DA
NE
Nema veze - jer imamo zlato iz malage
Originally Posted by Igi Kako su Bestije dosle do karata u HN? Nabavili im Novljani. Sve cestitke Primorcu, takticki su odlicno odigrali i Leku koji je pola ekipe (uz Gojkovica i golmana) skroz neutralisali, nije se vidio. Idemo dalje, titula je nasa, Primorcu zelim sve najbolje na F4 !
Last edited by Bijela_City; 23-04-09 at 21:26.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks