
Originally Posted by
Tica
Aaa, da sam znao ko je ne bih kliknuo ni u snu

Sad neću ni ja napisat o kome se radi, da zayebemo još nekoga.
E kakve ste pogani i jedan i drugi, vratilo vam se ovo da se ne možete pošteno istovarit 3 dana
Forever young, i want to be forever young
Bookmarks