View Poll Results: Na parlamentarnim izborima ću glasati za:

Voters
258. You may not vote on this poll
  • Pozitivna Crna Gora - Darko Pajović

    92 35.66%
  • Hrvatska građanska inicijativa - Ljerka Dragičević

    2 0.78%
  • Koalicija Zajedno - Miloje Šestović

    2 0.78%
  • Koalicija Evropska Crna Gora - Milo Đukanović

    31 12.02%
  • Socijalistička narodna partija – Srđan Milić

    6 2.33%
  • Koalicija Srpski nacionalni savez – Ranko Kadić

    1 0.39%
  • Demokratski front - Miodrag Lekić

    44 17.05%
  • Bošnjačka stranka - Rafet Husović

    7 2.71%
  • Grupa građana „Albanska omladinska alijansa“

    0 0%
  • Srpska sloga - Jovan Markuš

    3 1.16%
  • Koalicija Force i Građanske inicijative - Vaselj Siništaj

    0 0%
  • Politički savez Demokratske partije, Albanske alternative i Demokratskog saveza - Fatmir Đeka

    0 0%
  • Koalicija DUA i Partije demokratskog prosperiteta - Mehmet Zenka

    1 0.39%
  • Još vagam

    19 7.36%
  • Ne izlazim na izbore / neću glasati

    50 19.38%
Page 39 of 64 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast
Results 951 to 975 of 1579

Thread: Parlamentarni izbori 2012

  1. #951
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    O samom tom cinu,jednoga slova nije slagao.
    Zasto profesor sad to oce da predstavi drugacije,ne bih znao.

    Ne zamjeram mu na tome,i nisam ocekivao da jedan vremesni srcani bolesnik uzme pusku i obuce uniformu,ali takodje ne mogu sad da svarim da je on tada u stvari proceran i sprijecen u nakani da do zadnje kapi krvi brani drzavu.
    a gledaj mu teksta
    Ne znam da li će tadašnji šef tajne službe jednom svjedočiti da sam rekao da bih ja radije otišao pod zaštitu paramilitarne jedinice independiste Boba Bogdanovića na Lovćenu koji mi je to već predlagao, ili se predao vojsci..
    Njega " počeli da traže vojnici naoružani dugim cijevima" a on strasio ministra po sistemu "stavljajte me u gepek ili odoh kod Boba". Dobro je da ga sklonise jer bi bestrega NATO pa sad ne bi imali dje da ulazimo.

  2. #952
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vjerujem ti da znas o cemu pricas. Opet, interesantno mi je sto Dusko jednom rijecju nije pomenuo Vodjinu pricu da je Perovic prevezen preko granice u gepeku. Iz postovanja prema Perovicu ili nije Vodju htio da utjeruje u laz? Ako je ovo drugo - onda je malo neprofesionalno od drzavnog funkcionera da jednu javnu licnost hvata u lazi a drugoj precutkuje "ekonomisanje s istinom".
    Ha...pa obzirom da je saobracaj na dijelu jadranske magistrale oko kumbora bio povremeno kontrolisan od strane vojne policije,ne bi me cudila "gepek" varijanta
    Salu na stranu,ne vjerujem mnogo toj vodjinoj konstrukciji.
    Vise mi lici na prljav pokusaj opstepoznate retorike da se diskredituje neko sto je vise moguce.
    A obojica su tom polju nalik jednojajcanim blizancima.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  3. #953
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    843
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    Milo-35
    Demokratski-25
    Pozitivna-20
    ...

  4. #954
    Join Date
    May 2007
    Location
    Nemacka
    Posts
    756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel ovo nagadjanje

    Milo 45
    Ravnogorski front 35
    Pozitivna 10

    il tako neshto.

  5. #955
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    480
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Čudno da se niko ne osvrnu oko jučerašnjeg intervjua Pajovića kod Šukovića... Pajović postaje dosta dobar političar, kako je ispreskaka onog Šukovića pošteno sinoć.

  6. #956
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,607
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ovi praznoglavci već slave kroz Bar, napravili su kolonu, prave krugove i sviraju, primitivazam samo takav...
    Pokazao sam 'vođi' kolone srednji prst iz kola, nadam se da je vidio...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  7. #957
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,270
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Čudno da se niko ne osvrnu oko jučerašnjeg intervjua Pajovića kod Šukovića... Pajović postaje dosta dobar političar, kako je ispreskaka onog Šukovića pošteno sinoć.
    topic pozitivne pogledaj
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #958
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako je krenulo nasa drzava će imati premijera i za izvoz.
    Đukanović: "Spreman sam da za ljubav opozicije budem premijer." Sad će opozicija u koevitez da ne smije od stranih faktora, Ilona javila da je to finta, ali sto se kaze "klin se klinom izbija pa:
    Pobjeda: DF i Pozitivna sastavili Vladu, Mandić premijer.
    Kako Pajović rece ovo je izgleda "racun bez krcmara" mada će ga djao znati da ovo nije mozda i najbolji prijedlog. Da se kandidat zna na ekonomicnosti i da je cojek za teske momente i prakticno je dokazao. Jedini koji se poslije strajka gladju udebljao. Program i ekspoze premijera ne bi bio potreban kad bi radnickoj klasi podijelio taj recept i mogao bi bačiti na FB ka Luksić pa da se lajkujemo do zore.
    Sljedeća vijest tj.
    Damjanović: SNP-u mjesto premijera u novoj Vladi moglo bi se ocijeniti onim poznatim " i tata bi sine". Skim bi oni kukavci to premijerstvo pravili djao će ga znati, ali da imaju premijera imaju.
    Do kraja kampanje ima jos dosta i ovo je tek pocetak ili premijera premijera, a sve se to desava u nasoj drzavi, treći put od obnove drzave. Drzave u kojoj nacionalnu penzije imaju i oni koji tu drzavu ne priznaju, ali sto narod kaze "para ne smrdi". Nasa akademija nauke će dokazati da i ona drzava koje nema pare ima, a kad nauka kaze onda nema grke.
    Mozda nam od ove kampanje nije bolje ali se niko ne moze zaliti da nije veselo. Navika da kampanje ide od vrata do vrata trebala bi biti iskorisćena pa izbore praviti kad je kosevina ili kad se beru drva za zimu pa cim se emisari pojave i ono "dobar dan domaćine" tutne im se u ruke kosa, vile, grabulje ili śekira pa da u praksi pokazu kako treba. Ako dobro kosi neka i glas djao nosi. Ko god pobijedi nas inzenjer neće biti ka onaj iz Njemacke i nas kolega će nam to strucno objasniti. Steta sto forum CdM ne osnova onu djaolju partiju, e ako bi bili gori pamamio se (pod uslovom da se to vec nije desilo)

  9. #959
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    307
    Thanks Thanks Received 
    272
    Thanked in
    163 Posts

    Default

    Ako su ovi iz DF-a cetnici sto su onda ovi iz Srpske sloge i slicni njima?

  10. #960
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje direktan link, sa grafičkom tabelom ministara:

    http://www.pobjeda.me/2012/10/06/lek...ina-babu-kasa/
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  11. #961
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Ekipo Pobjede" i :dog:, obezbjedili ste da jos familije bude uposljeno :joint:

    Neki iz ove tabele se nalaze na zanimljivim platnim spiskovima

    "Postavlja se pitanje zašto kerberi režima iznose ovakve besmislice. Zato što su prepoznali snagu Pozitivne i mi im se zahvaljujemo što priznaju da smo ispunili svoj cilj, a to je kreiranje dugoročne pobjedničke koalicije između Pozitivne i građana" Darko Pajovic

    Samo pozitivno!
    Last edited by Villain; 06-10-12 at 20:29.
    Fiat iustitia et pereat mundus

  12. #962
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,265
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Šteta što nema još i sdps-a pod ruku sa njima, oglase se sloganom "Mi smo dio ekipe" pa da ih svi zajedno tučemo.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #963
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    307
    Thanks Thanks Received 
    272
    Thanked in
    163 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Bolje direktan link, sa grafičkom tabelom ministara:

    http://www.pobjeda.me/2012/10/06/lek...ina-babu-kasa/
    Kako se ovo zove u novinarstvu? ismijavacki tekstovi ili nesto sl?
    Jel to spada u opis profesije novinarstva?

  14. #964
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Bolje direktan link, sa grafičkom tabelom ministara:

    http://www.pobjeda.me/2012/10/06/lek...ina-babu-kasa/
    Hahaha, ali Mileta Pavicevic da bude Ministar, i to kulture ili za manjine. Neko se tacno sprdao sa ovim tekstom, nema druge.
    Prosto je impresivno kako novinarstvo u Crnoj Gori u predizbornom ciklusu uvijek nadje nacin da padne za jos jednu stepenicu nize. Recimo Vijesti su, na primjer, imale jedan clanak o nekom Novljaninu koji je nasao poruku u boci kako treba smijeniti vlast u CG. OMG. Ili Dan, kome na naslovnici stoji naslov "Milo lupetao 4 sata". Da ce proc' vise izbori, da pocinemo.

  15. #965
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,123
    Thanks Thanks Given 
    578
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ovi praznoglavci već slave kroz Bar, napravili su kolonu, prave krugove i sviraju, primitivazam samo takav...
    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Pokazao sam 'vođi' kolone srednji prst iz kola, nadam se da je vidio...
    E, ovo se zove kulturom protiv primitivizma :mrgreen:
    In vino veritas

  16. #966
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Hahaha, ali Mileta Pavicevic da bude Ministar, i to kulture ili za manjine. Neko se tacno sprdao sa ovim tekstom, nema druge.
    Prosto je impresivno kako novinarstvo u Crnoj Gori u predizbornom ciklusu uvijek nadje nacin da padne za jos jednu stepenicu nize. Recimo Vijesti su, na primjer, imale jedan clanak o nekom Novljaninu koji je nasao poruku u boci kako treba smijeniti vlast u CG. OMG. Ili Dan, kome na naslovnici stoji naslov "Milo lupetao 4 sata". Da ce proc' vise izbori, da pocinemo.
    Ma opisi su stvarno za valjanje
    Takođe nije usaglašeno ni pitanje ministra za manjine. DF tu vidi Miletu Pavićevića. Sa druge strane PCG ne spori da prema sporazumu ova dužnost pripada Frontu, ali smatraju da bi Pavićeviću više ležala oblast kulture.
    ...o ključnim institucijama poput vrhovnog državnog tužioca (Vanja Ćalović), generalnog direktora Radio-televizije Crne Gore (Emilo Labudović)…Dužnost glavnog pregovarača sa Evropskom unijom obavljao bi, budući koalicioni partneri uvjereni su uspješno, nekadašnji iskusni predsjednik vlade bivše SRJ Zoran Žižić...
    a sve bi to izlijecio ministar zdravlja Koca

  17. #967
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    "Pozitivna teško može biti s nama a ako nije s nama, onda teško može biti pozitivna. Pozitivno onda nije pozitivno nego je više negativno. Ako je negativno, onda pozitivno nije pozitivno. Kada nema pozitivnog ni negativnog, nema ništa, a kada nema ništa, nema ničega - kazao je Marović"

    -----------------------------------------



    Ljudi, sto je ovo? Sto je OVOOO???
    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  18. #968
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .

    Vijest koju sam upravo procitao, a prije nego otvorite link, zelio bih da kazem nesto, kratko: Ne sudite! Sta god neko mislio o opoziciji, danas nemamo pravo da budemo sebicni, ovo je trenutak kad moramo zaboraviti na razlike i ujediniti se u bolu. Saucesce porodicama Mandic, Milic i Medojevic.

    Preminuo lider crnogorske opozicije

    _________

  19. #969
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Још једном ме је хипнотисао, гласам не дпс, већ њега.
    И уз то ћу да сачувам црну гору.
    Већ се осјећам боље.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  20. #970
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,265
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    "Pozitivna teško može biti s nama a ako nije s nama, onda teško može biti pozitivna. Pozitivno onda nije pozitivno nego je više negativno. Ako je negativno, onda pozitivno nije pozitivno. Kada nema pozitivnog ni negativnog, nema ništa, a kada nema ništa, nema ničega - kazao je Marović"

    -----------------------------------------



    Ljudi, sto je ovo? Sto je OVOOO???

    Konfučije na kreku. Mada, podsjeća malo i na Popajevo buncanje: ja znam da čitam čitanje, ne znam da čitam pisanje. Mislim na crtanog Popaja, ne na Popaja Radunovića.

    Da nije Draža ovih 66 godina primao penziju? Možda poneki put glasao?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #971
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    .

    Vijest koju sam upravo procitao, a prije nego otvorite link, zelio bih da kazem nesto, kratko: Ne sudite! Sta god neko mislio o opoziciji, danas nemamo pravo da budemo sebicni, ovo je trenutak kad moramo zaboraviti na razlike i ujediniti se u bolu. Saucesce porodicama Mandic, Milic i Medojevic.

    Preminuo lider crnogorske opozicije

    _________
    Oće li biti treće jutro ?

  22. #972
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    .

    Vijest koju sam upravo procitao, a prije nego otvorite link, zelio bih da kazem nesto, kratko: Ne sudite! Sta god neko mislio o opoziciji, danas nemamo pravo da budemo sebicni, ovo je trenutak kad moramo zaboraviti na razlike i ujediniti se u bolu. Saucesce porodicama Mandic, Milic i Medojevic.

    Preminuo lider crnogorske opozicije

    _________
    Ćuti, bolje je prošo nego Kalabić- njemu sud presudio da je pogino početkom 1946, a grafolozi tokom procesa da je ona pisma Krcunu i Leki šiljo sredinom iste godine, kad se potenčio.
    Mada, vjerovali ili ne, ja sam ubijeđen da ovo ima direktnu vezu sa našim izborima. DF na pretrpljene duševne boli ima da povuče minimum procenat, dva.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  23. #973
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Bolje direktan link, sa grafičkom tabelom ministara:

    http://www.pobjeda.me/2012/10/06/lek...ina-babu-kasa/
    Je li moguće da imaju potrebu za ovakvim potezima koji se jedino mogu krstiti kao očajnički? Ne mogu da vjerujem da osjećaju da im gori pod nogama. Odbijam da prihvatim da je svemoćna udba spala na ovakve ćorke.

    Edit. Sad pročitah do kraja, vidim ipak da je u pitanju humorističko štivo za dizanje izbornog morala SDPS-ovaca
    Last edited by Superhik; 06-10-12 at 21:53.

  24. #974
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,587
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Gospodo, ajmo jedan human gest da napravio a to je da poupimo novac i da castimo Darka Pajovica zube,,..
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  25. #975
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Oće li biti treće jutro ?
    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ćuti, bolje je prošo nego Kalabić- njemu sud presudio da je pogino početkom 1946, a grafolozi tokom procesa da je ona pisma Krcunu i Leki šiljo sredinom iste godine, kad se potenčio.
    Mada, vjerovali ili ne, ja sam ubijeđen da ovo ima direktnu vezu sa našim izborima. DF na pretrpljene duševne boli ima da povuče minimum procenat, dva.
    Momci... treba imati mjere. Covjek je bio nosilac liste, preuzeo je odgovornost. Rispekt, matori...

    _________

Page 39 of 64 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  2. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  3. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •