Originally Posted by Stewie Da ide po planu, ne bi SNP treći put odlagao odluku Ne smiju se sastati, iz nedelje u nedelju odlažu da se izjasne Traže pola vlade i za svakog člana partije posao po dubini Sent from my iPhone using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks