Page 44 of 144 FirstFirst ... 344041424344454647485494 ... LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #1076
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Vučko srednja žalost.

    Ali narod na projekciji pre pre pregadan. Uvijek se iznenadim koliko je debilčadi u ovome gradu. Pljuc. :mad:

  2. #1077
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,916
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okac View Post
    Vučko srednja žalost.

    Ali narod na projekciji pre pre pregadan. Uvijek se iznenadim koliko je debilčadi u ovome gradu. Pljuc. :mad:

    A jes brate ne moze chovjek na mir film pogledat od pubertetlija i konichanra :hardrock:
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  3. #1078
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    a to sam i ja napisao kad sam gleda onoga citizena.Ima sam isvjestit od đece i mobilnih telefona
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #1079
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Što ne idete u 23h...procenat dječice značajno smanjen

  5. #1080
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja bijah u 23... 20 ljudi je bilo. Slika MUTNA .sramotno mutna.
    film sramotno ocajan.
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  6. #1081
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ali eto.. ipak idem sjutra da becim Alisu, cisto iz postovanja prema gosn' Depu, tako da zamolio bih svu usplahirenu retardiranu djecicu da ne prisustvuju projekciji u 20 i 20.. Cisto ono da ne bih morao da upotrebljavam motornu testeru, Hvala.



  7. #1082
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Jesu ovi iz Stera poceli malo piratske snimke neke da pustaju? Zadnja 2-3 filma sto pogledah su uzasno izgledala, i evo sad Alisa 2-3 dana prije svjetske premijere???
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  8. #1083
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Jesu ovi iz Stera poceli malo piratske snimke neke da pustaju? Zadnja 2-3 filma sto pogledah su uzasno izgledala, i evo sad Alisa 2-3 dana prije svjetske premijere???
    Ja svaki sto gledah je uzasno izgledao

  9. #1084
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  10. #1085
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    jes, ni jedan nije valjao... ne kakite zivota vi...

  11. #1086
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Ja svaki sto gledah je uzasno izgledao
    jesmo li bili u istom bioskopu?
    ne znam za vas, ali ja što sam do sad bio, svaka projekcija je bila odlična
    PS. provjerite tu dioptriju, možda vi je do toga
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  12. #1087
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    mozda je meni stvarno vid pobudalio malo, van bioskopa mi sve izgleda odlicno ali kad udjem u ster neko mi odradi BLUR efekat iz photoshopa. Ipak mislim da je do njih. I nije na svaki film.
    Ali bilo je primjetno na sherloka i sad na alisu. makar meni. Ili sam ja picajzla ... ili neka druga polno prenosiva bolest
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  13. #1088
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    ja misli da je to do projektora, cak i kad pustaju one ProMonte reklame koje su bas jasne na TV-u a u Ster potpuno mutne

  14. #1089
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Mnogo veci mi je ugodjaj upalit neki HD na WD Media Player, na tv-u, nego gledati film u ster, svaki sto sam gledao, slika je bila mnogo mutna, kao sto acid kaze, kao blur, oci su ok za sad :P
    Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 05-03-10 at 23:35.

  15. #1090
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,881
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Moje subjektivno misljenje je da ima malo vintage/blur efekta
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  16. #1091
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Što ne idete u 23h...procenat dječice značajno smanjen
    Sinoc u 23h na Wolfmana, kralj ladno zapali cigar ispod mene. :shock:
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  17. #1092
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alisa SUPER
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  18. #1093
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odgledana i Alisa.. sta reci.. Ako izuzmemo ludi ples, ludog sesirdzije na kraju filma, kao i Bartonov devijentni um kreiran za nocne more, kojeg uvijek tako upecatljivo prenese na svaki svoj film, mislim da je to ta ocjena.. 7.5..



  19. #1094
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luxaeterna View Post
    Odgledana i Alisa.. sta reci.. Ako izuzmemo ludi ples, ludog sesirdzije na kraju filma, kao i Bartonov devijentni um kreiran za nocne more, kojeg uvijek tako upecatljivo prenese na svaki svoj film, mislim da je to ta ocjena.. 7.5..
    5/10 od mene zbog lose ispricane "price" neinteresantnih likova za koje se ocigledno previse trudio da napravi interesantnim, i ciste doze gluposti koju sam osjecao tokom cijele projekcije kao da se neko zajebavao dok je pravio odredjene scene. Sa druge strane, gluma je dobra, efekti su dobri, kostimi fenomenalni kao i uvijek i film je lijepo snimljen. O muzici nemam nikakvo misljenje i ne znam da li je to plus ili minus pa cu jednostavno da ignorisem.

    Zasto Sesirdzija ima mac?
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  20. #1095
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Eto me
    Posts
    983
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Sinoc u 23h na Wolfmana, kralj ladno zapali cigar ispod mene. :shock:


    a sto cine ljudi...

  21. #1096
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije mi se dopao Wolfamn nikako, ocekivao sam vise od filma.... next: Zatvoreno ostrvo, zna li ko kad ga pustaju?

  22. #1097
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post

    Zasto Sesirdzija ima mac?
    E sad.. bilo bi tu jos pitanja i podpitanja na slicnu temu, kao i u svakom filmu, but Ok.. Sto kazes kostimi su bili super. Idemo dalje..
    Nisam jos gledao Shutter Island, nadam se jos boljim kostimima..



  23. #1098
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    nije mi se dopao Wolfamn nikako, ocekivao sam vise od filma.... next: Zatvoreno ostrvo, zna li ko kad ga pustaju?
    od sledeceg cetvrtka
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  24. #1099
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luxaeterna View Post
    E sad.. bilo bi tu jos pitanja i podpitanja na slicnu temu, kao i u svakom filmu, but Ok.. Sto kazes kostimi su bili super. Idemo dalje..
    Nisam jos gledao Shutter Island, nadam se jos boljim kostimima..
    Pa kad se mojoj sestri nije svidio koja BEZUSLOVNO voli svaki film u kojem glumi Johnny Depp pa makar bio i statista nedje u pozadini...

    Kakvim kostimima u Shutter Island? Obicna odijela i sesiri Dobro, nisu bas obicna, onako retro, simpaticno ali nista specijalno.
    Last edited by VanjaTheMan; 05-03-10 at 23:49.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  25. #1100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    na račun Alise i Tim Bartona uopšte...

    http://www.worstpreviews.com/headlin...16925&count=33

Page 44 of 144 FirstFirst ... 344041424344454647485494 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •