Nemas pravo na takvo 'licno misljenje' jer si moderator i nemas pravo na uzivanje i podsmijeh sto je Didi nekome 'isprebacha topic', jer to Didi nije uradio zato sto je vjestiji, mudriji, rijecitiji od Cvrchka, nego zato sto mu se to moglo. Zato sto je imao mogucnost da 'isprebacha' necije pisanje, pravo koje ostali forumasi nemaju... I vi ste se (izgleda) slatko smijali i zajebbavali, uzivajuci sto nekoga i nesto mozete da 'isprebachate'.
Ne znam ti ja druge primjere, jer ja tebe ne 'poznajem' mnogo, ni kao forumasa, ni moderatora. 'Upoznao' sam te preko ove tvoje slavne 'interne prepiske'. Ali, zato, Didija znam jako dobro i zbog toga opet ponavljam da on ne zna da bude moderator/administrator, da je to preveliki zalogaj za njega.Sad bi ja tebe zamolio da ti nadjes primjere mog JAVNOG OBRACANJA drugim forumasima i to moje "nadmeno" ponasanje (kako ga nazva onaj haleluja) i moju zloupotrebu moderatorske funkcije...






Reply With Quote
Bookmarks