
Originally Posted by
mistery
Sinoć naručismo mix kobasica u Mehanizam, veliku porciju i baš se razočarasmo...naručivali smo to puno puta u zadnjih pola godine i uvijek je bilo korektno. Sinoć kobasice bijahu bzv, stari sir što dolazi uz njih bješe ljutnuo...trt
Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Bookmarks