Dosta ljudi ovdje pretjeruje prilicno "Nemam nikakvo rjesenje ali se divim problemu", rece cika Marfi.
Potrebe covjeka su individualne kao i finansije, mislim da bi svi mi lagano potrosili i milion da nam moze biti. Neko mora da zivi sa 300 a neko ima pricu kako jedva uspijeva da zivi bez 2000.

Nikad mi se nisu svidjale ove procjene i racunice "prosjecnog" potrosaca.
Stednja = ODRICANJE zarad buducih koristi. Pametno je stedjeti pa makar malo, a ko ce se cega odreci to je vec licni izbor.
Za pocetak mislim da je prilicna usteda za porodicu ne kupovati svaki dan 2 hljeba nego ga fino domacinski spremati