Quote Originally Posted by Stewie View Post
Da ide po planu, ne bi SNP treći put odlagao odluku Ne smiju se sastati, iz nedelje u nedelju odlažu da se izjasne
Traže pola vlade i za svakog člana partije posao po dubini


Sent from my iPhone using Tapatalk