Originally Posted by Buva+gacce i što je jaretine ispod sača (i keks torte) satro u one nekadašnej Hanove u Golubovce... nikad mu neću zaboravit Uuu dobro se sjeti ovoga Poslato sa pisaće mašine S24 x2 ............ ¯\_(ツ )_/¯............
-> Forma za naručivanje online stvari <- Bugi Vugi tapši Raduj se!
Buva+gacce
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks