Ha...pa obzirom da je saobracaj na dijelu jadranske magistrale oko kumbora bio povremeno kontrolisan od strane vojne policije,ne bi me cudila "gepek" varijanta
Salu na stranu,ne vjerujem mnogo toj vodjinoj konstrukciji.
Vise mi lici na prljav pokusaj opstepoznate retorike da se diskredituje neko sto je vise moguce.
A obojica su tom polju nalik jednojajcanim blizancima.




Dobro je da ga sklonise jer bi bestrega NATO pa sad ne bi imali dje da ulazimo.


Bookmarks