Ćipure jeli moguće da je tačno ovo što veli Ssin da Crnogorci nijesu postojali dok se nijesu sjetili da nijesu Srbi.
Zar se prije 150 godina niko nije ośećao Crnogorcem?
Ja bih rekao da nije bilo onih koji su se ośećali srbima. Tad su stanovnici Srbije bili odani podanici sultanovi i ništa više.

Bookmarks