Page 994 of 2525 FirstFirst ... 49489494498499099199299399499599699799810041044109414941994 ... LastLast
Results 24,826 to 24,850 of 63113

Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #24826
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Mora tu dijagnostika koju ima Grebovic.
    imam i ja tu kao sto velis,,,a kvar mu je 500+evra bosh pumpa....

  2. #24827
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by |G60| View Post
    Zamajac i kvacilo za mercedes 200, 2007-8 god. Dje uzet i kod koga promijenit, koliko moze kostat? U ljetopis 1600 eura!


    Kod injekcije.
    TAKUMI

  3. #24828
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    kod Makija na dijagnostiku ne prijavljuje nikakvu gresku. Sumnjaju da nije sto do boš pumpe... Ostavio sam ga kod Grebovića pa ce mi javit sta je kad pogledaju
    spremi se da te grebo oshisha

  4. #24829
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,281
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUAN View Post
    spremi se da te grebo oshisha
    Javice mi na tel o cemu se radi. Ako krene da šiša, necu radit ako bude pumpa pomenuli su mi da imaju repariranu, sa ugradnjom i garancijom 450e

    Poslato sa LG-G3

  5. #24830
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I samo mi reci, gdje je USTEDA?
    TAKUMI

  6. #24831
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,936
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brainNDamage View Post
    dobar majstor za tapacir krova i oblaganje volana ?
    broj moba ako moze. mislio sam do pg na par dana pa da zavrsim to ako je moguce.
    fala dobri ljudi.
    Đurković, na ulaz u DG iz pravca PG, blizu kružnog toka.
    Mobilni - 067/211-939
    Fiksni - 020/810-180

  7. #24832
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,649
    Thanks Thanks Given 
    446
    Thanks Thanks Received 
    167
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Javice mi na tel o cemu se radi. Ako krene da šiša, necu radit ako bude pumpa pomenuli su mi da imaju repariranu, sa ugradnjom i garancijom 450e

    Poslato sa LG-G3
    imao sam problem, Bosch pumpa VP44 mali tranzistor koji izgori je 10e na bay. uzece ti pumpu napravit i opet zavrnut sledeceg.

    edit: http://www.ebay.com/itm/Bosch-VP44-V...FWClsq&vxp=mtr

  8. #24833
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,211
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    I samo mi reci, gdje je USTEDA?
    Kod majstora

  9. #24834
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,281
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ustede nema ustedu pojede servis. Zvali me od grebovica, kazu da misle da je problem sa boš pumpom, i to da je mehanički problem. Zbog gužve će mi reci sjutra više detalja kad je skinu i pogledaju. Vjerovatno ni njima na dijagnostiku nije pokazalo grešku pumpe jer nije elektronika nego je mehanički zaštopala. Preporučuju reparaciju kod joksimovića, kažu ako je mehanički onda je jeftinija reparacija, elektronika je skupa. Ne znam može li bitui do nafte, zadnja 2 puta na petrol je dizel bio loš, osjetio sam na rad motora to, kad sam usuo na eko bilo je bolje. e sad ne znam može li biti da je posna nafta dovela do toga da zaštopa pumpa?

  10. #24835
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja tvrdim sa su sjebali gorivo na Petrol. Sad sam sipao stotku ali ventile i dalje cujem, mnogo manje ali cuju se, uzbrdo.

    To su detonacije, ali kod nas je taj fenomen poznat kao "lupanje ventila".

    Sipacu jos 2-3 rezervara. Ako bude ista prica onda idem nedje drugo, Eko najvjerovatnije.
    Sefovi tamo vele da je gorivo najbolje i da kas god hocu mogu da uzmem uzorak o da ga testiram.

    Rezultate Intre koje dobijaju jednom mjesecno ne daju.
    TAKUMI

  11. #24836
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,101
    Thanks Thanks Given 
    185
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sales specialist View Post
    Tempomat mi brljavi, čas radi čas ne radi (neće da "zakljuca" na brzinu na koju se vozi), Renault Scenic 2005god.
    Kod koga povest' da pogleda, ko radi elektroniku...

    Sent from my D6503 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Probaj da kad nece da radi podignes nogom papucicu kvacila ;-)

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Hmm, mislis da je to problem?
    Vrlo moguće, pošto to često radim, podizem papučicu kvacila, jer kad je ladan (ujutro) papučica bude spustena malo. Nisam to povezao sa ovim problemom sa tempomatom.

    Inače, to sa papučicom je počelo da mi se događa poslije zamjene cilindra i seta kvačila (250k je obalio, ako ne i 50-100k više, pošto je iz uvoza)
    Majstor je to odradio super...

    Sent from my D6503 using Tapatalk

  12. #24837
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Probaj pa javi :-) ocekujem rezultate u narednih 15 min :-)

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  13. #24838
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Deutschland
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koja je procedura uvoza auta iz Njemacke ukoliko mi auto vozi njemacki drzavljanin sa njemackom vozackom? Moze li bez col tablica da se zavrsi? Sta raditi kad stigne auto u CG? Znali ko?
    I'd rather be driving my car thinking about God than sitting in mosque thinking about my car

  14. #24839
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,247
    Thanks Thanks Given 
    1,105
    Thanks Thanks Received 
    659
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alleyezonme69 View Post
    Koja je procedura uvoza auta iz Njemacke ukoliko mi auto vozi njemacki drzavljanin sa njemackom vozackom? Moze li bez col tablica da se zavrsi? Sta raditi kad stigne auto u CG? Znali ko?
    Treba ga odjaviti tamo i uzeti col table.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  15. #24840
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Moze ako je registrovan, logično valjda?

    Vjerovatno on treba posle da ga odjavi šta li već..

    Vodiš ga vjerovatno prvo kod sisevica na holomogaciju, pa onda plaćaš pdv i carinu (ako nema e1 papir) i to je to... Uzimaš auto, vodiš na tehnicki..


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  16. #24841
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kod koga da podjem da mi pogleda muziku na auto, tacnije sarzer?

  17. #24842
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Deutschland
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Moze ako je registrovan, logično valjda?

    Vjerovatno on treba posle da ga odjavi šta li već..

    Vodiš ga vjerovatno prvo kod sisevica na holomogaciju, pa onda plaćaš pdv i carinu (ako nema e1 papir) i to je to... Uzimaš auto, vodiš na tehnicki..


    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

    Znaci tablice moraju nazad u Njemacku? Od koga onda ja da uzmem punomoc za auto da ga prevedem?
    I'd rather be driving my car thinking about God than sitting in mosque thinking about my car

  18. #24843
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze bez carinskih tablica,usedeces oko 150-200e. Glavni uslov je da ti prodavac tog auta (jedino privatni) dozvoli da vozis na njegove tablice. Obicno nece da ,ali ti mozes bez njegovog znanja uz kupoprodajni ugovor da ga dovedes. Onda moras sto prije poslati te tablice u njemacku da se odjave,dobices neku potvrdu. Sa tom potvrdom ides da registrujes auto (mora original potvrada,nemoze faksom ili mailom da se posalje). Poslije toga procedura je kao i za sve drugo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #24844
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    ustede nema ustedu pojede servis. Zvali me od grebovica, kazu da misle da je problem sa boš pumpom, i to da je mehanički problem. Zbog gužve će mi reci sjutra više detalja kad je skinu i pogledaju. Vjerovatno ni njima na dijagnostiku nije pokazalo grešku pumpe jer nije elektronika nego je mehanički zaštopala. Preporučuju reparaciju kod joksimovića, kažu ako je mehanički onda je jeftinija reparacija, elektronika je skupa. Ne znam može li bitui do nafte, zadnja 2 puta na petrol je dizel bio loš, osjetio sam na rad motora to, kad sam usuo na eko bilo je bolje. e sad ne znam može li biti da je posna nafta dovela do toga da zaštopa pumpa?
    Da je tvoja ispravna on ce ti istu tvoju vratiti i bice naplata kao da ti je novu stavio.
    Lose je to kad ostavis kola kod takvih majstora i price slusas guzve su vidjecemo ovo pa ono.
    tako da moze sad sa kolima da ti radi sto oce a ti to ne mozes nikad provaliti.

  20. #24845
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,281
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Uzeo sam pumpu da je ponesem kod joksimovica. Nije elektronika izgleda nego je mehanicki u donjem dijelu pumpe

    Poslato sa LG-G3

  21. #24846
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    Akumulator mi treba novi.
    Ne mogu da nadjem dje je bilo price o tome a citao sam prije nekolika dana.

    Dje uzimaju stari?
    Dje su cijene konkretne?
    Moram sjutra to da regulisem.
    HVala
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  22. #24847
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Uzeo sam pumpu da je ponesem kod joksimovica. Nije elektronika izgleda nego je mehanicki u donjem dijelu pumpe

    Poslato sa LG-G3
    e sad ce on da shisha a napravit je ne umije...

  23. #24848
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,281
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUAN View Post
    e sad ce on da shisha a napravit je ne umije...
    E ne znam oni mi ga preporucise, vidio sam da ima opreme dosta a koliko je strucan to pojma nemam

    Poslato sa LG-G3

  24. #24849
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    E ne znam oni mi ga preporucise, vidio sam da ima opreme dosta a koliko je strucan to pojma nemam

    Poslato sa LG-G3
    vidjecesh

  25. #24850
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,281
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUAN View Post
    vidjecesh
    E fino... Jos me nije zvao da kaze sta je sa pumpom, ostavio sam je kod njega oko 12:30. Imas li neki drugi predlog?

    Poslato sa LG-G3

Page 994 of 2525 FirstFirst ... 49489494498499099199299399499599699799810041044109414941994 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •