Mene interesuje, posto to sve ide preko ADSL, ako neko nema ADSL i ugradi EXTRA TV, dali se EXTRA place ADSL + EXTRA TV, jer u reklami je uracunat i prikazuju ti cijenu EXTRA TV a nidje ne spominju placanje ADSL, barem koliko sam ja primjetio.
Mene interesuje, posto to sve ide preko ADSL, ako neko nema ADSL i ugradi EXTRA TV, dali se EXTRA place ADSL + EXTRA TV, jer u reklami je uracunat i prikazuju ti cijenu EXTRA TV a nidje ne spominju placanje ADSL, barem koliko sam ja primjetio.
To je lijepa vijest, kada mozemo ocekivati vise kanala u ponudi ?
Evo ako se kome desi slično, da znate što da radite:
Juče je struja na kratko nestala, pogasila mi račnar i resetovala SpeesTouch i STB. Sve se to brzo ustabililo, program je došao i ja sam ostaal na tom istom koji sam gledala. E sad su problemi nastali prilikom prebacivanja na drugi kanal. Daljinski nije uopšte reagovao. Znači upali se ona lampica STB što nači da on funkcioniše, ali receiver ne reaguje, na njemu ne zatrepti ona lampica kao znak da vata signal daljinskog.
Pokušala sam ugasiti receiver na ower dugme na njemu ali ništa. Tek pritiskom na dugme OK, na receiveru sve se potpuno vratilo u normalu.
Eto ako se nekome desi da zna kako će![]()
moze li neko objasnit, pretpostavljam da ima, ali je dusa citat ovoliko stranica unazad: vjerovatno cu da uzmem adsl i extra tv (za adsl mislim uzet onaj wireless router), na koji nacin i kako ide povezivanje svega toga
neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema
Naručiš zajedno i dobiješ taj wireless ruter. Kada ti instaliraju Extra, oni će ti povezat to, a ako bude problema, javi se pa ćemo pomoći![]()
hvala na objasnjenju
neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema
kolika je doplata za ovaj wireless router, ako uzmem extra tv i adsl
zvali su me jutros na fiksni u 7 sati (kotor) i reko im je mladji brat da nazovu kasnije, medjutim nisu, a rekli su i prije neki dan da su pokusali nas dobiju...
ja zovem broj sa kojeg su zvali ali se ne javlja niko
zbog cega sam ostavio onda broj mobilnog
isto tako rekli su iz pg da su zvali na mobilni, ali sam ja tad promjenio karticu, i oni kazu da iz iskustva,koje se cini bolje, ne zovu na fiksni, nego na mobilni
nemam komentara.
neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema
nego ja da pitam u vezi ove opcije sto pocinje na ljeto...dva tv-a....da li je onda opcija da se placa pretplata i za drugi tv...ili se samo kupuje drugi stb...ili nesto trece
zovu jutros u 7 sati iz extra tv, kazu, docemo mi za sat i po/ dva, evo proslo od tada duplo vise, mislim nije telekom centar svijeta, ne okrece se sve oko vas, ima i drugih ljudi na ovoj planeti koji imaju obaveze, a zbog vas mora drukcije dan da se planira, a na kraju budem ispaljen
neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema
oprosteno im je sto su kasnili za dobro odradjen posao, deset minuta i posli
kako da prebacim redosled broja kanala, ne odgovara mi ovakav raspored
ako je aparat na stanby, oce li se sam upaliti i snimiti zakazanu emisiju
neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema
ne vatam ovo za programe
ocu da mi je vh1 na broj 1, kako da ga postavim na to mjesto
neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema
Nikako! Mozes samo ta kreiras listu sa omiljenim kanalima.
qq, kod mene - kad isključim risiver (prebacim na stand-by i ona power lampica promijeni boju u crvenu) - neće da se uključi da snimi ono što je programom namješteno za snimanje :? Moram probati ponovo ...
jos par pitanja. extra tv pocne da snima nekih pola minuta ranije, zbog cega je to tako.
kad ne snimam, isto mogu vratiti nazad nekih pola minuta, moze li to na vise da se podesi.
na koji nacin ja dobijam sliku, jel trosim gigabajte, kako da vidim koliko sam potrosio gledajuci televiziju
Last edited by massacre; 22-03-08 at 16:35.
neuro-anatomican poremecaj retikularno-aktivacijskog sistema
Ovako Extra funkcioniše.
Svaki program bez obzira ad li ga snimaš, privremeno se smješta na HDD. Znači kaad okreneš recimo na Nacionalnu Geografiju, sve dok si na tom kanalu program možeš vratiti sve do momenta kaad si počeo gledati taj kanal. Čim se prebaciš na drugi kanal, a prethodni ne snimaš ne možeš se više vratiti. U slučaju snimanja, ako staviš snimanje u toku neke emisije, snimiće sve od momenta otkad si je gledao pa do kraja![]()
Za sada nije omoguceno sortiranje kanala. Mozda cu to da omogucim u toku sljedece nedjelje...
Sto se tice protoka - ne trosi se, koliko god da gledas Extra TV i ne placas premotavanje i snimanje. (napominjem, jer je bilo raznih prica...)
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks