Novajlije dobre, posebno Bogavac... A Puro očekuje da bude među prvih jedanaest? haha...
Printable View
Novajlije dobre, posebno Bogavac... A Puro očekuje da bude među prvih jedanaest? haha...
Moje viđenje utakmice...
Odlično prvo poluvrijeme! E onako treba da se igra. Izmjene na sredini terena u odnosu na utakmicu sa Slovenijom su potpuno zadovoljile i pokazale da Tumbasoviću i Raičeviću nije mjesto u prvih 11. Peković mi se posebno dopao, odličan igrač! Drinčić i Bogavac sasvim solidni. Vučinić, Burzanović i Bošković dobri, igralo se lopte...I pozadi sasvim ok, Jeknić je bolji od onoga Tanasijevića sigurno! Šveđani se nisu viđeli u prvih 45 min.
Prvih dvadesetak min u drugom pol isto sasvim zadovoljavajući, Burzo imao onu šansu, da je dao gol utakmica bi bila riješena. Onda kiks i poklon gol za izjednačenje i potpuni pad u igri, Šveđani to iskusno iskoristili...
Sve u svemu mislim da smo nezasluženo izgubili, ali s obzirom da je prijateljska utakmica i da nam tek predstoji uigravanje i prave utakmice, igrom iz večerašnjeg meča, posebno iz prvih 70tak minuta ne smijemo biti nezadovoljni. Naprotiv, mislim da je vidljiv napredak. Prvi put su imali nedelju dana treninga zajedno i vidi se to, biće bolje i bolje. Treba tu još mnogo, mnogo rada, ali mislim da ćemo imati sasvim solidnu reprezentaciju kad dođu na red zvanične utakmice...Možda i griješim, vrijeme će pokazati ;)
U prvom poluvremenu bili smo jako dobri... Steta!
https://www.cafemontenegro.com/index...p=17&news=2291
Sad sam sa utakmice i mogu reci da je ovo najbolja partija selekcije CG. Znatno bolja igra sredine terena, bolja saradnja sa napadacima. Drincic je pun pogodak, mnogo je pretrcao, davao dobre lopte, takodje oduzimao, umije i da sutne dobro. Odigrali su i ostali debitanti dobro, Bogavac i Pekovic, a i Novakovic za malo nije dao gol pred kraj.
Problemi pozadi su veliki, Svedska iz dvije sanse, 2 gola,pobjeda na iskustvo.
E da ne zaboravim, dosta losa igra Burzanovica nekoliko potencijalnih sansi je upropastio,a propustio je i veliku sansu na pocetku drugog dijela.
Jovetića sa Mirkom u napad, Fatića za štopera i Simona umjesto Boškovića... Eto vrhunske ekipe...
Dokle vise bice bolje,bice bolje. . .
Da su odigrali cijelu utakmicu kao sto su igrali prvo poluvrijeme bilo bi veselo,ovako nista.
ja i dalje mislim da treba da rade na tome da ne gube glavu kad im neko da gol i da igraju kao da im je zadnje...i bice rezultata!
Nemamo taj Pippo Inzaghi mentalitet :)
ja licno mislim da je dobro sto su izgubili jer mi na momente izgledaju (ovi nasi) kao da su svu pamet svijeta popili.
Svedjani su zavrsili osnovnu skolu fudbala, to se vidi; Vucinic takodje.
"Puro" i "Burzo Maradona" nek igraju soni, mislim da bi im bolje islo.
odbrana nam je najveci problem. ne znam je li neuigranost u pitanju ili nesto drugo, ali to nam je rupa i mladima i starima.
sredina je odigrala super - trce, otvaraju se, malo fali tehnike ali bice i toga.
u svakom slucaju, da ako se poprave sto prije :)
I ja sam rekao da je Burzo veceras odigrao slabije, ali ne znam sto ste se vecina digli na njega, ima i on pravo da slabo vece, zna se koliko je bitan ovoj ekipi.
brate,mislim da si rijeshio moju misteriju!!!
Dakle Jovetica i mirka! Mislim da bi to bilo odlichno,samo da se uigraju... Simona,i da,mogao bi Boshkovic isto tu nedje da upane...
Fatic I Jovanovic...majka!
I josh par igracha da se uklope...i mislim da ce ta selekcija biti sasvim solidna!!! TVRDIM!
Prvo poluvrijeme odlicno, ako izuzmemo zadnjih 9-10 minuta kad smo se branili. Drugo losije dosta. Burzo je odigrao ocajno, jedno vrijeem se nije ni vidio, a upropastio je par solidnih sansi. Purovic nije bio na teren, mislim fizicki jes ali mislima bog te pita gdje. Drincic dobar.
Ali dobro sve u svemu ako nista drugo igra je bolja :)
A zashto Vuchinic nikome ne dodaje loptu ?
Jovanovic nema veze s mozgom, stalno je rupa na njegovoj strani u odbrani a kad krene naprijed ne zna sto ce sa loptom, a i centarsut mu je nikakav.
Ja sam prezadovoljan!
Rezultat mozda nije adekvatan igri ali solidno smo se drzali!
Ne zelim da me pogresno shvatite ali Hrvatska je dobila Andoru sa 6/0!
Svi znamo da Crna Gora nije , bas, mnogo veca zemlja od Andore!
Kada bi ovako prolazili i u kvalifikacijama, to bi bilo fantasticno!
Tada bi nas svi ,jos, ozbiljnije shvatali pa bi nam bilo jos teze nekoga namuciti!
Jos jednom sve cestitke na hrabroj i srcanoj igri!
Naprijed nasi!
pa sto ako ga je Grgur pofalio mora biti da je dobar?bio sam na utakmici, tacnije na svim mecevima ovdje, a ostale sam gledao na tv i vidio koliko je taj momak los. uz to je i redovan strijelac auto golova za svoju Univerzitateu iz Kluza, a vjeruj mi da bi i Grgur vise volio da vidi Luku Pejovica na toj poziciji.
Nije toliko loš Jovanović vala, noćas je skroz pristojno odigrao, spreman je fizički maximalno kolko sam mogao da primijetim.
Ajde dajte neko bolje rešenje na poziciji lijevog beka? Samo ne spominjite Fatića molim vas!!!
ne kazem ja zbog grgura da je to tako,ne izvrci rijechi... vec kazem da mi se svidja igrach,sad ne znam kako ste ga vi protumachili i kako ja,ja sam gledao na TV,i kazem kako sam vidio,a mislim da je bolje posmatrati tekmu s TV-a nego sa traibina,jer uzivo ne mozesh bash sve vidjet...tako da...
Polovna reprezentacija Svedske je svedena na svojih 16 skoro poluvrijeme sto je za mene veliko odusevljenje s obzirom na to da su i polovni jaki podosta i meni je dovoljno... ZA SAD!!One kombinacije koje pravite nakon utamice trazi i Filipovic i lagano ih priprema za zvanicne utakmice za koje mislim da ce bit itekako kvalitetne sto se nas tice!! A reprezentacija ima TRENERA za razliku od propalog fudbalera zeljnog posla trenera mlade reprezentacije!DUSKO IDI KUCI!!
To je to ser ex mitiser! I ja vjerujem u rad Filipovića, biće to dobro...
A o Vlaisavljeviću je suvišno trošiti riječi, preostaje nam samo da čekamo da vidimo kad će se pomjeriti ili ukloniti sa klupe...
sreca pa zlatan nije igrao
ja zadovoljan viđenim.
igrali smo odličnih 60-70 min (mislim da smo 10tak min prije primljenog gola počeli da padamo)
što udariste po Burzu baš toliko ? ja ne bih rekao da je baš tako loše igrao, pogotovo prvo pol.
jeli kome frka da kaže da je kapiten izgubio 30 puta više lopti, od kojih pola bespotrebno i da baš i nije oduševio?
dobili smo nešto MNOOGOOO važno iz ove utakmice. Peković je za naše uslove odličan igrač i po meni 1. opcija na sredini. isto tako i drinčić je dobro odigrao, čupa, grize, kida ali ne uprazno kao ćiro i tumbasević. bogavac takođe ima mjesta u ovoj ekipi, makar sa klupe da ulazi. i Jeknić je dobar igrač, po meni bolji od tanasijevića.
Filipović polako stvara ekipu koja će na nešto da liči, samo treba vremena.
samo pitanje, jel ovo što pričate o Fatiću samo na osnovu toga što igra u Inter ili na osnovu nečeg prikazanog ?
Žao mi onog Božovića, popi dva komada na debiju, ostaviće mu to traume. Jes da nije kriv, ali svejedno!
70 min. su momci igrali odlično...prvi put da su imali igru
Tipican Crnogorski fudbal ,zalete se junacki i onda se vazda nadje neki debil ljigavi da izigrava " Ronaldinja " ,i kvari igru ! Oni brav iz Rome vucinica je usra desetak odlicnijeh napada koji su komotno mogli bit golovi ,ali se mora sevat ,mora se majmunistat ! No dako su nesto naucili od Sweda kako se timski igra i kako jedan fudbaler ne znaci ni qurac za kompletan tim !
Prvo poluvrijeme je igra bila dobra nema sto, Vucinic je pravi majstor, ali samo kad hoce :bravo:
Zadovoljan sam sa 1-2, mislim ipak je falilo Svedjanima Ibraimovic, a nama Vukcevic i Jovetic.
Drugo poluvrijeme je zalutalo, i nase kriticne male greske su nasledile u 1-2 rezultat.
Trebali smo drugo poluvrijeme manje napadati, a vise braniti svoju polovinu i gol, da bih zadrzali za nas onaj 1 a za njih 0.
Ma samo da kazem da ovi Svedjani prljavo igraju; kada gube se vucu i ko ce znat sto jos...
Ali dobro 1-2 je fantastican rezultat za nasu malu zemlju koja je tek pocela da igra na ovakvi nivo. Igra i sve ostalo ce se popraviti u buducnost.
Uglavno smo pokazali da mozemo nesto, i da nismo staro kvodzdje kao ono iz Srbije...
po meni jes...
svaki napad, znaci bukvalno svaki napad je isao preko vucinica! opucili su ga kao magarca, pa nije on jedini igrac u ekipi,najbolji jeste ali nije jedini... burzanovic je prije utakmice govorio o tome kako ce preuzeti odgovornost, evo vidjeli smo kako je preuzeo, cim primi loptu doda je vucinicu...
previse kritikujete vucinica, od njega se ne moze ocekivati da bas svaki napad probije...
Ne kritikujemo mi mi njega sto ne "probija" napade no sto ka i ostali koji se "probiju" Crnogorci na zapad izigravaju bolesne majmune na stetu REPEREZENTACIJE CRNE GORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manje sevanja manje prdnjave i imamo mi konja za trku sto se tice fudbala , i neka ne zabrinjava sto smo mala Drzava to nema veze s nicim ,no treba da ne zabrinjava da kad naski sportisti se dignu malacko ,da spuste usi na zemlju i cine ono zasto su potureni tamo !
Neka vi ponekat panu ovizi stihovi napamet :
Samo treba srce i pregnuce
a sve svabe da su u oklope
u krv cese da svoju utope
Tigar ljuti ne boji se lavu
ni golijat nije uzeo slavu
itd itd itd !
Quote:
Originally Posted by funky^junkie
jeli kome frka da kaže da je kapiten izgubio 30 puta više lopti, od kojih pola bespotrebno i da baš i nije oduševio?
Ziva istina !
Potpuno se slažem. Nije on svemoguć isto će mu biti dosta lakše kad bude tu i Vukčević (jedan od rijetkih koji umije nešto sa loptom),da ga rasterete malo.
Zvek nijesi nikako u pravu on se barem trudio za razliku od burze koji se jedno vrijeme nije čuo a ni vidio. Jovetića definitivno treba u prvi tim ali neka ga još pola godine u mladoj...
samo ne mogu da vjerujem koiko sam prdnjave i prazne price procitao ovdje,svi nesto znaju kao,pojma vi nemate,ali poooooojma:dring:
Svi crnogorski klubovi uključujući i reprezentaciju se sastavljaju iz kafane! Kad dođemo na taj nivo profesionalizma da tim prestane da se sastavlja iz kafane i kad se trener počne pitat,e onda ćemo nešto postić!