Page 14 of 721 FirstFirst ... 41011121314151617182464114514 ... LastLast
Results 326 to 350 of 18010

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #326
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Egipcanin, koga je DAN hvalio davno ga pod lipu poslase pa neka samo oni najavljuju kolapse
    u danu sam video i sliku poluprazne becicke plaze. verovatno i za to lazu i bolje da verujemo tebi nego svojim ocima

  2. #327
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma totalno prazno cojece. Jedan dosa i vidio nidje nikoga i dosadno mu samom na plazu i kaze odoh ja put Egipta tamo jos i ne kredit daju

  3. #328
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Ljubljana
    Posts
    407
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Vala je divota sto ćes ti podrigivati dje je jeftinije pa neka mi propadnemo bez takvih turista Iduce godine se uvodi taksa na paradajz i pecene kokoske za one uporne koji mislili da se prosvercuju
    Elitno podrigivanje je deo elitne usluge koju nam turisticka crna gora pruza.
    Prosle godine sam se nageldao ne eleitnog podrigivanja, sad je to posebnim zakonskim propisima podignut na visi nivo.
    Jos ce Hari da nas ubedi da nepodriguje, da prostis

    A sto se tice kokoski se uvek mogu prosvecovati.
    Danas imas mnogo vrsti čipsova sa okusom kokoski (piletine), čuo sam da ste posebnim zakonskim normama i regulativama zabranili i takve čipseve sa okusom piletine da se unose na plaze elitne! )
    Boj ne bije svijetlo oruzije,već boj bije lobi u američkom kongresu.....

  4. #329
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    odlican post. da je vise takvih ljudi kao sto si ti i turizam bi u crnoj gori bio na mnogo visem "elitnijem" nivou. na zalost cim krenes da kritikujes odma krenu da ti lepe raznorazne etikete, da te vredjaju, ponizavaju, ismejavaju - a ocekuju od tebe da im dajes pare
    Ja ne vidjeh da je Sinisi neko na taj nacin odgovorio, a ti razmisli koja je razlika izmedju tvojih postova i njegovih prije nego sto ih zavedes pod istu kategoriju.

  5. #330
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ma totalno prazno cojece. Jedan dosa i vidio nidje nikoga i dosadno mu samom na plazu i kaze odoh ja put Egipta tamo jos i ne kredit daju
    i za crnu goru daju kredit, samo malo ko hoce da uzima kredit za letovanje u sutomoru

  6. #331
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pocinjem sa sumnjam sa su Sopocanas i sinisam u stvari jedna osoba ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  7. #332
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,254
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    u danu sam video i sliku poluprazne becicke plaze. verovatno i za to lazu i bolje da verujemo tebi nego svojim ocima
    ma to je od decembra sad je puno hahahaha ka u prkno
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  8. #333
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    koliko god se podsmevali vi sa nama "paradajz turistima" siguran sam da vecina turista u srbiji ima vise novca za turisticki trosak od prosecnog turiste iz crne gore.

    ako smo mi sa vise novca od vas paradajz turisti sta ste vi onda?
    te pomenu turiste iz Srbije,znaci nijedan moj poznanik ,prijatelj iz Serbie,ove godine nece doci u CG,pitam ih zasto,oni mi pokazuju turisticke prospekte iz turske ,grcke,egipta i td.Ljudi jeste li svijesni koliko su jeftinije destinacije nego mi sto smo,nisam ni znao dok nisam pogledao te prospekte...bruka ljudiii.Samo li kaze neko da smo mi kvalitetniji,gadjacu ga...paradajzom :P
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  9. #334
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj molim te na ovu skupoću, ni paradajz nije više što je bio...
    Never Complain, Never Explain

  10. #335
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Možda kad skupe para dođu i u Crnu Goru.
    Mi ćemo strpljivo čekati, a do tada široko vam more, Crveno i Crno i Egejsko i koje oćete....

  11. #336
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    420
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma kakva Turska, kakva Grcka, Egipat... pa vidite li na vijestima kako govore da je Crna Gora vodeca turisticka zemlja u svijetu cak i temperature su savrsene za turizam: ako je u Budvi 40 stepeni, na vijestima je 29 I sve se to, naravno mora debelo platiti jer smo ipak posebni :P

    Salu na stranu, Crna Gora ima dobru turisticku ponudu mada malo se
    ulaze u sve to. Gdje na svijetu postoji glavno turisticko mjesto bez vode. Npr. grad Ulcinj moze biti drugi Dubai jer ima te potencijale
    (cak je i bilo nekh planova za sprovodjenje te zamisli) ali se ne ulaze u njega
    nista isto kao da je Ulcinj druga zemlja. Plaza kao sto je npr. Valdanos je jako zapustena a inace je dobar potencijal (interesuje se Roman Abramovič za njega ali ga ne daju... ne znam sta ce biti), isto tako i Ada Bojana gdje ima prostora za sve, nema guzvanja kao u drugim gradovima. S obzirom kakvi su turisti u UL, najjeftiniji je grad jer je znao da bude smjestaj i po 4 eur ...

    Naravno mi smo krivi za to jer je Ulcinj poznat po "paprika, paradajz" turistima koji hoce za 100 eur da odmaraju 10 dana time sto natovare automobile bostanom, i ostalim poljoprivrednim proizvodima i malo sarkazma: ne znam zasto ali cuo sam pricu da peku paprike na pegli ili posto ne umiju da ukljuce klima uredjaj tamo gdje su smjesteni, otvore frizider i ostave ga otvorenog da ih hladi Mislim, turizam je svestran i to
    je normalno ali sa turistima koje ima Ulcinj i koji donose cebad i jorgane na
    plazu nikad nece biti turisticki centar u Crnoj Gori. Mada nadajmo se da ce
    se sve to jednog dana promijeniti.

    Attachment 21884 Attachment 21882 Attachment 21883 Attachment 21885
    Ada Bojana, Ada Bojana Usce, Valdanos, Valdanos2

  12. #337
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Možda kad skupe para dođu i u Crnu Goru.
    Mi ćemo strpljivo čekati, a do tada široko vam more, Crveno i Crno i Egejsko i koje oćete....
    Hm aktivno cekanje,tako je nekad sprovodio politiku onaj drzavnik veliki sa Cheva.
    Vidjesmo i osjetismo dje nas to dovede,a sve su prilike vidjecemo dje ce nas dovest i ka turisticku destinaciju.
    Last edited by Sidewinder; 10-07-08 at 11:05.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  13. #338
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Juče sam na hrvatsku(oj) Tv gledal neku reportašu o njihovo sezoni. U junu 3% manje trista nego prošle godine, što i nije tako strašn, ali očekju mnogo bolju posjetu u julu što će namašiti ta 3%. Ali nije to toliko bitno, nego me jedna stvar dotakla.

    Crikvenica, njihovo poznato ljetovalište, dvije ležaljke i suncobran - 8€. Ljudi se žale kako je preskupo. A ležaljke propsino razmaknute, da imate malo privatnosti da vam niko ne diše za vratom, svak malo kanta od smeća,, plaža čista. A evo malog upordjenja. Petrovac: 2 ležaljek i suncobran 10€, ležaljke polomljene, morate sami tegliti da ih zamijenite, suncobran se sam zatvara i morate stajati ko zan koliko na žaropek dok se neko smiluje da ga zamijeni. Od korpe za smeće ni traga.
    Eto tako...
    Last edited by montenegrina; 10-07-08 at 11:30.

  14. #339
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    ON te ne moze odvesti, on moze samo pokazati put.

  15. #340
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Hm aktivno cekanje,tako je nekad sprovodio politiku onaj drzavnik veliki sa Cheva.
    Vidjesmo i osjetismo dje nas to dovede,a sve su prilike vidjecemo dje ce nas dovest i ka turisticku destinaciju.
    Pušti ti Čevo i Čevljane na mir! Lako je mudar bit iz fotelje klimatizovane prostorije!
    Sve je ovo strateška zamisao. Plodove ćemo ubirati sljedećih sezona dok je ova svjesno skraćena na 45 dana koliko će biti sve puno, počevši od sjutra.

  16. #341
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    433
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlada namjerno srozava Crnogorski turizam jer ako je turizam srozan hoteli ce biti jeftini, i oni ce ih pokupovati. A posle ce razvijati turizam po svojoj mjeri, bice astronomske cijene - 39 eura za kilo tresanja ce biti svakodnevnica.

    Radi se na istiskivanju - iseljavanju srednjeg i nizeg sloja stanovnistva koji zive u primorskim gradovima u kontinentalni dio Crne Gore. To ce sprovesti na vise nacina - npr. ljudi su uzeli velike kredite za poboljsanje turistickih kapaciteta (Prva Banka) koje ce morati da isplate, ali kako - prodajom kuca i imanja jer je ova sezona fiasko.

    Crna Gora postaje zemlja po zelji ... bogatasa i tajkuna, ruskih, nasih i ostalih ... bljak. Treba ovdje zemljotres
    Last edited by punisher; 10-07-08 at 14:34.

  17. #342
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by punisher View Post
    Vlada namjerno srozava Crnogorski turizam jer ako je turizam srozan hoteli ce biti jeftini, i oni ce ih pokupovati. A posle ce razvijati turizam po svojoj mjeri, bice astronomske cijene - 39 eura za kilo tresanja ce biti svakodnevnica.

    Radi se na istiskivanju - iseljavanju srednjeg i nizeg sloja stanovnistva koji zive u primorskim gradovima u kontinentalni dio Crne Gore. To ce sprovesti na vise nacina - npr. ljudi su uzeli velike kredite za poboljsanje turistickih kapaciteta (Prva Banka) koje ce morati da isplate, ali kako - prodajom kuca i imanja jer je ova sezona fiasko.

    Crna Gora postaje zemlja po zelji ... bogatasa i tajkuna, ruskih, nasih i ostalih ... bljak. Treba ovdje zemljotres
    Kakva teorija zavjere!!!
    Podsjetio si me na Mel Gibsona iz Conspiracy Theory.

  18. #343
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by punisher View Post
    Vlada namjerno srozava Crnogorski turizam jer ako je turizam srozan hoteli ce biti jeftini, i oni ce ih pokupovati. A posle ce razvijati turizam po svojoj mjeri, bice astronomske cijene - 39 eura za kilo tresanja ce biti svakodnevnica.
    Sto se hotela tice, vecinu znacajnih su ili vec pokupovali, ili su ih pokupovali njihovi "strateski partneri", tako da bi po toj logici sada vec trebali da sami sebi obezbjedjuju profit podizanjem kvaliteta.

    Quote Originally Posted by punisher View Post
    Crna Gora postaje zemlja po zelji ... bogatasa i tajkuna, ruskih, nasih i ostalih ... bljak. Treba ovdje zemljotres
    To je vec odavno realnost.

  19. #344
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Plodove ćemo ubirati sljedećih sezona dok je ova svjesno skraćena na 45 dana koliko će biti sve puno, počevši od sjutra.
    Eo da ti,ka coeku turizma,vjerujemo.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  20. #345
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Juče sam na hrvatsku(oj) Tv gledal neku reportašu o njihovo sezoni. U junu 3% manje trista nego prošle godine, što i nije tako strašn, ali očekju mnogo bolju posjetu u julu što će namašiti ta 3%. Ali nije to toliko bitno, nego me jedna stvar dotakla.

    Crikvenica, njihovo poznato ljetovalište, dvije ležaljke i suncobran - 8€. Ljudi se žale kako je preskupo. A ležaljke propsino razmaknute, da imate malo privatnosti da vam niko ne diše za vratom, svak malo kanta od smeća,, plaža čista. A evo malog upordjenja. Petrovac: 2 ležaljek i suncobran 10€, ležaljke polomljene, morate sami tegliti da ih zamijenite, suncobran se sam zatvara i morate stajati ko zan koliko na žaropek dok se neko smiluje da ga zamijeni. Od korpe za smeće ni traga.
    Eto tako...

    joj 2 lezaljke i suncobran 10E kuku meni pa ti ljudi stvarno nisu normalni . Znaci za 10 dana treba dati samo 100E za lezaljke i suncobrane ako ide dvoje a 200E za prosecnu cetvoroclanu porodicu strasno....

    jos vazduh da pocnete da naplacujete i da uvedete 50% vecu taksu ovima ko meni sto su 190cm ili visi, posto je nas kapacitet pluca veci od prosecnih ljudi pa vam trosimo i vise turistickih resursa u odnosu na normalne turiste :mrgreen:

  21. #346
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kolko sam cuo u HN su oko 2,5?

  22. #347
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    ovima ko meni sto su 190cm ili visi,


    Nemo' nas prepadat' , kumim te Bogom
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  23. #348
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica, Budva..
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzasna sezona, becicka i slovenska plaza danas bile prazne.

  24. #349
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Nemo' nas prepadat' , kumim te Bogom
    ma sopocanac je neki nas bre haha,ljudurina,ljudeskara,ljudu...something
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  25. #350
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,254
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JeReMy View Post
    Uzasna sezona, becicka i slovenska plaza danas bile prazne.
    nije nije puno je,sezona je uspjela......
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

Page 14 of 721 FirstFirst ... 41011121314151617182464114514 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •