Page 32 of 304 FirstFirst ... 222829303132333435364282132 ... LastLast
Results 776 to 800 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #776
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Generalno, mislim da smo u kanalu, velikom.

  2. #777
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Generalno, mislim da smo u kanalu, velikom.
    Neće ni to dugo. Ubrzo dolaze izbori.

  3. #778
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,098
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nista nije dzabe. Ako je ko mislio da ce proci jednostavno, samo zato sto to neko zeli.......
    Da sebe ne quotujem od prije koji mjesec kad napisah kako ce ova saga da se zavrsi.
    Hoce li napraviti vladu, hoce. Hoce li biti tako stabilna, ne.
    Tek sad krecu kompromisi, a DCG i DF ce samo da pritiskaju, jer ce da udaraju na razloge zasto je obaljena prethodna, a sad se radi isto ili gore....
    Zanimljiv period do 24te svakako.
    Vidjecemo sad kako ce te "investicije" da krenu. Hoce li biti ko za autobuse u PG ili za snjegocistace za monteput.
    Ura ne moze preteci ni jedan tipa brojila za EPCG

    Ne bih ja to nista diro
    sto ih briga, zavrcece pricu o sprzenoj zemlji i vadit se na to kao i ovi prosli za prethodnu godinu ipo...
    f6

  4. #779
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,687
    Thanks Thanks Given 
    1,229
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Moram priznati da mi se sviđa ideja ove nove vlade sa podjelom resora između DPS-a, DPS SD-a i DPS manjina. Mislim da nas čeka svijetla budućnost, hapšenja, dodatni rast plata, navalica investitora. EU će da nas moli uskoro da im pristupimo.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  6. #780
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Od svega najvise mi se svidja ovo sto se SD-u daje nova sansa, mislim da je ovo drustvo zasluzilo da se onakva gromada od partije spasi gasenja.

  7. #781
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Ja bi Brajoviću dao mandat premijera. Dao bi i Petru Ivanovuću, da malo živnu sapatnici foruma

  8. #782
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    sto ih briga, zavrcece pricu o sprzenoj zemlji i vadit se na to kao i ovi prosli za prethodnu godinu ipo...
    Zvuci dobro, ali se bojim da tu sirinu jos jednom bas i nemaju.
    Proslo jednom kao izgovor, sad drugi pot mislim da to nece tako lako ici.
    Evo se ekonomski dvojac po citav dan razmece sa mi zaradili ovoliko, pokrenuli onoliko......
    Borinovicka kupi 18 vozila hitne pomoci, dok smo do sada molili, pa ko sta udijeli. Isto nabavise CT skener u Pljevlja....
    Fiskalizacija donese 20%vece prihode(nazivno, ogradicu se od izjave), tako da ce ici prica da para ima, wamo na sta ih trosite....

    Ne bih ja to nista diro

  9. #783
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Dobro je što postojeća vlada ni malo ne liči na DPS. Jedino što je u dekadentnoj fazi i tehničkom mandatu pa dijeli iz budžeta keš svakom budućem potencijalnom glasaču Mickeya.

    https://www.cdm.me/ekonomija/za-sest...etske-rezerve/

    Mada radila je to i prije smjenjivanja.

    Savjet za borbu protiv korupcije na visokom nivou je prošle godine dao preporuku da se davanja iz budžetske rezerve na ime pomoći zaustave dok se ne usvoji novi pravilnik i precizniji kriterijumi, ali je Vlada ignorisala taj zaključak i podijelila preko 400 hiljada na ime pomoći kroz odluke ove komisije u toku 2021. godine.

    A jes, biće izbori, pa će to promijeniti stvari. A važi...
    Momci loša beskonačnost. Jbg... Makar za naših života bićemo evropski pakšu. Tako da obrazujte djecu da bježe odavde. A i obrazovanje nam je super. Hemija u sedmi, kad se podijele časovi i đaci, po đaku nastavnica ima 6 (slovima šest) minuta u tromjesečju da mu objasni, ispita ga i iskontroliše.
    Što bi rekao jedan moj prijatelj prije koju godinu kad je otišao iz Crne Gore uprkos plati od 3000 EUR. "Jbg, ovamo đe idem, kad se razboliš uglavnom te izliječe". Aj se razboli u Crnu Goru majčin sine!!! Na naše zdravstvo. Coin flip ti je ol preteć.

    Ovo će riješiti ovi retardi što su u politiku na svaku stranu. Nadajte se momci. A bićemo najgori u Evropu i za života naše djece, a ne samo nas. Propali Moldavci, rijetki gori od nas, makar svi mogu da uzmu EU pasoše Rumunije i što bi rekli TBOK "Bježimo!!!"

    Tko leti, vrijedi...

  10. #784
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Dobro je što postojeća vlada ni malo ne liči na DPS. Jedino što je u dekadentnoj fazi i tehničkom mandatu pa dijeli iz budžeta keš svakom budućem potencijalnom glasaču Mickeya.

    https://www.cdm.me/ekonomija/za-sest...etske-rezerve/

    Mada radila je to i prije smjenjivanja.

    Savjet za borbu protiv korupcije na visokom nivou je prošle godine dao preporuku da se davanja iz budžetske rezerve na ime pomoći zaustave dok se ne usvoji novi pravilnik i precizniji kriterijumi, ali je Vlada ignorisala taj zaključak i podijelila preko 400 hiljada na ime pomoći kroz odluke ove komisije u toku 2021. godine.

    A jes, biće izbori, pa će to promijeniti stvari. A važi...
    Momci loša beskonačnost. Jbg... Makar za naših života bićemo evropski pakšu. Tako da obrazujte djecu da bježe odavde. A i obrazovanje nam je super. Hemija u sedmi, kad se podijele časovi i đaci, po đaku nastavnica ima 6 (slovima šest) minuta u tromjesečju da mu objasni, ispita ga i iskontroliše.
    Što bi rekao jedan moj prijatelj prije koju godinu kad je otišao iz Crne Gore uprkos plati od 3000 EUR. "Jbg, ovamo đe idem, kad se razboliš uglavnom te izliječe". Aj se razboli u Crnu Goru majčin sine!!! Na naše zdravstvo. Coin flip ti je ol preteć.

    Ovo će riješiti ovi retardi što su u politiku na svaku stranu. Nadajte se momci. A bićemo najgori u Evropu i za života naše djece, a ne samo nas. Propali Moldavci, rijetki gori od nas, makar svi mogu da uzmu EU pasoše Rumunije i što bi rekli TBOK "Bježimo!!!"

    Ne znam okle ti obraza da ti prigovaras nekom no aj. Za vas iz dps-a je obraz misaona imenica.


    P.s ugasi te Milatovic na twitter.

  11. The Following User Says Thank You to irriducibili91 For This Useful Post:


  12. #785
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    154
    Thanks Thanks Given 
    447
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Ne znam okle ti obraza da ti prigovaras nekom no aj. Za vas iz dps-a je obraz misaona imenica.


    P.s ugasi te Milatovic na twitter.
    a ovaj Gagarin je i na tviter aktivan?
    Ne patiše čovjek od 31 avgusta 2020
    zamisli njegov šok kad je DPS pao sa vlasti i nije znao što će više od muke..
    I onda se registrovao na cdm forum i počeo da otvara glave
    a bolje i to nego da bije ženu i psa
    Dobro ovi su gori od DPS-a Gagarine priznajemo ti sve, samo mi nije jasno što se on buni kad je glasao DPS zadnje izbore, valjda sebe da dokaže da je u pravu

  13. #786
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,536
    Thanks Thanks Given 
    6,090
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja bi Brajoviću dao mandat premijera. Dao bi i Petru Ivanovuću, da malo živnu sapatnici foruma
    Premijer ovoga puta mora biti Draginja.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  14. #787
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Pa najjace da bude premijer Abazovic, a potpresjednik Djeljosaj, koji ga do juce popljuvao dje je stigao.

  15. #788
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Ne znam okle ti obraza da ti prigovaras nekom no aj. Za vas iz dps-a je obraz misaona imenica.


    P.s ugasi te Milatovic na twitter.
    Od 12 mjeseci koje pominje Milatović kao odbranu, on je 7 mjeseci bio ministar.
    Taman idealna odbrana i spin za one poput koji slabo umiju da sabiraju i oduzimaju so 12.
    Previše je to matematike za tvoju pametnu glavu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  16. #789
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,380
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    Quote Originally Posted by Mali_Budo View Post
    a ovaj Gagarin je i na tviter aktivan?
    Ne patiše čovjek od 31 avgusta 2020
    zamisli njegov šok kad je DPS pao sa vlasti i nije znao što će više od muke..
    I onda se registrovao na cdm forum i počeo da otvara glave
    a bolje i to nego da bije ženu i psa
    Dobro ovi su gori od DPS-a Gagarine priznajemo ti sve, samo mi nije jasno što se on buni kad je glasao DPS zadnje izbore, valjda sebe da dokaže da je u pravu
    Pravo da ti kažem simpatičan Guilty Pleasure kad ti zatresem kavez.
    Meni dosta.. skromno…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  17. #790
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Premijer ovoga puta mora biti Draginja.
    E kad mora, neka je vala, no će se Božena nać uvrijeđenom.
    Što ćemo sa Uljarevićkom? Branila je sistem ka ipojedna, valjalo bi joj se odužit, možda da joj platimo da vrne glavu veprovima.

  18. #791
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    154
    Thanks Thanks Given 
    447
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    E kad mora, neka je vala, no će se Božena nać uvrijeđenom.
    Što ćemo sa Uljarevićkom? Branila je sistem ka ipojedna, valjalo bi joj se odužit, možda da joj platimo da vrne glavu veprovima.
    a dje ces sa ovom majstore? Ovo je pravi ekspert i nestranacka licnost ((mada sjecam se da joj za malo nije pozlilo u studio vijesti kad su joj javili da je milo pao))


  19. The Following User Says Thank You to Mali_Budo For This Useful Post:


  20. #792
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Šta je ovolika panika sa Katnićem, ka da je smak svijeta.. nek ide u advokate ka mu kolege ostale poslije prestanka funkcije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #793
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Katana paklenik. Ne sadi mu se luk izgleda još?

  22. #794
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Pa niko ga ne tjera u penziju, moze advokaturom da se bavi ili necim drugim..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #795
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Katana paklenik. Ne sadi mu se luk izgleda još?
    Zamisli kakav je to profesionalac i patriota oce da ga ubiju pljuju po njemu i sto sve ne trpi a on nece u penziju živ da sadi luk i prima par stotina svakog 19og nikad vise 1918 uh pardon nikad vise kao on 😂

  24. #796
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Pa niko ga ne tjera u penziju, moze advokaturom da se bavi ili necim drugim..
    Imace previse klijenata, bojim se.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  25. #797
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Brzo li se zaboravi posljednja zaplijena kokaina...Kao da se ništa desilo nije...

  26. #798
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

  27. #799
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...funkcije-gst-a

    Nakon 2.343 dana na mjestu glavnog specijalnog tužioca konstatovano je da se Milivoju Katniću, 17. februara u 18.30 časova, prekida mandat odlukom TS-a.

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  28. #800
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,602
    Thanks Thanks Given 
    6,168
    Thanks Thanks Received 
    5,812
    Thanked in
    3,362 Posts

    Default

    Pa ko je novi tuzilac ??? Oce li biti posten coek, oce li biti hrabar kad ga skaljarci budu zvali po noci....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Page 32 of 304 FirstFirst ... 222829303132333435364282132 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •