Quote Originally Posted by mistery View Post
Sinoć naručismo mix kobasica u Mehanizam, veliku porciju i baš se razočarasmo...naručivali smo to puno puta u zadnjih pola godine i uvijek je bilo korektno. Sinoć kobasice bijahu bzv, stari sir što dolazi uz njih bješe ljutnuo...trt

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ne radi mi to, to mi je bilo omiljeno jelo
Nego je vrućina pa sd an ejedem to ali čim prodje idem da probam, nadam se d aje bilo trenutno