Prije 150-200 godina i ranije svi su se osjecali Crnogorcima, niko Srbima.
Prije 130 godina, prije 100 godina, prije 90 godina, svi su se u CG ojecali Crnogorcima, a nadnacionalno su se osjecali i kao Srbi, jer im je toi bilo nametnuto.
Osjecali su se tada kao Srbi kao sto smo se mi svi osjecali kao Jugosloveni prije 20 godina.






Reply With Quote
Bookmarks