Pa ima ih ne baš malo. Iz iskustva mogu da potvrdim da je Zetagradnja dobra. Ljudi su ovdje pominjali Razvršje da je dobro takođe. Valjalo bi da svako da neki svoj sud na osnovu iskustva. Kako će se pokazati novi kvartovi i zgrade to ostaje da vidimo. Po Bloku 9 ima finih zgrada, a valjalo bi da imamo i neki feedback od ljudi koji žive na Zabjelu itd.