Ko ce znati ako ti neznas ?
Crveni krug nije HDD, vec network. Provjericu sta je crveni kruzic, i mene je vazda interesovalo![]()
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Ko ce znati ako ti neznas ?
ja na daljinskom nemam dugme gdje mogu da podesavam rezoluciju...a iz menija opet kad podesim na 720p ili 1080i slika se skupi??? jedino je preko citavog ekrana kad postavim na 4:3...inace imam lcd 37" povezan sa HDMI kablom....XT300
p.s.
na daljinskom kad upremdugme pored STB na kom su 3-4linije onda mi iskoci meni ali samo za izbor govornog jezika ili subtitle-a?!?! nitraga od bilo kakvog podesavanja slike
Last edited by E_K_V; 06-06-08 at 07:39.
Izaberi iz menu-ja 720p ili 1080i,zatim pritisni na daljinskom zadnji red trece dugme gledano s lijeva na desno i onda odaberi razvuceno
Last edited by Poseydon; 06-06-08 at 07:40.
Poseydone,
Svaka cast - ja sam vec izgubio davno nadu da ce to biti uradjeno kako treba.Kad se vratim sa posla , idem da probam OBAVEZNO. Mislim da je to DOBAR ZNAK, da nas mozda pripremaju za HD KANALE, a Sale?U Hrvatskoj su vec naveliko poceli...
Oh jedva cekam da se vratim s posla da probam 720p i 1080i fix![]()
"Schumi does not need an enormous amount of energy to reach the speed of light because he already travels at twice the speed of it."
Vlado, 06.06.2008.
Last edited by =]Vlado[=; 06-06-08 at 13:25.
ne znam, nemam, ne mogu, necu
Ja sam juce skrkajuci oko HDMI kabla izgubio onaj satic, ali mi je sinoc nesto kocio Extra TV pa sam morao restartovati STB i urovnik se opet pojavio i dalje je tu...
e ne znam....kako je kod ostalih...ali kod mene se jos nije gasio od momenta kad mi instalirase Extra TV...to ja garantujem...jer da jeste vala bih za ovih pola godine uspio da vidim makar jednom da ga nema![]()
Zamjerka oko 720p i 1080i. Sliku je sada kao sto sam vec rekao moguce razvuci preko cijelog ekrana, ali to nije slucaj sa teletextom i extra tv servisima vec ostaju kao sto su i bili. Nisam siguran ali mislim da je sa teletextom juce bilo sve OK. Sada nije i ocekujem da se i to rijesi.
Ja ni dalje ne mogu da rasirim sliku pri 720p rezoluciji, pa bilo koje dugme da pritisnem. Ne ocekujem da se to rijesi, al se ipak nadam![]()
Nemam ni ja to dugme, nije nam isti stb
Prosto iznenade ovi iz T-Coma sredjeno ovo za teletext
@Wamba,@Oliver i svi ostali sa X301T STB-om kad povezete tv i stb sa HDMI kablom iz menu-ija podesite 720p ili 1080i rezoluciju, a potom pritisnite dugme OPT. na daljinskom (gore desno od navigacijskih tastera) tu se otvara podmenu sa jezici tonskog zapisa, titlovi,odnos sirine slike do kojih dolazite strelicama lijevo-desno, kad dodjete do odnos sirine slike izaberite razvuceno.Dako sad potrefite...
Inače zaboravih reći, ovo dugme OPT (opcije) na STB 301 i ovo treće dume u najdonjem redu imaju jednu lijepu funkciju u Tv Vodič Znači otvorite vodič, pritisnete ovo dume i sa desne strane ekrana vam s pojavi meni sa svim danima u sdmici, i naredna sedmica, tako da n emorate do besvijesti listati desno u vodiču, već samo na taj načn izaberete dan koji hoćete![]()
izvinjavam se ako je pitanje vec postavljeno...
jeli moguce povezati vise Extra TV uredjaja na jednu telefonsku paricu?
konkretno ako zelim na dva TV da gledam rezlicite kanale...a imam jedan telefon...
ako je moguce jeli ista cijena za drugi?
pozdravljam napredak ka HDTV...
Trenutno nije moguce, ali bce do kraja ljeta i to najvjerovatnije bezicno
oce li biti moguce zicno? ethernet kablom?
Zicno sigurno hoce.
Sale , jos u decembru mi ugradise EXTRA TV i od tad ne ubacise novih kanala izuzev vijesti tv i b92 info.Znas li kada ce se i oce li se sirit lista( pusti pro tv i fox montenegro to ce svako moc prati putem obicne antene) sto nijesu ubacili umjesto discavery kompleta HISTORY I EXPLORER koji su titlovani i extra su, RTL i NOVA-hrvatska. FOX-srbija . Hvala
Last edited by Scepan; 07-06-08 at 10:36.
Zasto umjesto discavery-a zasto ne jednostavno prosiriti ponudu? Ne vidim zasto je ukinut SLO2, zasto jednostavno niste dodali B92 info ? Ja nemam nesto mnogo snimljenog materijala na HDD-u ali u to malo ima dvije emisije sa SLO2 i bilo je dosta sporta na tom kanalu ?Ako brzo ne prosirite ponudu Tv kanala i to sa minimum 10 novih zalud ce vam biti svi interaktivni servisi
Napredak jeste postignut , sto se tice sirenje slike, ali jedino u `standardna definicija sirokog ekrana .... ili sl.` (druga stavka), sa 720p i 1080i ima i dalje problema sa menijem, a sa ovim je za sada sve OK.Jedino mi se ne dopata vodic na ekranu dok ide emisija - slova su manja i `sitnija`, tako da cu ipak da ostavim kako je do sada bilo - lakse se cita....U svakom slucaju, pohvale za trud koji se ulaze ....
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks