Page 708 of 1029 FirstFirst ... 208608658698704705706707708709710711712718758808 ... LastLast
Results 17,676 to 17,700 of 25713

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #17676
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,029
    Thanks Thanks Given 
    1,789
    Thanks Thanks Received 
    2,311
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pica u Spago ne da ne vrijedi 10€ nego…

    Naručih na glovo, Dva parčeta došla ugljenisana a i mimo toga solidna…

  2. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  3. #17677
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,099
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Pa u koji tabasco da zovemo? Stari ili novi?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  4. #17678
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Pica u Spago ne da ne vrijedi 10€ nego…

    Naručih na glovo, Dva parčeta došla ugljenisana a i mimo toga solidna…
    Ja sam batalio hranu preko dostave odavno da narucujem. To nema veze sa hranom koja se sluzi u samom restoranu. Jos na ove vrucine.
    Ja sam bio 2 puta u Spago, ona sa mangulicom mi je remek djelo.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  5. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  6. #17679
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mistery View Post
    Sinoć naručismo mix kobasica u Mehanizam, veliku porciju i baš se razočarasmo...naručivali smo to puno puta u zadnjih pola godine i uvijek je bilo korektno. Sinoć kobasice bijahu bzv, stari sir što dolazi uz njih bješe ljutnuo...trt

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Ne radi mi to, to mi je bilo omiljeno jelo
    Nego je vrućina pa sd an ejedem to ali čim prodje idem da probam, nadam se d aje bilo trenutno

  7. #17680
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,393
    Thanks Thanks Given 
    1,496
    Thanks Thanks Received 
    1,606
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Probah pastrmku u Djedovinu juce, dosta dobra. Zamjerka jedino sto kad narucis salatu nista ne dodaju u nju niti ti donesu ulje i sirce nego samo ti onako narendaju povrce da paseš kao krava.

  8. The Following User Says Thank You to Solid For This Useful Post:


  9. #17681
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    280
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Uh ima li sto gore nego kad mi donesu kupus salatu nezacinjenu. Isto kao da su izrendali karton i eto ti jedi, pi.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  10. The Following User Says Thank You to stevann For This Useful Post:


  11. #17682
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,393
    Thanks Thanks Given 
    1,496
    Thanks Thanks Received 
    1,606
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    jes brate, i to ti naplate 5 i nešto eura... pff.

  12. The Following User Says Thank You to Solid For This Useful Post:


  13. #17683
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,099
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    ada u djedovinu selekciju sireva ti donesu trapist.
    f6

  14. #17684
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,115
    Thanks Thanks Given 
    251
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    134 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ne radi mi to, to mi je bilo omiljeno jelo
    Nego je vrućina pa sd an ejedem to ali čim prodje idem da probam, nadam se d aje bilo trenutno
    Ajde da im uzmemo da je tu noć bio neki kiks...dacemo im opet sansu

    Elem, cigaaaar sad sam iz Lovca...morao sam probati jaretinu i teletinu ispod sača. Stvarno klasa i jedno i drugo. Restoran dobar, usluga, higijena na nivou. U toalet kad se udje sve sija i miriše brate...baš prijatno iznenađenje s'obrzirom na lokaciju koja je na periferiji. Opet ću poći

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  15. #17685
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,022
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mistery View Post
    Ajde da im uzmemo da je tu noć bio neki kiks...dacemo im opet sansu

    Elem, cigaaaar sad sam iz Lovca...morao sam probati jaretinu i teletinu ispod sača. Stvarno klasa i jedno i drugo. Restoran dobar, usluga, higijena na nivou. U toalet kad se udje sve sija i miriše brate...baš prijatno iznenađenje s'obrzirom na lokaciju koja je na periferiji. Opet ću poći

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Posto su pecenja?

  16. #17686
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,115
    Thanks Thanks Given 
    251
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    134 Posts

    Default

    Oko 15e porcija...ali ga dodje bas dosta. Nas dvojica nijesmo mogli pojesti 2 porcije

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  17. #17687
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Bogomi Bitrate I Pasha mislim ladno mogu da opuvaju dijete porcine, a ja kad bi I'm se pridruzio bilo bi veselo. Moglo bi se I popit jedno 2 bureta točenog

  18. #17688
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A jbm ti tastaturu rahiticnu, dvije porcijpe rekoh

  19. #17689
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,914
    Thanks Thanks Given 
    18,990
    Thanks Thanks Received 
    8,854
    Thanked in
    4,301 Posts

    Default

    Da ti nisu prsti od onoga loja od jaretine
    Edit,sad viđeh da nisi ti jeo jaretinu ispod sača no mistery

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 04-07-22 at 19:55.

  20. The Following 5 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  21. #17690
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ostalo je jos da ja ovjerim lovca pa da se javim. Ako odem s ovom mojom ekipom ima da se raznesemo

  22. #17691
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post


    Pica u Mogren u Budvu, vrhunska. 10/10





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=
    Да ти вјерујем на ријеч јер по слици је 5/10 а испод 5 је да ти донесу печени опанак

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  23. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  24. #17692
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Nisam neki ljubitelj Budvanske brze hrane ali posto mi je danas na Mogren plazu kuhinja i oko nje djelovalo aljkavo odlucih se da narucim nesto od brze hrane, taman ce reko' stici dok dodjem doma.

    I pade izbot na Fast food HAS. Imaju na insta meni, vidim double cheese burger 4.5€, ovo reko' nece valjat' nista 100% ali nema veze, ajde da probam. Zena naruci sendvic sa piletinom.

    BOMBA SVE ! I dostava prebrza. Zaista sve moguce preporuke od mene. Probat' ce se i narednih dana.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  25. #17693
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,742
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Burger u Kiteloop na Velikoj plazi odlican! Jos mi ga ostavise srednje pecen…. Odlican!

    8-9€

  26. #17694
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Dubirog Perović, Andrijevica, Kralje. Možda i najbolji kačamak koji sam jeo. A svuda ga jedem.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    e ovo je prvi kacamak da sam na forumu vidio a da ne izgleda kao palenta. jos jednom si opravdao svoj nickname

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  27. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  28. #17695
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,742
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Ovo je na “mnim” od kukuruznog brasna.

  29. #17696
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,774
    Thanks Thanks Given 
    26,023
    Thanks Thanks Received 
    8,364
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Obe varijante. Kukuruzni i pšenični. I obije sa krompirom. Kažu da postoji kačamak bez krompira
    Dejane, trudim se

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  30. #17697
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,031
    Thanks Thanks Given 
    4,953
    Thanks Thanks Received 
    8,906
    Thanked in
    4,299 Posts

    Default

    zamolila bih vas da licno misljenje o nekome ko daje 1 ili 10€ na parce pice ostavite za sebe. mislim da ovdje ima za svakoga ponesto, ko se ne pronalazi ni u kakvom slucaju, zamolicu ga i da zaobidje temu sa nekusnim komentarima.

    do sledeceg obroka, hvala na paznji 🍟
    nothing comes from violence and nothing ever could

  31. The Following 11 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  32. #17698
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,118
    Thanks Thanks Given 
    2,504
    Thanks Thanks Received 
    477
    Thanked in
    262 Posts

    Default

    Mamička tortilja odlicna
    Drže kontinuitet

    P. S Izbacili su brusnice, štede

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  33. The Following User Says Thank You to mika123 For This Useful Post:


  34. #17699
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,115
    Thanks Thanks Given 
    251
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    134 Posts

    Default

    Za moj ukus je ovo suvo...

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  35. #17700
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,604
    Thanks Thanks Given 
    6,169
    Thanks Thanks Received 
    5,812
    Thanked in
    3,362 Posts

    Default

    Mamicka sendvic sa prsutom oko 5 eura ne vriedi te pare ni 3 eura....
    Me gusta sendvic 5.5 eura 2 mogu jesti
    izvinjavam se ali covjek ide da se najede a ne da plati dobro a kasnije hamburger da uzima )))

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

Page 708 of 1029 FirstFirst ... 208608658698704705706707708709710711712718758808 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8686
    Last Post: Today, 12:33
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •