Page 58 of 830 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158558 ... LastLast
Results 1,426 to 1,450 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #1426
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Player View Post
    @helpdesk
    kad ce se uvesti da mozemo koristiti extra-tv na dva TV-a?
    Ocekujemo tokom ljeta da cemo omogucuti trazenu opciju.

  2. #1427
    Predator2 Guest

    Default

    Mene interesuje, posto to sve ide preko ADSL, ako neko nema ADSL i ugradi EXTRA TV, dali se EXTRA place ADSL + EXTRA TV, jer u reklami je uracunat i prikazuju ti cijenu EXTRA TV a nidje ne spominju placanje ADSL, barem koliko sam ja primjetio.

  3. #1428
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To je lijepa vijest, kada mozemo ocekivati vise kanala u ponudi ?

  4. #1429
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Predator2 View Post
    Mene interesuje, posto to sve ide preko ADSL, ako neko nema ADSL i ugradi EXTRA TV, dali se EXTRA place ADSL + EXTRA TV, jer u reklami je uracunat i prikazuju ti cijenu EXTRA TV a nidje ne spominju placanje ADSL, barem koliko sam ja primjetio.
    Placas samo Extra TV ADSL nije obavezan

  5. #1430
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Evo ako se kome desi slično, da znate što da radite:
    Juče je struja na kratko nestala, pogasila mi račnar i resetovala SpeesTouch i STB. Sve se to brzo ustabililo, program je došao i ja sam ostaal na tom istom koji sam gledala. E sad su problemi nastali prilikom prebacivanja na drugi kanal. Daljinski nije uopšte reagovao. Znači upali se ona lampica STB što nači da on funkcioniše, ali receiver ne reaguje, na njemu ne zatrepti ona lampica kao znak da vata signal daljinskog.
    Pokušala sam ugasiti receiver na ower dugme na njemu ali ništa. Tek pritiskom na dugme OK, na receiveru sve se potpuno vratilo u normalu.
    Eto ako se nekome desi da zna kako će

  6. #1431
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze li neko objasnit, pretpostavljam da ima, ali je dusa citat ovoliko stranica unazad: vjerovatno cu da uzmem adsl i extra tv (za adsl mislim uzet onaj wireless router), na koji nacin i kako ide povezivanje svega toga
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  7. #1432
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Naručiš zajedno i dobiješ taj wireless ruter. Kada ti instaliraju Extra, oni će ti povezat to, a ako bude problema, javi se pa ćemo pomoći

  8. #1433
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala na objasnjenju
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  9. #1434
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    moze li neko objasnit, pretpostavljam da ima, ali je dusa citat ovoliko stranica unazad: vjerovatno cu da uzmem adsl i extra tv (za adsl mislim uzet onaj wireless router), na koji nacin i kako ide povezivanje svega toga
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=33075


  10. #1435
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,587
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Evo ako se kome desi slično, da znate što da radite:
    Juče je struja na kratko nestala, pogasila mi račnar i resetovala SpeesTouch i STB. Sve se to brzo ustabililo, program je došao i ja sam ostaal na tom istom koji sam gledala. E sad su problemi nastali prilikom prebacivanja na drugi kanal. Daljinski nije uopšte reagovao. Znači upali se ona lampica STB što nači da on funkcioniše, ali receiver ne reaguje, na njemu ne zatrepti ona lampica kao znak da vata signal daljinskog.
    Pokušala sam ugasiti receiver na ower dugme na njemu ali ništa. Tek pritiskom na dugme OK, na receiveru sve se potpuno vratilo u normalu.
    Eto ako se nekome desi da zna kako će
    to se meni isto desavalo i poludio sam dok nijesam oftao sto da radim
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  11. #1436
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kolika je doplata za ovaj wireless router, ako uzmem extra tv i adsl
    zvali su me jutros na fiksni u 7 sati (kotor) i reko im je mladji brat da nazovu kasnije, medjutim nisu, a rekli su i prije neki dan da su pokusali nas dobiju...
    ja zovem broj sa kojeg su zvali ali se ne javlja niko
    zbog cega sam ostavio onda broj mobilnog
    isto tako rekli su iz pg da su zvali na mobilni, ali sam ja tad promjenio karticu, i oni kazu da iz iskustva,koje se cini bolje, ne zovu na fiksni, nego na mobilni

    nemam komentara.
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  12. #1437
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    kolika je doplata za ovaj wireless router, ako uzmem extra tv i adsl
    zvali su me jutros na fiksni u 7 sati (kotor) i reko im je mladji brat da nazovu kasnije, medjutim nisu, a rekli su i prije neki dan da su pokusali nas dobiju...
    ja zovem broj sa kojeg su zvali ali se ne javlja niko
    zbog cega sam ostavio onda broj mobilnog
    isto tako rekli su iz pg da su zvali na mobilni, ali sam ja tad promjenio karticu, i oni kazu da iz iskustva,koje se cini bolje, ne zovu na fiksni, nego na mobilni

    nemam komentara.
    Ne moras nista doplatiti jer ti uz ADSL i Extra donesu wireless router.

  13. #1438
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Za sve ljubitelje AC/DC-a je koncert na programu vijesti od 21h :hardrock:

  14. #1439
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    nego ja da pitam u vezi ove opcije sto pocinje na ljeto...dva tv-a....da li je onda opcija da se placa pretplata i za drugi tv...ili se samo kupuje drugi stb...ili nesto trece

  15. #1440
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zovu jutros u 7 sati iz extra tv, kazu, docemo mi za sat i po/ dva, evo proslo od tada duplo vise, mislim nije telekom centar svijeta, ne okrece se sve oko vas, ima i drugih ljudi na ovoj planeti koji imaju obaveze, a zbog vas mora drukcije dan da se planira, a na kraju budem ispaljen
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  16. #1441
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oprosteno im je sto su kasnili za dobro odradjen posao, deset minuta i posli
    kako da prebacim redosled broja kanala, ne odgovara mi ovakav raspored

    ako je aparat na stanby, oce li se sam upaliti i snimiti zakazanu emisiju
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  17. #1442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    ako je aparat na stanby, oce li se sam upaliti i snimiti zakazanu emisiju
    Neće. :?

    1234567890

  18. #1443
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne vatam ovo za programe
    ocu da mi je vh1 na broj 1, kako da ga postavim na to mjesto
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  19. #1444
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nikako! Mozes samo ta kreiras listu sa omiljenim kanalima.

  20. #1445
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by massacre View Post
    oprosteno im je sto su kasnili za dobro odradjen posao, deset minuta i posli
    kako da prebacim redosled broja kanala, ne odgovara mi ovakav raspored

    ako je aparat na stanby, oce li se sam upaliti i snimiti zakazanu emisiju
    Hoce, kada je receiver na stand by snimace sve sto mu je zakazano

  21. #1446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    qq, kod mene - kad isključim risiver (prebacim na stand-by i ona power lampica promijeni boju u crvenu) - neće da se uključi da snimi ono što je programom namješteno za snimanje :? Moram probati ponovo ...

  22. #1447
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    KOTOR
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos par pitanja. extra tv pocne da snima nekih pola minuta ranije, zbog cega je to tako.
    kad ne snimam, isto mogu vratiti nazad nekih pola minuta, moze li to na vise da se podesi.

    na koji nacin ja dobijam sliku, jel trosim gigabajte, kako da vidim koliko sam potrosio gledajuci televiziju
    Last edited by massacre; 22-03-08 at 16:35.
    neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema

  23. #1448
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ovako Extra funkcioniše.
    Svaki program bez obzira ad li ga snimaš, privremeno se smješta na HDD. Znači kaad okreneš recimo na Nacionalnu Geografiju, sve dok si na tom kanalu program možeš vratiti sve do momenta kaad si počeo gledati taj kanal. Čim se prebaciš na drugi kanal, a prethodni ne snimaš ne možeš se više vratiti. U slučaju snimanja, ako staviš snimanje u toku neke emisije, snimiće sve od momenta otkad si je gledao pa do kraja

  24. #1449
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    qq, kod mene - kad isključim risiver (prebacim na stand-by i ona power lampica promijeni boju u crvenu) - neće da se uključi da snimi ono što je programom namješteno za snimanje :? Moram probati ponovo ...
    resiver pokazuje da je u stand by ali snima sve sto je zakazano, imas na displeju upaljena crvena slova record da snima i ako je ugasen (stand by)!

  25. #1450
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Za sada nije omoguceno sortiranje kanala. Mozda cu to da omogucim u toku sljedece nedjelje...

    Sto se tice protoka - ne trosi se, koliko god da gledas Extra TV i ne placas premotavanje i snimanje. (napominjem, jer je bilo raznih prica...)

Page 58 of 830 FirstFirst ... 84854555657585960616268108158558 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •