Page 78 of 830 FirstFirst ... 286874757677787980818288128178578 ... LastLast
Results 1,926 to 1,950 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #1926
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Crveni krug nije HDD, vec network. Provjericu sta je crveni kruzic, i mene je vazda interesovalo

  2. #1927
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ko ce znati ako ti neznas ?

  3. #1928
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    ja na daljinskom nemam dugme gdje mogu da podesavam rezoluciju...a iz menija opet kad podesim na 720p ili 1080i slika se skupi??? jedino je preko citavog ekrana kad postavim na 4:3...inace imam lcd 37" povezan sa HDMI kablom....XT300

    p.s.
    na daljinskom kad upremdugme pored STB na kom su 3-4linije onda mi iskoci meni ali samo za izbor govornog jezika ili subtitle-a?!?! nitraga od bilo kakvog podesavanja slike
    Last edited by E_K_V; 06-06-08 at 07:39.

  4. #1929
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Izaberi iz menu-ja 720p ili 1080i,zatim pritisni na daljinskom zadnji red trece dugme gledano s lijeva na desno i onda odaberi razvuceno
    Last edited by Poseydon; 06-06-08 at 07:40.

  5. #1930
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    e to je vec moguce varijanta aj kad dodjem kuci probam to pa javljam

  6. #1931
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Crveni krug nije HDD, vec network. Provjericu sta je crveni kruzic, i mene je vazda interesovalo
    Onaj mali satić je to. Vazda je tri ure na njega ba sam kuriozna sad što je to.
    Poseydon, svaka čast, niko se kao mojpodstanar neće ovom eobradovat hehe

  7. #1932
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poseydone,
    Svaka cast - ja sam vec izgubio davno nadu da ce to biti uradjeno kako treba.Kad se vratim sa posla , idem da probam OBAVEZNO. Mislim da je to DOBAR ZNAK, da nas mozda pripremaju za HD KANALE, a Sale?U Hrvatskoj su vec naveliko poceli...

  8. #1933
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Onaj mali satić je to. Vazda je tri ure na njega ba sam kuriozna sad što je to.
    Poseydon, svaka čast, niko se kao mojpodstanar neće ovom eobradovat hehe

    meni od prvog minuta kad je instaliran extra tv....onaj satic i ondaj krug ispod njega gore....bio extra tv upaljen ili ugasen....bilo da je nseto zakazano za snimanje ili ne....tako da sam se ja pomiro sa tim da to tako treba da bude

  9. #1934
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Oh jedva cekam da se vratim s posla da probam 720p i 1080i fix

    "Schumi does not need an enormous amount of energy to reach the speed of light because he already travels at twice the speed of it."

    Vlado, 06.06.2008.
    Last edited by =]Vlado[=; 06-06-08 at 13:25.
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  10. #1935
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by =]Vlado[= View Post
    Oh jedva cekam da se vratim s posla da probam 720p i 1080i fix

    "Schumi does not need an enormous amount of energy to reach the speed of light because he already travels at twice the speed of it."

    Vlado, 06.06.2008.
    Eh, Šumi...niko nikada kao on
    E vidji sad zaraze sa ovm satićem. E_K_V, meni nije vazda tu, ponekad se pojavi

  11. #1936
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam juce skrkajuci oko HDMI kabla izgubio onaj satic, ali mi je sinoc nesto kocio Extra TV pa sam morao restartovati STB i urovnik se opet pojavio i dalje je tu...

  12. #1937
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    e ne znam....kako je kod ostalih...ali kod mene se jos nije gasio od momenta kad mi instalirase Extra TV...to ja garantujem...jer da jeste vala bih za ovih pola godine uspio da vidim makar jednom da ga nema

  13. #1938
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Meni ga većinom vremena nema, Saleeeeeeee???

  14. #1939
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zamjerka oko 720p i 1080i. Sliku je sada kao sto sam vec rekao moguce razvuci preko cijelog ekrana, ali to nije slucaj sa teletextom i extra tv servisima vec ostaju kao sto su i bili. Nisam siguran ali mislim da je sa teletextom juce bilo sve OK. Sada nije i ocekujem da se i to rijesi.

  15. #1940
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ni dalje ne mogu da rasirim sliku pri 720p rezoluciji, pa bilo koje dugme da pritisnem. Ne ocekujem da se to rijesi, al se ipak nadam

  16. #1941
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Nemam ni ja to dugme, nije nam isti stb

  17. #1942
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Zamjerka oko 720p i 1080i. Sliku je sada kao sto sam vec rekao moguce razvuci preko cijelog ekrana, ali to nije slucaj sa teletextom i extra tv servisima vec ostaju kao sto su i bili. Nisam siguran ali mislim da je sa teletextom juce bilo sve OK. Sada nije i ocekujem da se i to rijesi.
    Prosto iznenade ovi iz T-Coma sredjeno ovo za teletext
    @Wamba,@Oliver i svi ostali sa X301T STB-om kad povezete tv i stb sa HDMI kablom iz menu-ija podesite 720p ili 1080i rezoluciju, a potom pritisnite dugme OPT. na daljinskom (gore desno od navigacijskih tastera) tu se otvara podmenu sa jezici tonskog zapisa, titlovi,odnos sirine slike do kojih dolazite strelicama lijevo-desno, kad dodjete do odnos sirine slike izaberite razvuceno.Dako sad potrefite...

  18. #1943
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Inače zaboravih reći, ovo dugme OPT (opcije) na STB 301 i ovo treće dume u najdonjem redu imaju jednu lijepu funkciju u Tv Vodič Znači otvorite vodič, pritisnete ovo dume i sa desne strane ekrana vam s pojavi meni sa svim danima u sdmici, i naredna sedmica, tako da n emorate do besvijesti listati desno u vodiču, već samo na taj načn izaberete dan koji hoćete

  19. #1944
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    izvinjavam se ako je pitanje vec postavljeno...

    jeli moguce povezati vise Extra TV uredjaja na jednu telefonsku paricu?
    konkretno ako zelim na dva TV da gledam rezlicite kanale...a imam jedan telefon...
    ako je moguce jeli ista cijena za drugi?

    pozdravljam napredak ka HDTV...

  20. #1945
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Trenutno nije moguce, ali bce do kraja ljeta i to najvjerovatnije bezicno

  21. #1946
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    oce li biti moguce zicno? ethernet kablom?

  22. #1947
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zicno sigurno hoce.

  23. #1948
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sale , jos u decembru mi ugradise EXTRA TV i od tad ne ubacise novih kanala izuzev vijesti tv i b92 info.Znas li kada ce se i oce li se sirit lista( pusti pro tv i fox montenegro to ce svako moc prati putem obicne antene) sto nijesu ubacili umjesto discavery kompleta HISTORY I EXPLORER koji su titlovani i extra su, RTL i NOVA-hrvatska. FOX-srbija . Hvala
    Last edited by Scepan; 07-06-08 at 10:36.

  24. #1949
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zasto umjesto discavery-a zasto ne jednostavno prosiriti ponudu? Ne vidim zasto je ukinut SLO2, zasto jednostavno niste dodali B92 info ? Ja nemam nesto mnogo snimljenog materijala na HDD-u ali u to malo ima dvije emisije sa SLO2 i bilo je dosta sporta na tom kanalu ?Ako brzo ne prosirite ponudu Tv kanala i to sa minimum 10 novih zalud ce vam biti svi interaktivni servisi

  25. #1950
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napredak jeste postignut , sto se tice sirenje slike, ali jedino u `standardna definicija sirokog ekrana .... ili sl.` (druga stavka), sa 720p i 1080i ima i dalje problema sa menijem, a sa ovim je za sada sve OK.Jedino mi se ne dopata vodic na ekranu dok ide emisija - slova su manja i `sitnija`, tako da cu ipak da ostavim kako je do sada bilo - lakse se cita....U svakom slucaju, pohvale za trud koji se ulaze ....

Page 78 of 830 FirstFirst ... 286874757677787980818288128178578 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •