njom?

    Kad na to odgovoriš, na sve si odgovorio. Prejednostavno je da se komplikuje.

    I vrijeme je da se politika vadi iz hovana
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  27. #9517
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Lijepa paralela

    Da probamo još jednu. Zamislite situaciju:

    Država i Grad Podgorica spremni za radove na kolektoru. Papirologija odrađena, sve spremno.
    10+k građana Zete i pristalica iz ostalih krajeva stoje na put u blokadu. Sumnja se da imaju spremne molotovljeve, i da su spremni da do ekstremnog kraja brane svoj stav.
    Šaranovićeva policija u punoj opremi stoji naspram njih, spremna da interes i pravo države sprovede po svaku cijenu. Nažalost, kolektor je malo preveliki, i Krapovićeva vojska ga ne može helikopterom na mjesto spuštit, ili neki sličan desant načinjet.
    Možda Bato carević ovaj put ne bi dao mašine, ali ima i u pg firmi sa dovoljno tehnike.
    Neko mora popuštit.
    A neko mora svoj Alamo sačuvat.

    Što god mislili o Saši Mujoviću, a vjerovatno nemam mnogo ljepše mišljenje od vas, ovo je trenutak kad svaki građanin ove zemlje mora iza njega, do poslednjeg krvnog zrnca. A ne političkog. Jer je ovo trenutak kad je na tom čoeku ponajveća odgovornost za dobrobit ove zemlje i svih nas, u dugo vremena.

    Što god mislili o Jakovu Milatoviću, a sigurno nemam mnogo ljepše mišljenje od vas, ovo je trenutak kad svaki zdravi građanin ove zemlje mora iza Preshjednika. Jer je i na njemu ona ista odgovornost. A zanimljiva je situacija, ako bi se ona Evropa doshjetila da mu pune malo vjetra u jedra, taj čoek bi čak imao ponajviše otvorenog potencijala da nas sve iznenadi. Čak i lijepo možda.

    Što god mislili o Milojku Spajiću, a nemam lijepo mišljenje o njemu, ako napokon zauzme svoje mjesto i postavi ga u stranu ispravnosti i dobrobiti za sve, do poslednjeg krvnog zrnca idem iza njega. Za vas ne znam, ali ako čoek shvati da napokon mora birat stranu, i da nam je jedina valjana opcija da pušti da se na jednom kolektoru za hovanca izoluju DNP, i još poneko uz njih ko mu je do sad najbliskija adresa bio, ja ću tako.

    Što god mislili o Demokratama, a neću iznosit mišljenje o njima, ako slete s kosmosa i ukapiraju koliko je bilo priglupo i pomislit da možeš u jednu NATO zemlju svu bezbijednost krojit kako te volja i kuda te volja i u svoju stranu, i ako se ustroje u stranu dobrobiti svih, ja ću i za njima do poslednjega.

    Što god mislili o Crnoj Gori, i političkoj sceni u njoj, ona je takva kakva jest.
    I zvuči kao pretužna komedija, ali ova hipotetička priča o hipotetičkom kolektoru za hovanca, na kojem bi se hipotetički morale napokon strane uzimat, i hipotetički birat između pravog i nepravog, i hipotetički napokon izut igrači da se vidi na koju im stranu cipele okreću, je hipotetička prilika za sve nas da stanemo iza onoga što mislimo da nam je put.

    Zamisli to, kanalizacija da bude mjesto na kojem ćemo se napokon ''prečišćavat''

    A tek zamisli da umijemo iz ovih paralela što naučit, i iz ovih hipoteza shvatit đe je suština a đe ne. Đe bi nam bio kraj
    Ma kakvi, po definiciji bi svi ispali ludi (i magarci) da radimo istu stvar koju smo uradili vec X puta i ocekivati drugaciji rezultat. Jedino bi stao iza Sase Mujovica a Jakov, Milojko i pogotovo Demokrate su se dovoljno vec pokazali. Sta god mislili politickoj sceni CG najbolje je da se ona mijenja tj. da se izbori opet odrze pa se glasa neko drugi (nov) a ne bilo ko od trenutnih.

  28. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  29. #9518
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Htjedoh reć da ću stat iza svakog za koga znam da je na kraj stao na ono što istinski vjerujem da je jedina ispravna strana Suština je kad će naić trenutak da se te strane napokon moraju birat.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  30. #9519
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,607
    Thanks Thanks Given 
    6,170
    Thanks Thanks Received 
    5,813
    Thanked in
    3,363 Posts

    Default

    Ima odje mnogo krivih drina da se isprave ali nijedna do kraja... aj da ispratimo borce i da vidimo ko.ce.kraj biti pobjednik sjenki

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  31. #9520
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,044
    Thanks Thanks Given 
    1,368
    Thanks Thanks Received 
    1,099
    Thanked in
    627 Posts

  32. #9521
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    prilično jak test za državu tj aktuelnu vlast.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  33. #9522
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default



    Različite zastave na ramenu majora i u office-u Mahatme. Kome vjerovat'?

  34. The Following User Says Thank You to Samo Niksic For This Useful Post:


  35. #9523
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    prilično jak test za državu tj aktuelnu vlast.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...mo-gdje-je-bio

    Beranski policajci postupili su po odluci suda da oduzmu spomenik ozloglašenom četničkom vojvodi Pavlu Đurišiću iz manastira Đurđevi stupovi, ali ga nisu našli u dijelu prostorija u manastirskom kompleksu koji su pretražili, saznaju "Vijesti".
    aj što nema vlasti, al ovo se čak više ne može ni državom nazvati. teško da je iko očekivao ovakva dna koja smo dotakli.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  36. #9524
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...mo-gdje-je-bio



    aj što nema vlasti, al ovo se čak više ne može ni državom nazvati. teško da je iko očekivao ovakva dna koja smo dotakli.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Овај Тута Бугарин сели Ђуришића кроз конаке као да је од стиропора направљен.
    Не би ме чудило да јесте.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  37. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  38. #9525
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,044
    Thanks Thanks Given 
    1,368
    Thanks Thanks Received 
    1,099
    Thanked in
    627 Posts

    Default

    Mora se reći - potpuno očekivano

Page 381 of 548 FirstFirst ... 281331371377378379380381382383384385391431481 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2024]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17031
    Last Post: 01-01-25, 10:50
  2. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •