View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 81 of 2251 FirstFirst ... 3171777879808182838485911311815811081 ... LastLast
Results 2,001 to 2,025 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #2001
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Novajlije dobre, posebno Bogavac... A Puro očekuje da bude među prvih jedanaest? haha...

  2. #2002
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moje viđenje utakmice...

    Odlično prvo poluvrijeme! E onako treba da se igra. Izmjene na sredini terena u odnosu na utakmicu sa Slovenijom su potpuno zadovoljile i pokazale da Tumbasoviću i Raičeviću nije mjesto u prvih 11. Peković mi se posebno dopao, odličan igrač! Drinčić i Bogavac sasvim solidni. Vučinić, Burzanović i Bošković dobri, igralo se lopte...I pozadi sasvim ok, Jeknić je bolji od onoga Tanasijevića sigurno! Šveđani se nisu viđeli u prvih 45 min.

    Prvih dvadesetak min u drugom pol isto sasvim zadovoljavajući, Burzo imao onu šansu, da je dao gol utakmica bi bila riješena. Onda kiks i poklon gol za izjednačenje i potpuni pad u igri, Šveđani to iskusno iskoristili...

    Sve u svemu mislim da smo nezasluženo izgubili, ali s obzirom da je prijateljska utakmica i da nam tek predstoji uigravanje i prave utakmice, igrom iz večerašnjeg meča, posebno iz prvih 70tak minuta ne smijemo biti nezadovoljni. Naprotiv, mislim da je vidljiv napredak. Prvi put su imali nedelju dana treninga zajedno i vidi se to, biće bolje i bolje. Treba tu još mnogo, mnogo rada, ali mislim da ćemo imati sasvim solidnu reprezentaciju kad dođu na red zvanične utakmice...Možda i griješim, vrijeme će pokazati

  3. #2003
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U prvom poluvremenu bili smo jako dobri... Steta!

    https://www.cafemontenegro.com/index...p=17&news=2291

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  4. #2004
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad sam sa utakmice i mogu reci da je ovo najbolja partija selekcije CG. Znatno bolja igra sredine terena, bolja saradnja sa napadacima. Drincic je pun pogodak, mnogo je pretrcao, davao dobre lopte, takodje oduzimao, umije i da sutne dobro. Odigrali su i ostali debitanti dobro, Bogavac i Pekovic, a i Novakovic za malo nije dao gol pred kraj.
    Problemi pozadi su veliki, Svedska iz dvije sanse, 2 gola,pobjeda na iskustvo.
    E da ne zaboravim, dosta losa igra Burzanovica nekoliko potencijalnih sansi je upropastio,a propustio je i veliku sansu na pocetku drugog dijela.

  5. #2005
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jovetića sa Mirkom u napad, Fatića za štopera i Simona umjesto Boškovića... Eto vrhunske ekipe...

  6. #2006
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Dokle vise bice bolje,bice bolje. . .

    Da su odigrali cijelu utakmicu kao sto su igrali prvo poluvrijeme bilo bi veselo,ovako nista.
    Budućnost

  7. #2007
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja i dalje mislim da treba da rade na tome da ne gube glavu kad im neko da gol i da igraju kao da im je zadnje...i bice rezultata!

  8. #2008
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nemamo taj Pippo Inzaghi mentalitet

  9. #2009
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Dokle vise bice bolje,bice bolje. . .

    Da su odigrali cijelu utakmicu kao sto su igrali prvo poluvrijeme bilo bi veselo,ovako nista.
    Pa dok bude bolje valjda kambodza
    Polako oca mu, dajmo im malo vremena...Noćas su igrali sasvim solidno dvije trećine utakmice.Mi bi odma i igru i rezultat, e to ne ide baš tako lako...

  10. #2010
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja licno mislim da je dobro sto su izgubili jer mi na momente izgledaju (ovi nasi) kao da su svu pamet svijeta popili.
    Svedjani su zavrsili osnovnu skolu fudbala, to se vidi; Vucinic takodje.
    "Puro" i "Burzo Maradona" nek igraju soni, mislim da bi im bolje islo.
    odbrana nam je najveci problem. ne znam je li neuigranost u pitanju ili nesto drugo, ali to nam je rupa i mladima i starima.
    sredina je odigrala super - trce, otvaraju se, malo fali tehnike ali bice i toga.

    u svakom slucaju, da ako se poprave sto prije
    Stone the crow

  11. #2011
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam rekao da je Burzo veceras odigrao slabije, ali ne znam sto ste se vecina digli na njega, ima i on pravo da slabo vece, zna se koliko je bitan ovoj ekipi.

  12. #2012
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Jovetića sa Mirkom u napad, Fatića za štopera i Simona umjesto Boškovića... Eto vrhunske ekipe...
    brate,mislim da si rijeshio moju misteriju!!!

    Dakle Jovetica i mirka! Mislim da bi to bilo odlichno,samo da se uigraju... Simona,i da,mogao bi Boshkovic isto tu nedje da upane...
    Fatic I Jovanovic...majka!
    I josh par igracha da se uklope...i mislim da ce ta selekcija biti sasvim solidna!!! TVRDIM!
    Намјерно Другачији...

  13. #2013
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,649
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Prvo poluvrijeme odlicno, ako izuzmemo zadnjih 9-10 minuta kad smo se branili. Drugo losije dosta. Burzo je odigrao ocajno, jedno vrijeem se nije ni vidio, a upropastio je par solidnih sansi. Purovic nije bio na teren, mislim fizicki jes ali mislima bog te pita gdje. Drincic dobar.
    Ali dobro sve u svemu ako nista drugo igra je bolja
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #2014
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zashto Vuchinic nikome ne dodaje loptu ?
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  15. #2015
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ficoole View Post
    brate,mislim da si rijeshio moju misteriju!!!

    Dakle Jovetica i mirka! Mislim da bi to bilo odlichno,samo da se uigraju... Simona,i da,mogao bi Boshkovic isto tu nedje da upane...
    Fatic I Jovanovic...majka!
    I josh par igracha da se uklope...i mislim da ce ta selekcija biti sasvim solidna!!! TVRDIM!
    Jesi li to ozbiljan za Jovanovica!?

    Ako jesi onda mora da i je od brata mali, inace ne vidim drugo opravdanje.

  16. #2016
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    A zashto Vuchinic nikome ne dodaje loptu ?
    Dodaje, mrezi protivnickog gola.

  17. #2017
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kod Pera na Bukovicu View Post
    Jesi li to ozbiljan za Jovanovica!?

    Ako jesi onda mora da i je od brata mali, inace ne vidim drugo opravdanje.
    vjeruj mi!
    Намјерно Другачији...

  18. #2018
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jovanovic nema veze s mozgom, stalno je rupa na njegovoj strani u odbrani a kad krene naprijed ne zna sto ce sa loptom, a i centarsut mu je nikakav.

  19. #2019
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Jovanovic nema veze s mozgom, stalno je rupa na njegovoj strani u odbrani a kad krene naprijed ne zna sto ce sa loptom, a i centarsut mu je nikakav.
    aako mislimo na istoga 3(trojku),eto,i grgur ga je mrchni pofalio,pa se slozio sa mnom...
    tako da...
    Намјерно Другачији...

  20. #2020
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam prezadovoljan!
    Rezultat mozda nije adekvatan igri ali solidno smo se drzali!
    Ne zelim da me pogresno shvatite ali Hrvatska je dobila Andoru sa 6/0!
    Svi znamo da Crna Gora nije , bas, mnogo veca zemlja od Andore!
    Kada bi ovako prolazili i u kvalifikacijama, to bi bilo fantasticno!
    Tada bi nas svi ,jos, ozbiljnije shvatali pa bi nam bilo jos teze nekoga namuciti!
    Jos jednom sve cestitke na hrabroj i srcanoj igri!
    Naprijed nasi!
    Libertas

  21. #2021
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ficoole View Post
    aako mislimo na istoga 3(trojku),eto,i grgur ga je mrchni pofalio,pa se slozio sa mnom...
    tako da...
    pa sto ako ga je Grgur pofalio mora biti da je dobar?bio sam na utakmici, tacnije na svim mecevima ovdje, a ostale sam gledao na tv i vidio koliko je taj momak los. uz to je i redovan strijelac auto golova za svoju Univerzitateu iz Kluza, a vjeruj mi da bi i Grgur vise volio da vidi Luku Pejovica na toj poziciji.

  22. #2022
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije toliko loš Jovanović vala, noćas je skroz pristojno odigrao, spreman je fizički maximalno kolko sam mogao da primijetim.
    Ajde dajte neko bolje rešenje na poziciji lijevog beka? Samo ne spominjite Fatića molim vas!!!
    Last edited by Ramos; 13-09-07 at 00:10.

  23. #2023
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    pa sto ako ga je Grgur pofalio mora biti da je dobar?bio sam na utakmici, tacnije na svim mecevima ovdje, a ostale sam gledao na tv i vidio koliko je taj momak los. uz to je i redovan strijelac auto golova za svoju Univerzitateu iz Kluza, a vjeruj mi da bi i Grgur vise volio da vidi Luku Pejovica na toj poziciji.
    ne kazem ja zbog grgura da je to tako,ne izvrci rijechi... vec kazem da mi se svidja igrach,sad ne znam kako ste ga vi protumachili i kako ja,ja sam gledao na TV,i kazem kako sam vidio,a mislim da je bolje posmatrati tekmu s TV-a nego sa traibina,jer uzivo ne mozesh bash sve vidjet...tako da...
    Намјерно Другачији...

  24. #2024
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Polovna reprezentacija Svedske je svedena na svojih 16 skoro poluvrijeme sto je za mene veliko odusevljenje s obzirom na to da su i polovni jaki podosta i meni je dovoljno... ZA SAD!!One kombinacije koje pravite nakon utamice trazi i Filipovic i lagano ih priprema za zvanicne utakmice za koje mislim da ce bit itekako kvalitetne sto se nas tice!! A reprezentacija ima TRENERA za razliku od propalog fudbalera zeljnog posla trenera mlade reprezentacije!DUSKO IDI KUCI!!

  25. #2025
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Jovetića sa Mirkom u napad, Fatića za štopera i Simona umjesto Boškovića... Eto vrhunske ekipe...
    Slazhem se u potpunosti...

Page 81 of 2251 FirstFirst ... 3171777879808182838485911311815811081 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •