View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 82 of 2251 FirstFirst ... 3272787980818283848586921321825821082 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #2026
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je to ser ex mitiser! I ja vjerujem u rad Filipovića, biće to dobro...
    A o Vlaisavljeviću je suvišno trošiti riječi, preostaje nam samo da čekamo da vidimo kad će se pomjeriti ili ukloniti sa klupe...
    Last edited by Ramos; 13-09-07 at 01:29.

  2. #2027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sreca pa zlatan nije igrao

  3. #2028
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    ja zadovoljan viđenim.
    igrali smo odličnih 60-70 min (mislim da smo 10tak min prije primljenog gola počeli da padamo)

    što udariste po Burzu baš toliko ? ja ne bih rekao da je baš tako loše igrao, pogotovo prvo pol.
    jeli kome frka da kaže da je kapiten izgubio 30 puta više lopti, od kojih pola bespotrebno i da baš i nije oduševio?
    dobili smo nešto MNOOGOOO važno iz ove utakmice. Peković je za naše uslove odličan igrač i po meni 1. opcija na sredini. isto tako i drinčić je dobro odigrao, čupa, grize, kida ali ne uprazno kao ćiro i tumbasević. bogavac takođe ima mjesta u ovoj ekipi, makar sa klupe da ulazi. i Jeknić je dobar igrač, po meni bolji od tanasijevića.
    Filipović polako stvara ekipu koja će na nešto da liči, samo treba vremena.

    samo pitanje, jel ovo što pričate o Fatiću samo na osnovu toga što igra u Inter ili na osnovu nečeg prikazanog ?

  4. #2029
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Žao mi onog Božovića, popi dva komada na debiju, ostaviće mu to traume. Jes da nije kriv, ali svejedno!

  5. #2030
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ficoole View Post
    ne kazem ja zbog grgura da je to tako,ne izvrci rijechi... vec kazem da mi se svidja igrach,sad ne znam kako ste ga vi protumachili i kako ja,ja sam gledao na TV,i kazem kako sam vidio,a mislim da je bolje posmatrati tekmu s TV-a nego sa traibina,jer uzivo ne mozesh bash sve vidjet...tako da...
    Čime te je to toliko oduševio da mi je znati????? Momak pojma nema i definitivno najslabije pokrivena pozicija u cijelom timu !!!
    A što se tiče fatića neka ga jos u mladoj ima još godinu dana da sazri za A tim.

  6. #2031
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    70 min. su momci igrali odlično...prvi put da su imali igru
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  7. #2032
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tipican Crnogorski fudbal ,zalete se junacki i onda se vazda nadje neki debil ljigavi da izigrava " Ronaldinja " ,i kvari igru ! Oni brav iz Rome vucinica je usra desetak odlicnijeh napada koji su komotno mogli bit golovi ,ali se mora sevat ,mora se majmunistat ! No dako su nesto naucili od Sweda kako se timski igra i kako jedan fudbaler ne znaci ni qurac za kompletan tim !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  8. #2033
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kod Pera na Bukovicu View Post
    Dodaje, mrezi protivnickog gola.
    Bash ih je ono ... unishtio ..
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  9. #2034
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo poluvrijeme je igra bila dobra nema sto, Vucinic je pravi majstor, ali samo kad hoce

    Zadovoljan sam sa 1-2, mislim ipak je falilo Svedjanima Ibraimovic, a nama Vukcevic i Jovetic.

    Drugo poluvrijeme je zalutalo, i nase kriticne male greske su nasledile u 1-2 rezultat.

    Trebali smo drugo poluvrijeme manje napadati, a vise braniti svoju polovinu i gol, da bih zadrzali za nas onaj 1 a za njih 0.

    Ma samo da kazem da ovi Svedjani prljavo igraju; kada gube se vucu i ko ce znat sto jos...

    Ali dobro 1-2 je fantastican rezultat za nasu malu zemlju koja je tek pocela da igra na ovakvi nivo. Igra i sve ostalo ce se popraviti u buducnost.

    Uglavno smo pokazali da mozemo nesto, i da nismo staro kvodzdje kao ono iz Srbije...

  10. #2035
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    jeli kome frka da kaže da je kapiten izgubio 30 puta više lopti, od kojih pola bespotrebno i da baš i nije oduševio?


    po meni jes...


    svaki napad, znaci bukvalno svaki napad je isao preko vucinica! opucili su ga kao magarca, pa nije on jedini igrac u ekipi,najbolji jeste ali nije jedini... burzanovic je prije utakmice govorio o tome kako ce preuzeti odgovornost, evo vidjeli smo kako je preuzeo, cim primi loptu doda je vucinicu...


    previse kritikujete vucinica, od njega se ne moze ocekivati da bas svaki napad probije...
    ...

  11. #2036
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne kritikujemo mi mi njega sto ne "probija" napade no sto ka i ostali koji se "probiju" Crnogorci na zapad izigravaju bolesne majmune na stetu REPEREZENTACIJE CRNE GORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manje sevanja manje prdnjave i imamo mi konja za trku sto se tice fudbala , i neka ne zabrinjava sto smo mala Drzava to nema veze s nicim ,no treba da ne zabrinjava da kad naski sportisti se dignu malacko ,da spuste usi na zemlju i cine ono zasto su potureni tamo !
    Neka vi ponekat panu ovizi stihovi napamet :
    Samo treba srce i pregnuce
    a sve svabe da su u oklope
    u krv cese da svoju utope
    Tigar ljuti ne boji se lavu
    ni golijat nije uzeo slavu
    itd itd itd !

    Quote:
    Originally Posted by funky^junkie
    jeli kome frka da kaže da je kapiten izgubio 30 puta više lopti, od kojih pola bespotrebno i da baš i nije oduševio?

    Ziva istina !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #2037
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    po meni jes...


    svaki napad, znaci bukvalno svaki napad je isao preko vucinica! opucili su ga kao magarca, pa nije on jedini igrac u ekipi,najbolji jeste ali nije jedini... burzanovic je prije utakmice govorio o tome kako ce preuzeti odgovornost, evo vidjeli smo kako je preuzeo, cim primi loptu doda je vucinicu...


    previse kritikujete vucinica, od njega se ne moze ocekivati da bas svaki napad probije...
    Potpuno se slažem. Nije on svemoguć isto će mu biti dosta lakše kad bude tu i Vukčević (jedan od rijetkih koji umije nešto sa loptom),da ga rasterete malo.

    Zvek nijesi nikako u pravu on se barem trudio za razliku od burze koji se jedno vrijeme nije čuo a ni vidio. Jovetića definitivno treba u prvi tim ali neka ga još pola godine u mladoj...

  13. #2038
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo ne mogu da vjerujem koiko sam prdnjave i prazne price procitao ovdje,svi nesto znaju kao,pojma vi nemate,ali poooooojma:dring:

  14. #2039
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi crnogorski klubovi uključujući i reprezentaciju se sastavljaju iz kafane! Kad dođemo na taj nivo profesionalizma da tim prestane da se sastavlja iz kafane i kad se trener počne pitat,e onda ćemo nešto postić!
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  15. #2040
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VincentLaMarca View Post
    Svi crnogorski klubovi uključujući i reprezentaciju se sastavljaju iz kafane! Kad dođemo na taj nivo profesionalizma da tim prestane da se sastavlja iz kafane i kad se trener počne pitat,e onda ćemo nešto postić!
    apsolutno! ! ! ! ! !
    Stone the crow

  16. #2041
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Ja sam prezadovoljan!
    Rezultat mozda nije adekvatan igri ali solidno smo se drzali!
    Ne zelim da me pogresno shvatite ali Hrvatska je dobila Andoru sa 6/0!
    Svi znamo da Crna Gora nije , bas, mnogo veca zemlja od Andore!
    Kada bi ovako prolazili i u kvalifikacijama, to bi bilo fantasticno!
    Tada bi nas svi ,jos, ozbiljnije shvatali pa bi nam bilo jos teze nekoga namuciti!
    Jos jednom sve cestitke na hrabroj i srcanoj igri!
    Naprijed nasi!
    Hah sprdash li se ti to ili si ozb? To sto smo mali vidim smeta nam i u vaterpolu...

    Sto se tice reprezentacije vec sam rekao da Vlaisavljevic da imalo obraza ima napustio bi mjesto selektora, ali nek se stidi guzice kad obraza nema...Sto se tice A tima Bogavac i Drincic su pun pogodak! Jovanovic je treba da leti jos od mecha protiv Kolumbije ali eo tu je dje je "stub odbrane" Dno od igraca... U A tim bi odma ubachio i Stjepanovica, mali je samo takav potencijal i protiv Portugalaca se fino par puta prosetao pored njih... Jedno mi samo nije jasno...Kako je Purovic potpisao za Sporting...I kako jedan Bogdan Milic moze da igra za reprezentaciju cg?Sta ljudi vide u njemu? Kolera? Zigica? :lolblue: UZAS

    I na kraju realizacija prenosa....

    Kad ce se desit da ova nasha mrchena televizija vrati neki dobar potez, spornu situaciju ili sl?Kad vrate replay da se vidi jel ofsajd, onaj ugao je preeeeesmijesan....Kamera iz samo jednog ugla mislim da ipak dovoljno govori...Da ne pricham o grafikonima iz praaaistorije... Sto ne vide da to sto rade ne rade nikako i ne prepuste nekoj privatnoj tv da odradi realizaciju...pix
    Last edited by BiTrAtE; 13-09-07 at 17:32.

  17. #2042
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se mene tiche, Jeknic me iznenadio, odlican je bio pozadi, to samo Funky pomenu, ali me cudi kako niko ne reche da onaj Boskovic treba pod HITNO da leti napolje...Znaci, covjek ciji je ucinak bio ravan nuli...Ni jedan tacan pas nije dao, igraca ne umije predriblat, a bogme se nije nesto ni trudio da iskvari igru Svedjanima... A to bi valjda trebao da mu je pos'o... Bar nesto od ovoga... Pura klikera ne treba komentarisat uopste, za svo vrijeme sto je igrao u svih ovih nekoliko utakmica, ni jednom u sansi bio nije, tako da bih i njega lagano odstranio. Ostali manje vishe prema ocekivanju, s tim sto su "novajlije" prilicno popravile igru reprezentacije u veznom redu...

  18. #2043
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,389
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by I.R. Baboon View Post
    Sto se mene tiche, Jeknic me iznenadio, odlican je bio pozadi
    milo mi je zbog tebe :mrgreen:

  19. #2044
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,649
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bLaCkEr View Post
    I na kraju realizacija prenosa....

    Kad ce se desit da ova nasha mrchena televizija vrati neki dobar potez, spornu situaciju ili sl?Kad vrate replay da se vidi jel ofsajd, onaj ugao je preeeeesmijesan....Kamera iz samo jednog ugla mislim da ipak dovoljno govori...Da ne pricham o grafikonima iz praaaistorije... Sto ne vide da to sto rade ne rade nikako i ne prepuste nekoj privatnoj tv da odradi realizaciju...pix
    Ovo sam i ja htio da pomenem. A usporeni snimak je tako lose odradjen, presporoooo i tako je mutna slika da je to bruka. Ovako ni u Etiopiju ne prenose. Snimaju nekim praistorijskim kamerama sa 4 mjesta i to je realizacija TV prenosa.
    Sramotno!
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #2045
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    milo mi je zbog tebe :mrgreen:
    Matori....
    :yipiiii:

  21. #2046
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    igra li vise zan-pjer papen?
    this is pointless

  22. #2047
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    igra li vise zan-pjer papen?
    Igra, ali jamba sa ostalim penzionerima :mrgreen:

  23. #2048
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni i dalje nije jasno koji k...c ne daju besplatno na stadion(osim zapada)
    da se napuni to malo i stvori atmosfera i kult repke
    paa poslje neka naplaćuju

  24. #2049
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jeste jeste kult se stvara besplatnom kartom, pa ce onda traziti da bude toplo, a ako je toplo ventilatore....... a na kraju svi kritizeri, sve znaju, a svoju guzicu ne podignu da navijaju za svoju reprezentaciju.

  25. #2050
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ipak cijena ulaznice treba biti simbolicna
    zapad 300 e a sjever i jug po jedna turska glava
    ups. pogrijesio sam ovo je 21 vijek

Page 82 of 2251 FirstFirst ... 3272787980818283848586921321825821082 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •