Kad veli nismo Milu ništa tražili, nećemo ni Dritanu. Reče Đeljošaj. Pošteno.![]()
Kad veli nismo Milu ništa tražili, nećemo ni Dritanu. Reče Đeljošaj. Pošteno.![]()
A on je isto cvjecka
nothing comes from violence and nothing ever could
O cemu se radi ovdje, dje je to izjavio?
Mislim da je jasno od pocetka da se URA preigrala.
SNP ce podrzati manjinsku vladu svakako pored svega, to je zavrsena stvar.
Naredjeno im je tako.
URA nece propasti jer vazda cemo imat prekompoziciju glasova, preliv od SDP i DPS i obratno, ali je jasno da ce u sledecoj normalnoj vladi Demokrate biti najjace.
Becica su mnogi precjenili, a sve mi se cini obice se to mnogima po glavi.
od pet poslanika SNPa koliko ih je onda za ovo? jedan, dva? ili niko?
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Niko nista o velicanstvenom protestu od 30 hiljada ljudi u Podgorici danas?! Vele da su pozvali da iduce srijede dodju samo razocarani glasaci URA da bi ih prebrojali. Ocekuje se da ce ih biti 50 hiljada.
SKOJ se presaltao na SNP. Sad mu izvori odatle dolaze. Da nisu i koje istrazivanje javnog mnjenja radili?
Izdaja, izdaja, izdaja...
Jesi brojao opet?
Sent from my phone
Ja ti kažem da nikakve šanse nema da na glavnom odboru SNP ostvare dvotrećinsku većinu potrebnu za ulazak u vladu. Koliko čujem, onda će da pocijepaju stranku i da odu u vladu, vjerovatno lažući da su dobili podršku. Kao što sad opštinski odbori hvataju u laži Jokovića kad tvrdi da su mu dali bezrezervnu podršku.
Снп и треба да се угаси. Колико су привидни да хоће само фотеље толико ће и брзо бити угашени. И нека ће, једна штеточина мање. Наравно да бих волио већина странака да се угасе али полако. Сд неће постојати на следећим изборима такође
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Sate sate sate
Legendarno![]()
"Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...li-veza-za-vas
Jel to postajemo malo nervozni ili je nesto drugo u pitanju
Sjajna vijest jutros stiže. Avangarda uvlači i SD u vladu...BS-u čak i potpredsjedničko mjesto, Đeljošaju i ekipi 3 resora, 2 BS-u, a tu je i stari dobri SD. Ova ekipa profesionalnih dizača ruku DPS nepočinstvima voljom URAe umjesto u političku istoriju, dolaze na velika vrata na sva ona mjesta , na kojima su doveli pola sjevera u PG, po dubini...Pa veli Uljarevićka, što prije formirati takvu vladu, ne može se čekat, cijene stanova skaču, biće im rate umjesto 30 eura, 45 eura po m2 za trosoban stan...
https://www.pobjeda.me/clanak/manjin...ednicko-mjesto
Ali Dritan premijer kome će partije samo da kažu ko će mu ministri biti...
Manjine kažu - daj nam pet ministarskih mjesta **a mi ćemo ih podijeliti između sebe**.
Što se učinje od onog reformiste i eksperta. Važno je da je on Zdravkovu nefunkcionalnu vladu oborio...
Pa veli Đeljošaj, nećemo tražiti ništa Dritanu, jer nismo ni Milu. Samo smo dizali ruke za što god je trebalo, a eto tih nekoliko resora, nek se nađu... Ni DPS ništa ne traži, kao ni BS.
Ne bi ja tu ništa diro
Što veli kolega Hell
Nista nije dzabe. Ako je ko mislio da ce proci jednostavno, samo zato sto to neko zeli.......
Da sebe ne quotujem od prije koji mjesec kad napisah kako ce ova saga da se zavrsi.
Hoce li napraviti vladu, hoce. Hoce li biti tako stabilna, ne.
Tek sad krecu kompromisi, a DCG i DF ce samo da pritiskaju, jer ce da udaraju na razloge zasto je obaljena prethodna, a sad se radi isto ili gore....
Zanimljiv period do 24te svakako.
Vidjecemo sad kako ce te "investicije" da krenu. Hoce li biti ko za autobuse u PG ili za snjegocistace za monteput.
Ura ne moze preteci ni jedan tipa brojila za EPCG
Ne bih ja to nista diro
Katastrofa.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks