View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 9 of 104 FirstFirst ... 56789101112131959 ... LastLast
Results 201 to 225 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #201
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima i drugi deo.Tj odgovor.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  2. #202
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Sto da ne procitash? Sve je choek tachno rekao, da ima vishe takvih pa da izadju sa saopstenjima..u svaki klub u CG se radi isto.
    http://www.vijesti.me/sport/fk-jedin...b-clanak-82709 evo ti i odg pogledaj ti taj nivo,tu je u pitanje nivo djece u osnovnoj skoli...

  3. #203
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Aahahhahahahah ovo je nenormalno valjda je neka agencija kupila ugovor za Beciraja 300000 eura sa pravom 30% od narednog transfera i Buducnost umjesto da je uzela sad 1 200 000 je uzela 4 puta manje.
    Nesto ne bih da vjerujemu ovo ali s obzirom kakvi su nam mozgovi u klub ne bi me cudilo.

  4. #204
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A to se radi redovno, kad klubu baš trebaju pare a ne očekuju neki brz transfer. Prodaju buduću zaradu, tj. uzmu manje pare odma umjesto neke veće u budućnosti, ako se igrač proda.

    S obzirom na trenutnu situaciju u Budućnost, uopšte ne sumnjam da je procenat prodat.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  5. #205
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa evo ti za ovoga Kojasevica je slicna stvar.Da je prosao probu u ovaj klub dje je bio ne bi Buducnost dobila pare nego Sarajevo, njegov prosli klub.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #206
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    A to se radi redovno, kad klubu baš trebaju pare a ne očekuju neki brz transfer. Prodaju buduću zaradu, tj. uzmu manje pare odma umjesto neke veće u budućnosti, ako se igrač proda.

    S obzirom na trenutnu situaciju u Budućnost, uopšte ne sumnjam da je procenat prodat.
    Znam ja to ali Beco za kojega je postojala bas velika sansa da ce odradit neki dosta dobar transferi ,to je mogao svako da vidi pa i neki mutavi Miomir Mugosa.No su oni podijelili te pare i cute ,kako se do sad nije sve to znalo majku im *****.

  7. #207
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A čuš kako, ne bi se ni znalo da ovaj nije prešo neđe.

    Uzeli pare i zdravo. Vjerovatno su mislili da se neće saznat za ovu 30% klauzulu.

    Sad su na potezu navijači, bar ja mislim tako.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  8. #208
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Aahahhahahahah ovo je nenormalno valjda je neka agencija kupila ugovor za Beciraja 300000 eura sa pravom 30% od narednog transfera i Buducnost umjesto da je uzela sad 1 200 000 je uzela 4 puta manje.
    Nesto ne bih da vjerujemu ovo ali s obzirom kakvi su nam mozgovi u klub ne bi me cudilo.
    To jes tacno cini mi se, makar je bila ta prica ako im Dinamo ne isplati do nekog datuma proslo ljeto ratu, da ce uzet pare od ove agencije...

  9. #209
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isplatise li im se ikad one pare za Burza ?
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  10. #210
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A kome da isplate,oni su Zvijezdu na sud Uefi dali zbog 80 iljada za Vesovica a ne daj Boze neke vece pare?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  11. #211
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Ipak buducnosti ide 30 posto. Prodali su oni nekoj agenciji taj udio u Becovom transferu ali sreca u nesreci je sto ta menadzerska agencije nije uplatila pare , tako da udio u becovom transferu idu Buducnosti..

  12. #212
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    OD TRANSFERA REPREZENTATIVCA CRNE GORE U HOFENHAJM, PROFITIRAĆE I PODGORIČANI

    Budućnost dobija 1,2 miliona eura za Bećiraj

    Bećiraj će, po svemu sudeći, nastaviti meteorski uspon u karijeri. Prije samo četiri godine sada već 24-godišnji napadač bio je amater u klubu Besa iz Peći, a u Budućnost je stigao na probu
    Ukoliko Fatos Bećiraj zaista ode iz Dinama u Hofenhajm za četiri miliona eura, a hrvatski mediji pišu da je posao završen, veliki dobitnik u transferu mogla bi da bude Budućnost.
    Prilikom prelaska Bećiraja u Dinamo prije dvije godine, tadašnji sportski direktor Budućnosti Vlado Bulatović dogovorio je sa gazdom Dinama Zdravkom Mamićem procenat od njegove naredne prodaje.
    Uz 400 hiljada eura, koje je Dinamo uplatio na račun najvećeg crnogorskog kluba, dogovoreno je da Budućnosti pripadne čak 30 odsto od narednog Bećirajevog transfera.
    To znači da bi podgorički klub mogao da zaradi nevjerovatnih milion i 200 hiljada eura ukoliko Hofenhajm zaista plati Dinamu četiri miliona eura, a priča se da je cifra baš tolika.
    Zamalo da pare odu na Djevičanska ostrva
    I priča ne bi bila toliko zanimljiva da u njoj ne postiji jedna “spletka”, karakteristična za poslovanje crnogorskog kluba u posljednjoj deceniji.
    Budućnost je, naime, prije otprilike pola godine, kada je bila u velikom finansijskom problemu (iako ni sada ne stoji puno bolje), odlučila da prihvati ponudu jedne menadžerske agencije, čije je sjedište na Djevičanskim ostrvima, da proda sva prava na procenat od naredne Bećirajave prodaje, i to za mnogo manju sumu od one koju bi mogla da prihoduje ukoliko se transfer u Hofenhajm zaista realizuje.
    Iako o tome nema potvrde, priča se da se radi o cifri od 250 hiljada eura - skoro pet puta manjoj od one koju će Podgoričani dobiti ako Hofenhajm plati Dinamu četiri miliona eura.
    Da li je ugovor o prenosu prava potpisan, ili pregovori još nisu završeni, tek menadžerska agencija koja je željela procenat od Bećirajeve naredne prodaje nije uplatila novac na račun Budućnosti, što znači da je šansa da podgorički klub ostvari milionsku zaradu sasvim realna.
    Ako su pregovori sa agencijom bili u poodmakloj fazi, sreća je za Budućnost što nisu realizovani. Jasno, bolje je 1,2 miliona, nego 250 hiljada.
    Budućnost je i imala sreću što Dinamo nije iskoristio opciju da do određenog roka uplati Budućnosti dodatnih 500 hiljada eura, čime opcija “30 odsto” ne bi bila aktivirana.
    Zagrebčani su po dogovoru mogli da biraju - ili dodatnih pola miliona Budućnosti, ili procenat od naredne prodaje. Izabrali su ovo drugo, očito da su pogriješili.
    Čak i ako se posao sa Hofenhajmom ne realizuje, čini se da je samo pitanje vremena kada će Zdravko Mamić, veliki majstor da kupi jeftino, a proda skupo, unovčiti Bećirajeve golove.
    Crnogorski reprezentativac bio je prošle sezone najbolji strijelac hrvatskog šampionata, u kojem je Dinamo osvojio duplu krunu, a postigao je i prvi gol za „modre” u Ligi šampiona, protiv Real Madrida, na stadionu „Santjago Bernabeu”.
    Stigao je na probu 2008. godine
    Bećiraj će, po svemu sudeći, nastaviti meteorski uspon u karijeri.
    Prije samo četiri godine sada već 24-godišnji napadač bio je amater u klubu Besa iz Peći, a u Budućnost je stigao na probu.
    Doveo ga je nekadašnji igrač Sutjeske Mihtar Rama, u dogovoru sa sekretarom Budućnosti Mladenom Tomaševićem.
    Nakon samo jednog kontrolnog meča na Starom aerodromu tadašnji trener Branko Babić, te direktori Žarko Vukčević i Mojaš Radonjić podigli su palac gore, a Bećiraj za kratko vrijeme postao ljubimac navijača i ostavio neizbrisiv trag pod Goricom.

    KO koga odje jebee,recite vi meni?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  13. #213
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Izvor: Dnevne novine (jučerašnji broj)

    TRANSFER U NAJAVI

    Genk dolazi po Golubovića

    Brzonogi ofanzivac Budućnosti nalazi se na meti Belgijanaca


    Ni Admir Adrović, ni Dragan Bošković, već Radivoje Golubović - brzonogi ofanzivac je prva lasta koja bi mogla da napusti plavo jato, te odleti u veliki klub. Golubović se, prema saznanjima našeg lista, nalazi na meti belgijskog Genka!
    Kako smo čuli delegacija iz Belgije na čelu sa sportskim direktorom Ginterom Jakobsom je na putu ka Podgorici i odlučni su u namjeri da u Belgiju povedu Golubovića.
    Navodno, Genk će “plavima” ponuditi 150.000 eura, što bi trebalo da zadovolji čelnike Budućnosti.
    Da podsjetimo - mladi reprezentativac Crne Gore je u zimskom prelaznom roku bio blizu prelaska u izraelsku Hapoel Ber Ševu, ali konačan dogovor nije sklopljen. Jednostavno, dvije strane se nijesu našle na istim talasnim dužinama. Pored Hapoela, Golubović je bio na probi u turskoj Bursi, ali tamo ni on, ni Adrović nijesu uspjeli da se nametnu.
    Golubović je igrač Budućnosti, trenira svakodnevno, priprema se za meč sa Slaskom u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, koji je na programu 18 . jula pod Goricom. Brzonogi ofanzivac je prošle sezone u Budućnosti imao ulogu džokera - postigao je osam golova, od kojih su neki bili presudni za osvajanje prvog mjesta.

    http://dnevne.me/

    Ovo bi bilo dobro budući da Budućnost odavno ne računa na njega, ali mi je teško povjerovat da će se transfer ostvariti imajući u vidu sva negativna iskustva dosad.
    Dick Laurent is dead!

  14. #214
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Sutjeska-Grbalj 1:0 prijateljska. Nijesu loshe igrali, prvo poluvrijeme, drugo tu i tamo. Uglavnom omladinci. I shto me je najvishe obradovalo, oko 500 ljudi na zapad da gleda prijateljsku.
    Slazem se.

  15. #215
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kakav mi SF gledamo i zivimo.Cus Golubovic koji ne umije potrcat da predje u Genk.AJ pomozi Boze.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #216
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj golub je strasan igrac,sto je pokazao u vise navrata(i strasan momak),s klupe je dobijao na kasicicu a dao 8 golova...Tako daj Boze da predje u Genk da napreduje malo...

  17. #217
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Taj golub je strasan igrac,sto je pokazao u vise navrata(i strasan momak),s klupe je dobijao na kasicicu a dao 8 golova...Tako daj Boze da predje u Genk da napreduje malo...
    Nemoguće je bolje iskoristit mizernu minutažu kakvu je on imao. Čak sam se našalio da bi trebalo da igra špica jer je pravi podvig za toliko malo minuta dat 8 golova. Najveća bi fora bila da pređe u Genk i da tamo bude standardan a nije mogao u našoj prsloj ligi. Naravno, daleko smo od takvog scenarija, ali bi to bio vrhunac rukovodstva Budućnosti. Nikako ne mogu zaboravit što napraviše Mugoši koji je zbog njih izgubio godinu dana. A ko je umjesto njega igrao? Stari Radonjić od čijeg se sada transfera Budućnost obogatila za tačno 0 (slovima nula) eura. Isti iznos je zarađen i za Kojaševića. Forsirali su se oni kojima je Budućnost bila neka prelazna varijanta dok se ne snađu. Baš lijepo od kluba što čini ljudima, ali kakve koristi ima od toga ako ti igrači, budući da nijesu vezani ugovorom, mogu lagano otići. A koliko se prošle godine nudilo za Mugošu? 500 000. Možda je to za njih sića, ali nesporno da je veće od 0. Tada je bio omladinski reprezentativac, dali mu kapitensku traku i što napraviše? A interesuje me što će bit sa Adrovićem, tj hoće li nać klub po njegovoj mjeri jer on misli da je u situaciji da bira pa me ne bi začudilo da završi kao Petar Vukčević i to bi bila još jedna u nizu propalih investicija. No, kako su se potrudili da sve upropaste dobro i prođosmo. Ako bude tog Bećovog transfera u Hoffenheim te pare što bi legle bi bila čista slučajnost jer su se i to potrudili da upropaste, ali srećom bezuspješno.
    Dick Laurent is dead!

  18. #218
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nemoguće je bolje iskoristit mizernu minutažu kakvu je on imao. Čak sam se našalio da bi trebalo da igra špica jer je pravi podvig za toliko malo minuta dat 8 golova. Najveća bi fora bila da pređe u Genk i da tamo bude standardan a nije mogao u našoj prsloj ligi. Naravno, daleko smo od takvog scenarija, ali bi to bio vrhunac rukovodstva Budućnosti. Nikako ne mogu zaboravit što napraviše Mugoši koji je zbog njih izgubio godinu dana. A ko je umjesto njega igrao? Stari Radonjić od čijeg se sada transfera Budućnost obogatila za tačno 0 (slovima nula) eura. Isti iznos je zarađen i za Kojaševića. Forsirali su se oni kojima je Budućnost bila neka prelazna varijanta dok se ne snađu. Baš lijepo od kluba što čini ljudima, ali kakve koristi ima od toga ako ti igrači, budući da nijesu vezani ugovorom, mogu lagano otići. A koliko se prošle godine nudilo za Mugošu? 500 000. Možda je to za njih sića, ali nesporno da je veće od 0. Tada je bio omladinski reprezentativac, dali mu kapitensku traku i što napraviše? A interesuje me što će bit sa Adrovićem, tj hoće li nać klub po njegovoj mjeri jer on misli da je u situaciji da bira pa me ne bi začudilo da završi kao Petar Vukčević i to bi bila još jedna u nizu propalih investicija. No, kako su se potrudili da sve upropaste dobro i prođosmo. Ako bude tog Bećovog transfera u Hoffenheim te pare što bi legle bi bila čista slučajnost jer su se i to potrudili da upropaste, ali srećom bezuspješno.
    Pa u Buducnost je uvijek bilo tako,poznat klub da unisti talenta...sto se tice Mugose kad ga vec pomenu i kad nije igrao imao je ponude u 4-5 dobrih klubova,al oni ga nisu pustili s pricom seljackom,idu radonjic,adrovic i boskovic pa se racuna na tebe,dal ce tako biti,vidjecemo, al jesu li se mogle pare uzet od njega jesu i to bas lagano...

  19. #219
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Sutjeska-Celik Zenica 0:0
    Slazem se.

  20. #220
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Koja su moguća nova pojačanja u Sutjesku ?
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  21. #221
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    OD Mitra Mirica do Marka Scepanovica, samo da me tajo ne cuje.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #222
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema tu srece. Opet ce biti stara prica. Ja necu vise ni da komentarisem ni da idem na stadion, jer ne mogu da se nerviram. Sve su slagali, opet nemaju para, kasne im plate, pa isplate dio, pa se sve nesto muti... Dolazi do toga da neko unutar svlacionice krade kopacke iz vise navrata... O pojacanjima necu ni da govorim, dovode likove iz shnj liga, koji su potpuno nespremni na probe, nashe omladince guraju u drugi plan. Mali Radojicic koji je dao gol protiv Grblja, i bio jedan od najboljih na treninzima nije ni poveden na pripreme i oce sad da uzme papire i ide. Ista situacija je sa Jaredicem i Ostojicem, sve momci iz ove sampionske generacije omladinaca. Bukvalno se vataju veze ko ce da ide na pripreme, i ko ce da ostane u klubu, a neki su vec odrstanjeni. I Celik kasni sa platama, Ranko je samo par igraca isplatio ugovore, ostale je sve zaebao. Bojic je sad otisao, pred drugo kolo kvalifikacija, kapiten, sve vam je jasno. Uglavnom, gadi mi se na sve to, vec godinama prateci topice prve lige, svake godine ista prica. Sprdnja obicna od lige, od Buducnosti i Sutjeske preko svih ostalih. Svi namjestaju, svi imaju negativne finansijske bilanse, a savez i sudije su tek za pricu. Ne znam sta treba desi, da bi neko konacno neshto preduzeo? Uglavnom, cirkus, sramota i bruka za sve koji se bave ili vole fudbal u Crnoj Gori.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  23. #223
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Shta su slagali, izvini? Jesu li prije 2 dana igrachi primili skoro sve plate+premije? Pojedini su izashli na 1000+ eura. A koliko je momaka iz te shampionske generacije otishlo na pripreme? Imash spisak pa fino pogledaj.
    Eto, ni Dado Vukovic nije otishao na pripreme, tu je vec par godina, ali kad momak ne zna, ne zna. A Gaga zna, bolje i od mene i od tebe shto pishemo odje po forumu ko mozhe, a ko ne mozhe da igra i ko je kakav igrach. Muka mi je vishe od pricha nikshickih i hejtera, ako si toliko nervozan ili shta vec ne morash ovoliki post da ispishesh i da popljujesh sve shto ovi ljudi rade, a konachno se skupila ekipa u taj mrtvi klub koja oce da pomjeri stvari sa mrtve tachke, a ne iskompleksirani starci shto chekaju da se ode na pripreme ne bi li promijenili sve brave na stadion.
    Nenad Brnovic pred potpisivanjem ugovora inache. Shushnjar i Tatar se prikljuchuju pripremama sjutra ili preksjutra.
    Slazem se.

  24. #224
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Protiv Gage nemam nista, on je najkorektniji tamo. Ali nema srece kad jedan Delicak gura svoje i izbaca neke sa spiska za pripreme. Sto je Jakov na spisku poslije godinu dana neigranja a mali Radojicic nije? Ako mi das jedno logicno objasnjenje, ja cu izbrisati post.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #225
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Je li Boja stvarno pošo iz Čelika?
    Bijo si poziw koi se neodbija

Page 9 of 104 FirstFirst ... 56789101112131959 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •