Jer mora da se održava
Sent from my OP13 using Tapatalk
Printable View
Nije ti to bas tako. Nije isto kad zbog odrzavanja moras da vadis motor. Ili kad moras da osluskujes zvukove kaisa/lanaca. Ili kad je kais poluzaronjen u ulju pa mora da se pregleda, sipa specijalno ulje.
A sa druge strane neko sipa+vozi bez svega toga. I to za normalnu cijenu servisa.
Sjecam se jednog kolejge koji kupi Opel sa preko 400k na satu (prodavac ga nije folirao). Ali 1,7 Isuzuov motor. Sipao i vozio diljem CG, ljude, lubenice, cement.
Danas dodje kolegenica nova na posao sa KGM Tivoli, a mi smo standardno zagledali auto a ne koleginicu.
Boja neka siva sa ljubicastom perlom...I to u izdanju sa ulicnih borbi, malo glibav, a ne nalickan kao u salon.
E na sta lici auto...Dizajn kao moderni frizider koji je pao sa kamiona u toku transporta.
Zvuk kucanja u plastiku i u lim necu da komentarisem, a znate da sam vozio Daciju.
Onaj Geely Coolray jes komad skuplji, ali je za ovo svijet izmislio...Nije ni on idealan i prelijep, ali barem ima smisla koliko toliko
Svako ko daje za taj frizider 26000 eura je debil.
https://i.postimg.cc/PfKww8z1/IMG-3962.png
Pa *****tisve, Yaris Cross hibrid je 25000, koji za tu skalameriju je sorbona.
Da nece ko da uvozimo?
https://www.alibaba.com/product-deta...885890906.html
pa onda
https://www.alibaba.com/product-deta...49ee7b456fgzoJ
Dje si kupio auto?
Na Temu, i dobio povrat 25 eura
Na zalost davno proslo vrijeme za mnoge brendove/cjenovne kategorije jer se auta cekaju podosta, a polovnjaci i dalje drze ludacku cijenu. Nije rijetko da cijena ne padne ni 10% poslije godinu voznje i neke normalne predjene kilometraze. Prodjoh sve ovo u zadnjih godinu i po, znam tacno o cemu pricam. :/
U Rokspedu su itekako otvoreni za cjenkanje oko cijene i moze se izvuci debeli, debeli popust.
Cupra mi je bila na listi jednih od auta za koje mi je zapalo oko ali se za tu cijenu moze uzeti kako CHR (minus: nema fuckign klimu pozadi i plastikaner najgori moguci unutra, al' ajd), te daleko ispod te cijene recimo Scala / Kamiq sa istim motorom i nista losijim enterijerom i opremom.
Jesul' to nesto mijenjali za Skodu? Vec par godina su narucivali modele iskljucivo sa 4 godine garancije.
Inace doplata sa 3 god na 5 je nesto stvarno sitno, ne sjecam se tacno, al' tipa 300€. Moguce samo ako se auto porucuje, ne i za one sto su na lageru.
---
Edit @NoLimit
Ako ti je nov VW opcija nemoj da bjezis od Dubrovnika (Ultra auto u Mlinima). Ne prodaju Seata/Cupru ali regular VW, Skoda, Audi da i moze se uzeti auto kod njih, skinu HR pdv, skinu HR ludacke namete (PPMV), daju ponesto popusta, te ti auto dotjeraju shlepom do granice na CG carinu. Na kraju dobijes prakticno istu cijenu kao kod nas (osim u slucaju GTI i ekvivalentnih auta) al' 6 godina garancije. :D
Je li ta garancija uslovljena servisima kod ovlascenog servisera. U prevodu koliko to kosta na taj garantni rok.
Mada neka kosta koliko kosta, garantni rok za danasnje nove automobile je imperativ.
eto tako [emoji846]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3ece60b7f9.jpg
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Udostojiti cu se i odgovoriti ti iako znam da postavljas pitanje na koje i znas odgovor, al' eto, pitanje se postavlja radi neke druge agende naravno.
Svugdje je uslovljeno sa servisiranjem kod ovlascenog servisera naravno a sad konkretno za brendove i servisiranje HR vs MNE.
Skoda:
> Mozes servisirati u HR a moze i kod nas, totalno je nebitno. Kod nas su redovni godisnji servisi nesto ispod 190€ za modele koje navedoh u prethodnom postu.
VW:
> Isto se moze u HR, moze kod nas. Nemam ideje kako se krecu redovni godisnji servisi za ista osim za novi GTI gdje je u HR cijena paprena (blizu 450 evrica - ne znam sta mu rade pa je toliko), no idea kako je kod nas.
Mazda:
> Auto kupljeno u HR se moze servisirati SAMO u EU ovlascenim servisima ako hoces da ispostujes garanciju. Isto su mi potvrdili i u Efel u PG.
Hyundai:
> Auto kupljeno u HR se isto moze servisirati samo u EU ovlascenim servisima. Za ovo su mi u Jadran autu rekli da nije tako, medjutim u Omega auto na Cilipima da jeste, posto je Hyundai otpisan rano u potrazi za autom nisam imao potrebe da provjeravam sa oficijalnim glavnim predstavnistvima u HR.
Za Opel isto može i kod i u HR.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Sto se tice MG…
https://www.instagram.com/reel/DS4sB...JwenV5a2N2OA==
GTI ne bih "za sad" prije bih uzeo nesto drugo sa jakim benz motorom.
Sto se tice Cupre, mali servis je oko 280€
Prvi na 30k km pa onda ide od 15k do 30k ulje, filteri...mada vjerovatno da bi rekli da mora taj godisnji servis da se radi iako se ne predje nego samo 10k km
Obavezno 10k mali
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma kakvih 30k km za mali servis, jos na neki "performans" auto... 10k ili godina dana pa sto prije dodje i nema greske, sve preko toga je suludo.
Tako i praktikujem i na staro auto a ne na novo.
10k je taman
Ponekad to “godinu dana” je bitnije nego na 10000.
Ma jasno, svakako je precijenjen nov (kod nas, a pogotovu u HR). U principu se moze useti Octavia VRS sa dosta boljim paketom opreme i par 1000 manjom cijenom. Al' dobro *bg, Balkan mentalitet, "GTI je GTI" :D.
U Rokspedu je bio Audi A3 limuzina 204hp na nekom podobrom popustu (sumnjam da se za te moze izvuci ista vise popusta) tipa ~35 000 - 36 000. Ne znam jel ga imaju jos. Mada je to, po meni, svakako previse za taj auto.
Inace sto se tice servisa, to na 30k begaj od toga, svakih 10k ili godisnji ako ne predjes toliko i miran si.
Koliko god da njemci, japanci, francuzi deru, nisu bez razloga skuplji od kineza. Da kupujem iskljucivo novo auto i da imam 24 godine, gledao bi nekog kineza da sve sija i sljasti. I da mi pocrka brzo[emoji16]
Nema sanse da bi djecu u kineza stavio
Sent from my phone