Originally Posted by Enjoy_The_Silence Baš loš način da se provedu 2 sata je gledanje ovog filma... nemoj filmove gledati uopste. film je fenomenalan. tako nekako stvaran. mnogo bolji od avatara.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks