Meni se isto baš zbog te kiselosti sviđa doduše znam u restoranu u teleću čorbu da dodam aćeto tečni daleko mi je onda ljepša.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Meni se isto baš zbog te kiselosti sviđa doduše znam u restoranu u teleću čorbu da dodam aćeto tečni daleko mi je onda ljepša.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks