Quote Originally Posted by mistery View Post
Sinoć naručismo mix kobasica u Mehanizam, veliku porciju i baš se razočarasmo...naručivali smo to puno puta u zadnjih pola godine i uvijek je bilo korektno. Sinoć kobasice bijahu bzv, stari sir što dolazi uz njih bješe ljutnuo...trt

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ja jedino to tamo narucujem. Bijahu dobri posljednji put (prije 10ak dana).

Nedavne jedesestvije (ovih mjesec dana proslih):
- Lovac u Murtovinu (Doljane) 7/10
- Kiflice u MTV u Petrovac odlicne 9/10
- Popeci u Steke nadomak Podgorice 9/10
- Sendvic u Nas Diskont na Zabjelo 2/10
- Sladoled u Nas Diskont na Zabjelo 2/10
- Kafa turska i kiflice u Nas Diskont na Zabjelo 8/10
- Rostiljada u Zetu 8/10
- Giardino u Montecatini 7/10
- Kafa u Kiss u Petrovac 9/10
- Buffalo na Zabjelo 7/10
- Pastrmka u Djedovinu 7/10
- Rich sendvic u Ulix 9/10
- Radovce 8/10
- Goodfellas 8/10
- Mayka dorucak 8/10