Naravno da paradajz ima ne kiselinu no više kiselina đe dominiraju jabučna i limunska.
Optimalan pH pri branju u zavisnosti od sorte mu se kreće cca 5.5.
Opet stvar je ukusa umjesto šećera meni je bolja varijanta ovoga što je Buva napisao.
Naravno da paradajz ima ne kiselinu no više kiselina đe dominiraju jabučna i limunska.
Optimalan pH pri branju u zavisnosti od sorte mu se kreće cca 5.5.
Opet stvar je ukusa umjesto šećera meni je bolja varijanta ovoga što je Buva napisao.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks