moram se osvrnuti i na najsmješniju stvar jučerašnje utakmice...

POKUŠAJ KOREOGRAFIJE NOVSKIH NAVIJAČA !!!!

hahahahaha...izgledalo je kao da je neko bacio kantu smeća sa krova bazena na njih....tuge tužne sa plastičnim zastavama i troprsnicama...


k.