Ne znam jesu li ocerali ili je trazhio da mu se garantuje mjesto u 11, i nije htio ugovor da potpishe... Ronaldo onaj. Srecan mu put shto se mene lichno tiche. I hvala mu za onih 8 golova shto je dao kad nije imao ko drugi.
Ne znam jesu li ocerali ili je trazhio da mu se garantuje mjesto u 11, i nije htio ugovor da potpishe... Ronaldo onaj. Srecan mu put shto se mene lichno tiche. I hvala mu za onih 8 golova shto je dao kad nije imao ko drugi.
Slazem se.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks