View Poll Results: Na parlamentarnim izborima ću glasati za:

Voters
258. You may not vote on this poll
  • Pozitivna Crna Gora - Darko Pajović

    92 35.66%
  • Hrvatska građanska inicijativa - Ljerka Dragičević

    2 0.78%
  • Koalicija Zajedno - Miloje Šestović

    2 0.78%
  • Koalicija Evropska Crna Gora - Milo Đukanović

    31 12.02%
  • Socijalistička narodna partija – Srđan Milić

    6 2.33%
  • Koalicija Srpski nacionalni savez – Ranko Kadić

    1 0.39%
  • Demokratski front - Miodrag Lekić

    44 17.05%
  • Bošnjačka stranka - Rafet Husović

    7 2.71%
  • Grupa građana „Albanska omladinska alijansa“

    0 0%
  • Srpska sloga - Jovan Markuš

    3 1.16%
  • Koalicija Force i Građanske inicijative - Vaselj Siništaj

    0 0%
  • Politički savez Demokratske partije, Albanske alternative i Demokratskog saveza - Fatmir Đeka

    0 0%
  • Koalicija DUA i Partije demokratskog prosperiteta - Mehmet Zenka

    1 0.39%
  • Još vagam

    19 7.36%
  • Ne izlazim na izbore / neću glasati

    50 19.38%
Page 40 of 64 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 1579

Thread: Parlamentarni izbori 2012

  1. #976
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Samo imam žal što smo tako primitivno društvo koje vjekovima ne umije da uči iz svojih grešaka.
    Hvala (bez trunke ironije), ovo je umjesto mog odgovora.

    _________

  2. #977
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Lekic izazvao Mila na Tv duel...

  3. #978
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Lekic izazvao Mila na Tv duel...
    Vidi stvarno... vise nema TV duela, samo neke debate gdje postoji niz pravila...

    Bilo bi fino vidjeti malo stare akcije u stilu Milo-Momo-banane-cigarete iz doba '90tih
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  4. #979
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Jup.Mada cisto sumnjam da ce do toga doci, jer je i medo masu puta misla zvao na duele , a ovaj ga kulirao samo....Sto bi sve tu isplivalo sto sa MIlove sto sa Lekiceve strane, bilo bi zanimljivo--

  5. #980
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,734
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Znači po rezultatima ankete narodu i dalje puca tuki. Pucaće mu i u knopr još 3-4 godine... BRAVO CRNA GORO!

  6. #981
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Je li moguće da imaju potrebu za ovakvim potezima koji se jedino mogu krstiti kao očajnički? Ne mogu da vjerujem da osjećaju da im gori pod nogama. Odbijam da prihvatim da je svemoćna udba spala na ovakve ćorke.

    Edit. Sad pročitah do kraja, vidim ipak da je u pitanju humorističko štivo za dizanje izbornog morala SDPS-ovaca
    tekst je vjerovatno pisao isti onaj ko je postavio miga stijepovica za ministra prosvjete..
    She is only here to annoy herself!

  7. #982
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,504
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Propagandna mašina partijskog vrha štanca li štanca...

    Sent via pisaća mašina Galaxy Note
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #983
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajmo im jos jedan mandat. Ovaj covjek zna put iz krize

    "Pozitivno ne moze biti nikako jednako nama jer bi inace bio sa nama. Ako nije sa nama onda tesko ipak moze biti pozitivan. To znaci da pozitivno nije pozitivno nego je pozitivno vise negativno. Ako je negativno onda pozitivno nije pozitivno a to znaci nema ni pozitivnog ni negativnog, to znaci nema nista a to znaci nema ni pozitiva."

    8:10 min

    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  9. #984
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi,moram da napravim malu digresiju,izvinjavam se,ali...uvijek sam sumnjao da se ovaj Sveto ITEKAKO klepa od bijeloga,ali sam sad bas ubijedjen i majku bih u zamrzivac stavio kao ulog da je to tacno!
    Pogledajte taj pogled siroki (2.10min), pogledajte sto radi sa vilicom (04.00min) i kako dodiruje konstantno lijevo pored nosa taj dio,kako bi izbjegao dodirivanje nosa. I pricu takodje `ne zato sto sam ja bolji,nego zato sto sam...`
    PAKAO!
    Намјерно Другачији...

  10. #985
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  11. #986
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Villain View Post
    Neki iz ove tabele se nalaze na zanimljivim platnim spiskovima
    Ovakve izjave bih zabranio i kaznjavao. Ako nesto znas daj imena i konkretne podatke. Ja ovo mogu napisati za svakoga, lako je bez pokrica pricati i praznu slamu mlatiti.

  12. #987
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Ljudi,moram da napravim malu digresiju,izvinjavam se,ali...uvijek sam sumnjao da se ovaj Sveto ITEKAKO klepa od bijeloga,ali sam sad bas ubijedjen i majku bih u zamrzivac stavio kao ulog da je to tacno!
    Pogledajte taj pogled siroki (2.10min), pogledajte sto radi sa vilicom (04.00min) i kako dodiruje konstantno lijevo pored nosa taj dio,kako bi izbjegao dodirivanje nosa. I pricu takodje `ne zato sto sam ja bolji,nego zato sto sam...`
    PAKAO!
    Ja jos ne mogu da vjerujem sta je covjek odvalio. Znam da je rijec o Svetu, da zbog te cinjenice na ovakvu glupost covjek treba samo odmahnuti rukom.. ali ovo je stvarno vec bolestina! Ovo, ne daj Boze, da je odvalio neko iz opozicije, pa toga bi u ludnicu strpali, kunem ti se. Bolestina...
    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  13. #988
    Join Date
    May 2005
    Location
    Budva
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opozicija ima TOLIKO materijala da se isprda sa DPSom, ali zasto nece meni nije jasno...
    Sin:

    - "Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?"

    Tata:

    - "WTF? ROFL LMAO!"

  14. #989
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by city lights View Post
    Opozicija ima TOLIKO materijala da se isprda sa DPSom, ali zasto nece meni nije jasno...
    To je zbilja pravo pitanje ali očigledno da neće da se spuštaju na taj nivo iako bi morali ako oće da uzmu makar jednog njihovog glasača !!! Pošto sam hendikepiran ( ili spašen ) pa nemam domaće kanale nego cs sinoć svratim do jednog druga i gledam izbornu tribinu SDPS u Budvu dje prvi čovjek sa liste kaže:"Stvorićemo uslove da oni koji ne mogu da grade svoju nekretninu dobro prodaju a oni koji mogu da grade odmah i bez oklijevanja dobiju gradjevinsku dozvolu !!!"
    To samo po sebi i nije toliki promašaj iako je zakon regulisao tu oblast ali kad se vidi u pozadini Marović onda je zbilja nevjerovatna poruka a još ako se zna koliko su trajali radovi na tunel Vrmac dok stanovništvo Kotora nije totalno obogaljilo da bi patriote pokupovali hotele onda je to zbilja velika laž a još da ne pominjem čuvenu Zeleniku dje su planirani neki silosi i čuda pa Tivat... ne znam zbilja ima li ko da vjeruje riječima ljudi koji sve rade suprotno od onoga što kažu a sve to ni za svoj intres ( ili ne u mjeri koliko bi trebalo ) nego intres nekog drugog ... nevjerovatno ... amnezija
    deuscroix

  15. #990
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  16. #991
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,119
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ljudi za 100e ovih dana prodaju svoju buducnost...jeftina roba


    za 100e ovaj mjesec, dobijaju ostale 4 godine neizvjesnu buducnost i plate do 300e
    za 100e ovaj mjesec, dobijaju porez na godisnjem nivou veci od 100e
    za 100e se prodaje perspektiva u zivotu
    za 100e dajes poslodavcu pravo da te osigurava na najmanju platu
    za 100e sada, ces dobiti kasnije penziju od 50e
    za 100e se odrices svoje licnosti i karaktera
    za 100e se cijenis u drustvu
    100e i vrijedis


    Izbori nisu nebitna stvar
    Izbori nisu vec unaprijed odredili pobjednika
    Izbori odredjuju tvoju buducnost
    Tvoj glas moze promijeniti sve


    To mi je od juce bilo na dusi, rekoh da se otvorim ovdje.
    Drug dobio ponudu da proda licnu za 100e, kaze prodat ce je "boli me briga 100e u dzep"
    Njak Njak Njak

  17. #992
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Mene politika ne'zanima,zivjecu isto ostali isti ili neki novi dosli,jer ne'zavisim od vlasti..

    Ali me samo zanima,kako neko moze da glasa za DPS?

    Pogledaj sto su uradili od CG u najbogatiju zemlju ne'uzimaju silom pare od naroda kao ovdje,jos od ove sirotinje..
    Euro po euro dje ima ovo..

    A juce kad je dosla jedna zena Jel' ti tu majka,htjeli smo da je pitamo jel' pristalica DPS'a.
    pi kakvi su da dalje ne'trosim ova slova..

    I kad vidim kad se okupe njih 4/5 sto nemaju osnovnu skolu zavrsenu da idu i dijele ili nzm sto rade za DPS.

  18. #993
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Eeeee, ali znas li ti kako su oni ponosni sto glasaju za njih...
    Pojedini me podsjete na onu cuvenu foru kad su dva policajca u cekaonici u KBC
    i sestra ih pita ''jeste li vi za EKG'', a oni ponosno - "Ne, mi smo za DPS!''
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  19. #994
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao i svaki covjek mogu da imam pogresno misljenje, ali je ono sto javno kazem i napisem uvijek ono u sta potpuno vjerujem.
    Puni tekst: https://sites.google.com/site/montenegroelection2012/
    i novinarska interpretacija
    http://www.portalanalitika.me/politi...ast-2016-.html
    Last edited by EcoState; 07-10-12 at 19:10.

  20. #995
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I posto se cjeni ovo misljenje ?

  21. #996
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EcoState View Post
    Kao i svaki covjek mogu da imam pogresno misljenje, ali je ono sto javno kazem i napisem uvijek ono u sta potpuno vjerujem.
    Puni tekst: https://sites.google.com/site/montenegroelection2012/
    i novinarska interpretacija
    http://www.portalanalitika.me/politi...ast-2016-.html
    Pozdravio Vas je Milovan Janković.

  22. #997
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pozdravio Vas je Milovan Janković.
    Pozdrav i Vama i Milovanu.

  23. #998
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  24. #999
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    opet namjestaljka srpske db..
    She is only here to annoy herself!

  25. #1000
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Nego da pitam glasace DF-a, je mi se cni da medju vama postoji jedan broj takvih slucajeva.
    Da li cete prestati da navijate protiv Crne Gore ukoliko SDPS izgubi ove izbore?
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

Page 40 of 64 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  2. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  3. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •