Page 31 of 304 FirstFirst ... 212728293031323334354181131 ... LastLast
Results 751 to 775 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #751
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Da ide po planu, ne bi SNP treći put odlagao odluku Ne smiju se sastati, iz nedelje u nedelju odlažu da se izjasne
    Traže pola vlade i za svakog člana partije posao po dubini


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #752
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Kad veli nismo Milu ništa tražili, nećemo ni Dritanu. Reče Đeljošaj. Pošteno.

  3. #753
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,034
    Thanks Thanks Given 
    4,954
    Thanks Thanks Received 
    8,908
    Thanked in
    4,300 Posts

    Default

    A on je isto cvjecka
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #754
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Da ide po planu, ne bi SNP treći put odlagao odluku Ne smiju se sastati, iz nedelje u nedelju odlažu da se izjasne
    Ništa ne ide po planu. SNP je ključ i vrlo dobro znaju da se mogu samo prosuti za par mjeseci i to je to...Ako Jole prihvati, to znači samo jedno, dobili su lovu i to je to...ne zanima ga što će biti kasnije, taman da se ugase, ionako boba ne valjaju

  5. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  6. #755
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kad veli nismo Milu ništa tražili, nećemo ni Dritanu. Reče Đeljošaj. Pošteno.
    O cemu se radi ovdje, dje je to izjavio?

    Mislim da je jasno od pocetka da se URA preigrala.

    SNP ce podrzati manjinsku vladu svakako pored svega, to je zavrsena stvar.
    Naredjeno im je tako.

    URA nece propasti jer vazda cemo imat prekompoziciju glasova, preliv od SDP i DPS i obratno, ali je jasno da ce u sledecoj normalnoj vladi Demokrate biti najjace.

    Becica su mnogi precjenili, a sve mi se cini obice se to mnogima po glavi.

  7. The Following User Says Thank You to Liberte For This Useful Post:


  8. #756
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    ...SNP ce podrzati manjinsku vladu svakako pored svega, to je zavrsena stvar.
    Naredjeno im je tako...
    SNP neće podržati manjinsku vladu.

    Mogu možda Joković i Šćekić da odu tamo sa par poslanika. Neće hiljadu glasova povesti sa sobom. Partija će da se raspadne, a glasači pređu kod Demokrata i DF.

  9. #757
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    od pet poslanika SNPa koliko ih je onda za ovo? jedan, dva? ili niko?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  10. #758
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    SNP neće podržati manjinsku vladu.

    Mogu možda Joković i Šćekić da odu tamo sa par poslanika. Neće hiljadu glasova povesti sa sobom. Partija će da se raspadne, a glasači pređu kod Demokrata i DF.
    Ja ti kazem da ce SNP kao stranka to podrzati, pa iza njiih ne stali i njihovi najuzi clanovi porodice.

    Jokovic i Scekic ce biti dio ove vlade.

    Jasno je da je SNP ugasena, ali to je vec druga prica…

  11. #759
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Niko nista o velicanstvenom protestu od 30 hiljada ljudi u Podgorici danas?! Vele da su pozvali da iduce srijede dodju samo razocarani glasaci URA da bi ih prebrojali. Ocekuje se da ce ih biti 50 hiljada.

    SKOJ se presaltao na SNP. Sad mu izvori odatle dolaze. Da nisu i koje istrazivanje javnog mnjenja radili?

    Izdaja, izdaja, izdaja...

  12. #760
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Jesi brojao opet?

    Sent from my phone

  13. The Following 5 Users Say Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  14. #761
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    od pet poslanika SNPa koliko ih je onda za ovo? jedan, dva? ili niko?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Priča se dva ili tri. Mada, broj poslanika je nebitan tu. Dritanu SNP treba kao "srpska stranka" u vladi, a za to je ona već pokojna i beskorisna. Šćekić i Joković u vladi sjutra predstavljaju samo Šćekića i Jokovića.

  15. #762
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Ja ti kazem da ce SNP kao stranka to podrzati, pa iza njiih ne stali i njihovi najuzi clanovi porodice.

    Ja ti kažem da nikakve šanse nema da na glavnom odboru SNP ostvare dvotrećinsku većinu potrebnu za ulazak u vladu. Koliko čujem, onda će da pocijepaju stranku i da odu u vladu, vjerovatno lažući da su dobili podršku. Kao što sad opštinski odbori hvataju u laži Jokovića kad tvrdi da su mu dali bezrezervnu podršku.

  16. #763
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Снп и треба да се угаси. Колико су привидни да хоће само фотеље толико ће и брзо бити угашени. И нека ће, једна штеточина мање. Наравно да бих волио већина странака да се угасе али полако. Сд неће постојати на следећим изборима такође

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  17. #764
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Niko nista o velicanstvenom protestu od 30 hiljada ljudi u Podgorici danas?! Vele da su pozvali da iduce srijede dodju samo razocarani glasaci URA da bi ih prebrojali. Ocekuje se da ce ih biti 50 hiljada.

    SKOJ se presaltao na SNP. Sad mu izvori odatle dolaze. Da nisu i koje istrazivanje javnog mnjenja radili?

    Izdaja, izdaja, izdaja...
    Ništa bez crvenih tačkica
    Forever young, i want to be forever young

  18. #765
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    O cemu se radi ovdje, dje je to izjavio?

    Mislim da je jasno od pocetka da se URA preigrala.

    SNP ce podrzati manjinsku vladu svakako pored svega, to je zavrsena stvar.
    Naredjeno im je tako.

    URA nece propasti jer vazda cemo imat prekompoziciju glasova, preliv od SDP i DPS i obratno, ali je jasno da ce u sledecoj normalnoj vladi Demokrate biti najjace.

    Becica su mnogi precjenili, a sve mi se cini obice se to mnogima po glavi.
    I ja sam negde ovog misljenja za Demokrate…

    Mislim da je Aleksa sledeci premijer

  19. #766
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,647
    Thanks Thanks Given 
    677
    Thanks Thanks Received 
    694
    Thanked in
    456 Posts

    Default




    Legendarno
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  20. #767
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,384
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post



    Legendarno
    Jesu li ovo Demokrate preuzele Daru od Fronta?
    Ovo je transfer ka Mbape iz PSG u Real što se pominje...
    Tko leti, vrijedi...

  21. #768
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...li-veza-za-vas

    Jel to postajemo malo nervozni ili je nesto drugo u pitanju

  22. #769
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Sjajna vijest jutros stiže. Avangarda uvlači i SD u vladu...BS-u čak i potpredsjedničko mjesto, Đeljošaju i ekipi 3 resora, 2 BS-u, a tu je i stari dobri SD. Ova ekipa profesionalnih dizača ruku DPS nepočinstvima voljom URAe umjesto u političku istoriju, dolaze na velika vrata na sva ona mjesta , na kojima su doveli pola sjevera u PG, po dubini...Pa veli Uljarevićka, što prije formirati takvu vladu, ne može se čekat, cijene stanova skaču, biće im rate umjesto 30 eura, 45 eura po m2 za trosoban stan...

    https://www.pobjeda.me/clanak/manjin...ednicko-mjesto

  23. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #770
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    154
    Thanks Thanks Given 
    447
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Sjajna vijest jutros stiže. Avangarda uvlači i SD u vladu...BS-u čak i potpredsjedničko mjesto, Đeljošaju i ekipi 3 resora, 2 BS-u, a tu je i stari dobri SD. Ova ekipa profesionalnih dizača ruku DPS nepočinstvima voljom URAe umjesto u političku istoriju, dolaze na velika vrata na sva ona mjesta , na kojima su doveli pola sjevera u PG, po dubini...Pa veli Uljarevićka, što prije formirati takvu vladu, ne može se čekat, cijene stanova skaču, biće im rate umjesto 30 eura, 45 eura po m2 za trosoban stan...

    https://www.pobjeda.me/clanak/manjin...ednicko-mjesto
    Eksperti i sve nestranacke licnosti i samo bez revansizma

    Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
    Last edited by Mali_Budo; 17-02-22 at 08:46.

  25. #771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ali Dritan premijer kome će partije samo da kažu ko će mu ministri biti...

    Manjine kažu - daj nam pet ministarskih mjesta **a mi ćemo ih podijeliti između sebe**.

    Što se učinje od onog reformiste i eksperta. Važno je da je on Zdravkovu nefunkcionalnu vladu oborio...

  26. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  27. #772
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Pa veli Đeljošaj, nećemo tražiti ništa Dritanu, jer nismo ni Milu. Samo smo dizali ruke za što god je trebalo, a eto tih nekoliko resora, nek se nađu... Ni DPS ništa ne traži, kao ni BS.

    Ne bi ja tu ništa diro

    Što veli kolega Hell

  28. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  29. #773
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Nista nije dzabe. Ako je ko mislio da ce proci jednostavno, samo zato sto to neko zeli.......
    Da sebe ne quotujem od prije koji mjesec kad napisah kako ce ova saga da se zavrsi.
    Hoce li napraviti vladu, hoce. Hoce li biti tako stabilna, ne.
    Tek sad krecu kompromisi, a DCG i DF ce samo da pritiskaju, jer ce da udaraju na razloge zasto je obaljena prethodna, a sad se radi isto ili gore....
    Zanimljiv period do 24te svakako.
    Vidjecemo sad kako ce te "investicije" da krenu. Hoce li biti ko za autobuse u PG ili za snjegocistace za monteput.
    Ura ne moze preteci ni jedan tipa brojila za EPCG

    Ne bih ja to nista diro

  30. #774
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Katastrofa.

  31. #775
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,283
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Katastrofa.
    Mislis na histeriju navijaca neuspjele amaterske Vlade 42. saziva?
    Jest' katastrofa

Page 31 of 304 FirstFirst ... 212728293031323334354181131 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •