View Poll Results: Na parlamentarnim izborima ću glasati za:

Voters
258. You may not vote on this poll
  • Pozitivna Crna Gora - Darko Pajović

    92 35.66%
  • Hrvatska građanska inicijativa - Ljerka Dragičević

    2 0.78%
  • Koalicija Zajedno - Miloje Šestović

    2 0.78%
  • Koalicija Evropska Crna Gora - Milo Đukanović

    31 12.02%
  • Socijalistička narodna partija – Srđan Milić

    6 2.33%
  • Koalicija Srpski nacionalni savez – Ranko Kadić

    1 0.39%
  • Demokratski front - Miodrag Lekić

    44 17.05%
  • Bošnjačka stranka - Rafet Husović

    7 2.71%
  • Grupa građana „Albanska omladinska alijansa“

    0 0%
  • Srpska sloga - Jovan Markuš

    3 1.16%
  • Koalicija Force i Građanske inicijative - Vaselj Siništaj

    0 0%
  • Politički savez Demokratske partije, Albanske alternative i Demokratskog saveza - Fatmir Đeka

    0 0%
  • Koalicija DUA i Partije demokratskog prosperiteta - Mehmet Zenka

    1 0.39%
  • Još vagam

    19 7.36%
  • Ne izlazim na izbore / neću glasati

    50 19.38%
Results 1 to 25 of 1577

Thread: Parlamentarni izbori 2012

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK View Post
    Vise je DPS pominjao podjele i srbovanje u zadnjih mjesec dana nego citava opozicija u zadnjih 20 godina.
    Čini ti se samo zbog ovih izbora

    Pozitivna je operisana od nacionalnosti

    DF je četnički samo uvijen u oblandu zvana Lekić i drži Andriju dalje od mikrofona


    SNS je standardno umjeren (posebno pošto je Srpski Hard Core prešao u DF)

    Milo se ponaša kao da ne zna da su četnici stali iza Lekića pa se obraća njima, a ljudi u Crnoj Gori ne gledaju stranku već ličnost ispred stranke.
    Niko nije glasao za DPS zbog DPS-a već zbog Mila
    Rijetko ko (od preobraćenih) će glasati za DF zbog Nove, četničkog SNS-a a daleko bilo zbog PzP-a , svi novi glasači DF-a će glasati za Lekića nevezano za to koga on predstavlja.

    U tome leži najveći hendikep Pozitivne jer nema izgrađenog vođu za kojeg bi narod glasao. Takođe mislim da bi dobili koji glas više kad bi ubacili trunku nacionalizma jer birači u CG to vole.

    I program Rakčevićevog SDP-a je i pored toga što je kao i danas Pozitivna bio praktično skroz okrenut ekonomiji imao 15-20% Crnogorštine, a njegov SDP je imao zavidan rezultat za tada relativno malu stranku



    Građani ove zemlje glasaju i glasaće za LIČNOST a ne za program i u tome leži SVA snaga DPS-a kad se pojavi Milo pola građana dobije erekciju

    Milo malo malo pa pokazuje kako je on čovjek "iz naroda". Sjećam se kako sam se odrao od smijeha kad je pozvao Balaševića u svoj kabinet.


    Send from i9100G using Tapatalk 2
    Last edited by Rakun; 05-10-12 at 14:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  2. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  3. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •