Iz raznih medija [Edicija 2025]
Quote:
Originally Posted by
osvajaci pg
Premijer ima temperaturu i bolestan je...da je dosao dolje rekao bi vidji dosao je da zarazi one ljude na komemoraciji...
ko bi to reka? Premijer je morao da bude dolje. jer u državi koju vodi (valjda) mu se desila tragedija. al dobro ga branite, no to nije tema.
dje je direktor UP? ministar unutrašnjih poslova? ol i za njih izgovore da nadješ?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Iz raznih medija [Edicija 2025]
Quote:
Originally Posted by
nicky
Ne mogu da se otmem utisku od presa sinoc. Na stranu Milojkovi kvaliteti u struci, onaj nivo nepismenosti, nepoznavanja nadleznosti, blama, amaterizma. Strasno. Bez zezanja, covjek nije dorastao funkciji. I dobro bi bilo da je samo on bio u pitanju.. novinari sa pitanjima, gledaju u telefone ne mogu zapamtiti pitanje, izgovoriti dvije recenice smislene. Greote kakvi smo, ako od ovoga nema bolje
Ne gledah press ali čujem da novinari su zastidje bili sa pitanjima. Vjerovatno i oni su primani na rad sa konca i konopca bez ikakve sposobnosti za kritičko razmišljanje. Ako ćemo pravo nivo svijesti je u CG na nivou jednog 11ogodišnjaka i Lažojkova priča i najave psihijatrijskih pregleda piju vodu. Taj nivo svijesti je dominantno kreirala vladajuća elita prethodnih DPS godina i tako je kako je. Lažojko i DF su samo jedna od metastaza i smrtno bolesnoj državi.
Tolika žalost, prenemaganje, patetika zbog ubistava idu lijepo sa prethodno rečenim. Lakše i često jedino moguće je predati osjećanjima nego sagledati stvarni problem. Ovdje su odredjene kategorije drustva tako zlostavljane od “jačih” da smrt prečesto djeluje kao humana opcija. Oni živi su za žaljenje zapravo.