
Originally Posted by
outline
https://www.vijesti.me/vijesti/drust...onskih-prilika
ne zna se broj radnika koji su df, demokrate i svi naši novi ubačili u sve ove firme i ljudi ne UMIJU da poprave kvar. prije neki dan u Njegoševu ista stvar bila, par kafana bilo bez struje skoro vas dan. kad su došli da vide đe je problem, zbunili se jer nisu mogli nać razlog
тапаталк
Pa trebaju kolege koje su već tu radili da ih obuče
I respect your wrong opinion.
Lukaj
Bookmarks